Využití drahokamů ve starožitnictví

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Současný stav: Momentálně mají drahokamy ve starožitnictví velmi limitující využití (pár předmětů co jsou hráči ochotni odkoupit z poličky za nepříliš vysoké sumy) které postupně vede k následné akumulaci, a potvrdí-li se spekulace s připravovanou budovou Hradní systém že skutečně jejich výnos z výměn předmětů ještě navýší, pak jejich zásoba poroste o to více.

Nápad: Žádný jednotný nebo ucelený, ale nějaký způsob útraty čistě za drahokamy. Například:
  • kosmetické předměty - avatary, ať už nové/unikátní nebo již jinak nedosažitelné, vizuální rám kolem avataru na komunitní liště, nebo viditelný přídavek kolem budovy starožitníka (podobně jako nově přidané Centrum událostí po dokončení několika úkolů události)
  • jednorázové odměny - jedinečná budova kterou lze položit ve městě nebo menší pravděpodobnost výskytu odpadu na poličce (mince, zásoby, nákresy)
  • možnosti v rámci "ekonomiky" starožitnictví - směna za obchodní mince za symbolickou cenu, obměna položky na poličce nebo přeskočení aktuální aukce

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Áno, nenašel.

s3ThHF8.png

koupě kosmetických předmětů nebo jednorázových odměn (vzor)
YTTMg4B.png

avatary spojené se starožitnictvím (zdroj: beta fórum, září 2019)
ej5d2Pm.png

možnost směny drahokamů za obchodní mince za symbolickou cenu (kurz 1:10, pouze příkladově)
 

Svatej

Legenda
bod 1) měl být součastí prémiového účtu (odlišné okno s avatarem hráče)
bod 2 a 3 - PRO
 

DeletedUser

Host
Zvláštní, já se potýkám s opačným problémem. Mám o dost míň drahokamů než zlaťáků. Většinou to jsou drahokamy, s čím se blížím k nedostatku. Možná to chce rozvážněji sypat zlaťáky do aukcí.

Za mě osobně je nápad zbytečný. Možná se to změní s příchodem hradu.
 

Daniel V.

Psavec
Zvláštní, já se potýkám s opačným problémem. Mám o dost míň drahokamů než zlaťáků. Většinou to jsou drahokamy, s čím se blížím k nedostatku. Možná to chce rozvážněji sypat zlaťáky do aukcí.

Za mě osobně je nápad zbytečný. Možná se to změní s příchodem hradu.
A kdo říkal že to musíš kupovat?
 

Tomas 0482

Psavec
Drahokamy občas použiju, když je na poličce nějaká dobrá budova. Takže bych nyní neutrácel drahokamy za něco takového, ale pokud nápad projde, tak bude stejně trvat 2 roky než ho implementují do hry a v budoucnu už to uvidím pravděpodobně jinak.

Za mě tedy PRO
 

Lord Org

Psavec
Původně jsem chtěl být proti, ale nechal jsem si to projít hlavou, snažil se to poctivě zvážit, a i když mám pořád velké pochybnosti o faktickém přínosu, protože když to potenciálně Inno rozšíří o navrhované body, za čas budem zas ve stejné situaci a bude cítit potřeba nějaké modifikace, tak i přes to dávám PRO.
Kdyby totiž prošel návrh na nějakou budovu čistě jen za mince u starožitníka (musela by ale být sakra drahá a na několik vylepšení), třeba by tím Inno zas na čas dosáhlo svého dlouhodobého cíle donutit hráče trávit u hry čas a některé i utratit pár dia .)
 
Nahoru