Vzhled eventových budov v různých věcích

DanielCZ84

Komentátor
Nebylo by dobré dát hře zase logiku co se týče vzhledu eventových budov kdy klasické věkové budovy ztratili téměř smysl. Nemohou přeci budovy vypadat stejně v bronzu a Jupiteru. Například místo vlaku od průmyslu dolů by bylo koňské spřežení, v kolonizačních dobách nějaký levitační vlak. Nad polickama terakotové vinice v ledové budoucnosti by byly skleníky, v oceanu voda. Střechy budov nebo menší ozdoby aby byly blíže danému věku. Člověk se ani netěší na jiný věk, kromě radnice se nic nezmění. Myslím že hra je dobře navržena, toto je ale velké mínus.
 
Zní to velice dobře a jsem PRO

Ale pochybuju že něco takového vytvoří jednalo by se o moc velký zásah do základu samotné hry.
 
nemaj cas vymysli kazdy rok novou dobu..tentokrat verze 5 Marsu, stejne z tech budov nikdo nic nepostavi, ale asi to vidi jinak, jako i jine veci tady
ale asi maji dobreho manazera co jim radi, to co predvadi:)

za me taky by to bylo super, i Krcma treba, Starozitnik..a nebo Osada..proc nevypada treba to co hraji, no a o expedici ani nemluvim..ale asi jsou jine priortiy. sejrit lid,a vymyslet eventy
 

DanielCZ84

Komentátor
Tak ono by ani nemuselo být x dob,ale prostě je trapný já vypadá budova stejně v bronzu a Jupiteru, epochy by se mohli dělit na starověk, středověk , současnost a budoucnost, a například kolonizace vesmiru...ten slavnostní průplav fakt je úžasný v železe , dává to smysl:) naftový parník
 
To je fakt, to by se mi taky líbilo. Já beru svoje město spíš jako muzeum, pak mě to tolik neštve. :-D
 
Nahoru