ROZHOVOR WinJet

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Je čas, abych vám představila dalšího hosta. Tentokrát mé pozvání přijal hráč WinJet. Jmenuje se Jakub, je mu 23 let a pochází z východních Čech. Jeho hlavním světem je svět Cirgard, kde se momentálně nachází mezi TOP 50 hráči. Opět bylo vybráno několik nejzajímavějších dotazů, které jste mohli Kubovi položit. Děkuji, že jste se zapojili a pomáháte mi rozhovory dotvářet. Osobně jsem se na rozhovor s hráčem těšila a musím říct, že mám z toho dobrý pocit. Tak doufám, že i vám se rozhovor bude líbit.

1zd5zo.jpg

Co nebo kdo Tě ke hraní hry Forge od Empires přivedl a jak dlouho už ji hraješ?
Ke hraní jsem se dostal přes jednu seriálovou stránku, na které jsem zahlídl reklamu na FoE. Sice hra vypadala pěkně, ale napoprvé jsem ještě odolal s tím, že s žádnou další prohlížečovou hrou už začínat nechci. Ale když jsem na stránku zavítal podruhé, už jsem se registroval a spadl do toho. Už to bude za pár dní 22 měsíců, co hraji, a zatím toho nelituji.

Na kolika světech hraješ a kolik hodin denně tomu věnuješ?
Při registraci mě to hodilo na Cirgard a díky tomu je to pro mě primární svět. O pár měsíců později jsem ještě zkusil Arvahall, kde jsem sice doteď, ale tam hru nějak nehrotím. Na zbylých světech hraji pouze přes eventy. Hře věnuji denně odhadem 2 hodiny čistého času.

Přinesla Ti hra něco užitečného, nebo to vnímáš opravdu jen jako zábavu na večery?
Hru beru pouze jako zábavu, nic jiného jsem od ní nečekal a ani dále neočekávám. Užitečného mi přímo asi nic nedala, spíš se mně občas podařilo narazit na člověka, se kterým jsem si byl schopen dlouho psát o určitém tématu, ale to je tak asi vše.

A viděl jsi se někdy s nějakým hráčem osobně?
Zatím ne. Nebo třeba už ano, ale nevěděli jsme o sobě, že hrajeme FoE.

Co je podle Tebe nejsilnější stránka hry, ale zároveň plně nerozvinutá, na které by se dal postavit další vývoj Forge of Empires? (Lord Termoplína)
Uf. No nejsilnější stránka to asi určitě nebude, ale dokážu si představit další vývoj hry na medailích. Medaile jako takové mají ve hře pouze jedinou funkci, a to rozšíření, což je oproti jiným platidlům zoufale málo. Dokázal bych si představit jejich využití na nějaký bonusový výzkum, nebo nákup speciálních budov. To by zároveň těm lidem, kteří je nemají ještě nastřádané, přineslo dilema, na kterou věc je využít.

Na fóru se často vyskytují nespokojenosti s aktualizacemi. Jak Ty vnímáš aktualizace ve hře?
Líbí se mi, že hra pouze nestojí, stále se vylepšuje a aktualizuje. Že s aktualizacemi přichází občas pár, občas více chyb, jsem ze začátku nějak neřešil s tím, že se to stane. Ale poslední dobou už u některých chyb nechápavě kroutím hlavou, jak se mohly dostat do hry. Sice to veřejně neventiluji na fóru jako mnozí, ale i tak má nespokojenost roste s každou další chybou.

Co Tě na FoE baví nejvíce? (trojan1673)
Jednoznačně eventy. Když jsem kdysi dávno hrál jiné prohlížečové hry, tak jsem na nic podobného nenarazil. Je to jedna z věcí, která mě u hry udržuje a tahá ze mě peníze.

Máš nejoblíbenější event?
Sice v něm nejsou skoro žádné ceny, ale je to Halloween. Líbí se mi řešit ty hádanky, řešení si nikde nevyhledávám, trápím se s nimi, dokud neuhodnu.

Je nějaká funkce, která Ti tady chybí a jakou bys ve hře uvítal?
Možnost si dělat poznámky. Pár měsíců zpátky to někdo naťuknul na fóru a moc se mi ten nápad líbil. Pamatuji si ty časy, kdy jsem potřeboval třeba našetřit určité množství surovin a psal si to na různé papírky nebo někde bokem do počítače. Ve výsledku jsem to stejně někde ztratil a mohl začít nanovo. Mít to takhle zahrnuto přímo ve hře by určitě pomohlo spoustě lidem.

Máš nějakou svou herní strategii?
Jít za body. Tedy pravidelné sklizně a útočení ve velkém. Díky tomu druhému asi nejsem zrovna nejoblíbenější osobou v sousedství.

Jaké máš zájmy nebo aktivity ve volném čase, čemu se věnuješ? (Arthoris)
Ještě donedávna jsem hrával florbal, nic profesionálního, spíš jen tak pro dobrý pocit. Kromě florbalu si vždy rád zahraji bowling, ale ani v něm nejsme žádný expert.
V tuto chvíli velkou část mého času zaberou seriály, které jsou mojí vášní a prokletím. Mimo to sleduji hokej (z něj vzešel i můj nick), silniční cyklistiku a všechny druhy motorsportu.

Jaké seriály máš nejraději?
Nechci se nějak dlouze rozepisovat, takže komedie. Jmenovitě třeba Přátelé nebo Jak jsem poznal vaši matku.

Děkuji za rozhovor!

Diskuzi k tomuto rozhovoru najdete zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru