Vzhled radnice

DeletedUser17766

Host
Dobrý den, chci se podělit o jeden nápad estetického charakteru: Asi nejsem jediný, kdo se snaží svá města stavět nejen funkčně, ale i tak, aby byla prostě nějak hezká na pohled. Škála budov k tomu poskytuje dost slušné možnosti, jediné, co je neměnné a nevolitelné, je budova radnice. A tak mne napadlo - nestálo by za úvahu vytvořit možnost, aby hráč zvolil pro svou radnici "historický" vzhled, tedy vzhled radnice z dřívější éry, než ve které se nachází? Čistě proto, aby se mu lépe hodila do města, jinak by všechny vlastnosti radnice zůstaly stejné. Mohl by to být i bonus za diamanty, prostě pro nás estéty, co by například chtěli mít ten malebný hrad z vrcholného středověku ve svém moderním městě, a podobně... Nevím, co myslíte - je to úplně zbytečný nesmysl?
 

d arvit

Odborník
proti, doted jsem myslel že to sladěný maji
radnice ze stejný ery s budovama ze stejný ery, jestli máš jinou radnici než domečky tak by možná pomohlo změnit domečky než vracet radnici...
 

Svatej

Legenda
d arvit: Dovolím si nesouhlasit, jediné s čím mám v marsovce sladěnou radnici jsou cesty. Jinak vzhledově s ničím. Naopak mám ve městě hodně "vodních" prvků - tedy speciálky a VB. A taková radnice z oceánské budoucnosti by tak do města zapadala vzhledově mnohem více.
 

Dědeq

Znalec
I dnešní města mají historické radnice, je to úplně běžné. Ale magorův argument o jasném ukazateli éry města považuji za zcela pádný.
Čili proti.
 
Nahoru