World of tanks

DeletedUser

Host
skvělá MMO hra.Kde jezdíte s obrněnými miláčky a stále je vylepšujete.
Začínáte s tankem z období 2.světové a skončíte třeba s IS-7, IS-4,Maus,
Prostě zažijete si zde spoustu zábavy.

Ve hře je celkem 28 různorodých map
140 Různých obrněných vozidel

world-of-tanks-header-01.jpg

gallery_24_29_69566.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tuto hru jsem si strašně oblíbil. Hraji ji už skoro rok a půl od počátku bety. Bohužel doma si nezahraji, kvůli mému PC, které to neutáhne :D Takže si pořádně zahraji jen jednou za týden.. nick ve hře je marten724, kdyby měl někdo chuť na četu, není problém :) Ale jen v pátek. Jinak mě trošku štve, že "Top" tanky, tedy tiery X, nebyli nikdy sériově vyráběny :D
 

DeletedUser

Host
Zdar taky mastím tuto hru ,jedu ruskou větev a německý TD 6 tier na roty a s klanem se pomalu chceme připravovat na CW :)
 

DeletedUser187

Host
Počkám si na letadla ;)) už máme partu lidí, kteří do toho půjdou, těším se na klan wars.'
 

DeletedUser

Host
Na ty letadla jsem taky koukal, ale neni to nějak moc propracované, spíš taková arkádovka, což je škoda
 

DeletedUser

Host
Ahoj Clin,mám veľký záujem o túto hru,ale po jej stihnutí a prihlásení nemôžem sa pripojuť.Skúšam všetko možné.Mám len notbuk,možno nestačím na technické požiadavky?Aké vlastne mám použiť heslo?Ďakujem za akúkoľvek pomoc.
 

DeletedUser

Host
Všude at už na oficialni stranky nebo do hry se přihlašuješ heslem co jsi zadal při registraci tedy všude zadáš svůj regisrační e-mail a heslo.
Přihlásit se ti jde ,ale nejde připojit co ti to píše ?
Jinak požadavky:Operační systém: Windows 2000, XP, Vista, 7
Procesor: 2.2 GHz
Paměť: 1.5 GB
Místo na disku: 3.5 GB
Grafická karta: GeForce 6800GT (256 MB), Radeon X800 (256 MB)

Ale je fakt že co jsem slyšel tak world of tanks není moc na notebooky,hráčům většinou hra neběží plynule.



No letadla jsem hrál v Alfě,ale moc mě to nebralo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Clin eastwod: mám notebook a jde mi to dost dobře, high deataily + 1600x900 :) ...takže možná na low noťasech to nejde ;)
 

DeletedUser

Host
Nazdar chlapi,je možné zmeniť heslo??nie som si istý či som ho nedoplietol.parametre splňam a vypisuje mi : Síť není dostupná.
 

DeletedUser

Host
Asi je na serveru udržba,bývá většinou kolem ranních hodin od 7 max 12 hodin
 

DeletedUser

Host
ŠKODA NEJAK MNĚ TO PŘESTÁVÁ BAVIT. BEZ PREMIAKU SI NEVYDĚLÁM ANI NA SLANOU VODU. S TIER VII A VEJŠ JE TO V PYTLI xDD
 

DeletedUser

Host
Kup si Stíhače tanku na vydělávání. Já jsem používal SU-85 pak mám T-34-85,Prostě jakykoliv tank do Tieru VII vydělá i dokonce Jagdpanther s 88/56 pěkně vydělá
 

DeletedUser

Host
tuhle hru hraju od listopadu, proseděl sem u ní strašnejch hodin :D jednu si německou větev na Myšičku, ale nedávno sem začal i s artyvětví, protože chci Hummela. Jedinej problém hry bych viděl v tom že hra by někoho mohla vcelku rychle omrzet.. stereotypní obsazování nepřátelské základny, nebo bránění té spojenecké rychle omrzí, a abych pravdu řekl.. i nový herní módy na mě působí opravdu špatně...hlabvně mě mrzí jak nový merní módy zkazily mapy který byli před patchem 7.4 fakt dobrý, bavíme se tady o mapách Himmelsdorf Prochorovka. Jediný nový herní mód který mám rád tak je ten mód jak 2 týmy obsazují jednu základnu na El Hallufu, tam mě to celkem i baví, ale jinak ne...

a co se týče mě.. nějak mě prostě nebaví jezdit s tanky nižších tierů abych vydělal na tanky těch vyšších tierů... já používám jako moneymakery Pz4 a KV1 (to je jedinej ruskej tank co mám v garáži, chtěl sem KVčko jen abych získal jedno místo v garáži gratis)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Lidi nehrajte to - já byl normální klidný hráč ale tomu Viktorovi (šef Wargameru) bych nejraději teď dal políček. Proč ? Stačí jen několik věcí ale je jich mnoho
- hra je návyková.
- bez prémiáku neužívíte VIII a už vůbec né IX tier
- neustale mění parametry strojů , takže pokud si koupíte premiový tank s dobrými parametry tak za měsíc je to nejhorší šunka.
- naposledy neuvěřitelně posílili americké tanky , takový M3Lee je nesmrtelný a přitom to byl dříve normální tank jen se špatným ovládáním.
- nechají se ovlivnit hráčskou komunitou - udělali neuvěřitelné francouzké tanky (že ty francouzi ty Němce vyprášili ve II WW - teda nestačili utíkat že)
- Doporučovali - kup si premiový tank - ten vydělá vždy . Po poslední úpravě nevydělá při prohře ani ten nej premiový tank zato tank IS-8 tier IX dokáže prodělat při prohže i 15 000 !!! Mám KV-5 + číňana 59 + T-25 tedy tři premiové tanky a tak tak že uživým jednu IS-8 - neuvěřitelné !
- aby jsi si mohl koupit z VIII tieru IS-3 - tier IX IS-8 (postoupit z 8 na 9 ) musíš nabrat asi 320 000 expů tj asi 1500-2000 bitev bez premiáku - s premiákem to jde o dost lépe.
- M+M je uplně špatný (Match making)
- Hra má v sobě zabudovaný system rozhodování o vítězy (někdy jste neprůstřelní jindy padnete hned) tento system zohlednuje také počet premiových účtů v teamu !!! ALE PREMIAK mít stale nemužete - takový boháči nejsme.
- to že jsem do ních vrazil skoro 3000 Kč by mi ani nevadilo , ale to že si pořádně ani nezahraju mne tedy hodně štve.
- - - To už umí udělat dobrou hru opravdu jen Ti Amíci? - - -
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
To s tebou musím nesouhlasit.
Uživit Tier VIII a víc se dá když jezdíš za Tier 5-6,prostě za malé Tiery,třeba já si vydělávám T-34-85,Jagdpantherem,AMX 12t.
Neustále ho nemění,jen sem tam něco málo změní,ale je fakt,že to dokáže člověka naštvat.
Ti francouzi mě štvou taky,ale holt WoT není simulátor,ale arkáda.
Jak říkám na vydělávání jsou nejlepší malé Tiery
kde si vzal že bez premia musíš na IS-8 nabrat 320.000 expu což je 1500-2000 bitev .Já mám z T-34-85 760 bitev s 304.000 zkušenostmi a to jsem v životě neměl premium.
Matchmaking už je upravený.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8780

Host
Vážený,WoT hraji od začátku,tedy od začátku BETA verze,premko jsem si kupoval asi rok a půl a ze své zkušenosti mohu říct že i 8 TIR dokáže prodělat s premko účtem.Můj nick je stejný jako tady.Bez premka účtu dosáhnout 10TIR dá hodně dřiny a času.Mám kámoše kterému se po povedlo po 12000 hrách.Sponzoruje ho KV1.
 

DeletedUser

Host
Pročetl jsem si zdejší reakce a nedá mi nereagovat na pár podnětů.
*S každým tierem se dá vydělat na provoz, do osmého je to bez problémů.Jen člověk musí trošku přemýšlet a nedělat blbosti, to se pak člověk nemůže divit, že prodělává.Bez prémiového účtu živím is4 a jsem každou bitvu v plusu.Samozřejmě jsou dny, kdy člověk prodělá s čímkoliv.Ale to jsou vyjímky.
*Srovnávat tanky z wot s realitou je nesmysl, je to přece hra a je ji tak potřeba brát.Neřešit technické nesrovnalosti, ale využít toho co hra nabízí...
Blackjack:Za hru se neplatí nic, jen jestli chceš rychlejší postup mezi levelama tanků tak si můžeš zaplatit výhody, které ti v tom pomůžou.Jestli nespěcháš hraješ zadarmo.Hlavně že reálnýma penězama nemáš výhodu v síle, tento platební model zničil už tolik dobrých a kvalitních her... :eek: To se naštěstí netýká wot. :cool:
 

DeletedUser11433

Host
ta hra je nejlepší hra s tanky na světě nic lepšího neznám
 
Nahoru