Yiahimyr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1881

Host
Pokus číslo 1 & 2

foe.png
Fo_E_Forum_Ranks2_Yiahimyr_X.png


Před odjezdem na dovolenou jsem rozpracoval ještě jednu verzi ranků. Rozhodl jsem se, že se soutěže nezúčastním, protože mne hra vůbec nebaví a byla by tak škoda, aby konkurenti přišli o své diamanty. Nicméně bylo mi líto grafiku nedodělat a neukázat, tak ji předvádím nyní a pouze pro inspiraci. Přeji všem ostatním hodně zdaru!

A jedna taková otázka na závěr... Co to má tento pán za znamení na čele? :)
zvlastni_znameni.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Pekné, mohol by si tie ranky sem dať po jednom? Každý rank jeden obrázok. :)
 

DeletedUser1881

Host
Děkuji.
V případě, že projdu do užšího výběru, zašlu kompletní balíček ranků uložených separovaně přes soukromou zprávu.
 

DeletedUser40

Host
Pekne, je to vidno, že si skúsený grafik a vyznáš sa v tom :)
 

DeletedUser40

Host
Prepáč, že odpovedám zaňho, ale zaúčam sa aj ja a robím to vo Photoshop, PhotoFilter, Gimp1. Najlepší je asi Fhotoshop.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Tak tohle se opravdu povedlo.Má to vše co to má mít.Nasadil si hodně vysokou laťku a bude těžké tě překonat.Uvidíme jak zareaguje konkurence :)
 

DeletedUser

Host
Jsem zvědav jak to zvládnu už mám polovinu tak dnes sem možná hodím moje :) jinak velice povedená práce ;)
 

DeletedUser

Host
Musím říct, že je to opravdu povedené, ale konkurence bude také silná ;)
 

DeletedUser

Host
Velmi pěkné, jde vidět, že na to prostě máš.. Ale podíváme se ještě na ostatní..
 

DeletedUser

Host
Tohle se mi líbí, oceňuju vytvoření některých vlastních ikon. Někdy je to kumšt vymyslet ikonu, která by seděla přesně na danou věc. Některé texty jsou ale špatně čitelné, třeba jak máš ten gradient přes "zasloužilý člen" a "grafik". Já bych to nechal bez přechodu. A moc nechápu proč je ikona jezdce jinou barvou než třeba štítonoš. nebo proč mají některé ikony takovou jemnou konturu a některé zas silnější oproti ostatním. např. hvězdičky u velitele vozu. Určitě by se to dalo ještě vylepšit.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru