Záložky oblíbených armád

Současný stav:
Pro každou bitvu se musí manuálně měnit / vybírat jednotky na střet.

Nápad:
Měl bych takový návrh udělat ve Správě armády záložky s "oblíbenými armádami". To znamená, že při daném střetu by stačilo zvolit např. záložku č. 1 a tím pádem by se jednotky nemusely jedna po druhé vybírat. Po střetu by se poškozené jednotky automaticky vyměnily za zdravé. Při dalším střetu by se vybrala případně jiná záložka atd.

Odpadlo by tím i otravné hledání jednotek v rozevíracím seznamu.

Při střetech se vždy střídají sestavy jednotek (daný počet sestav), proti kterým se bojuje a každý ví, co v danou chvíli nejlépe použít. Záložkami by se dalo jednoduše a rychle měnit svoji armádu.

záložky třeba v těchto místech

1602926796014.png

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
PRO, jen to chce domyslet, jak se to bude chovat, když ti dané jednotky dojdou apod.
 

peepee77

Veterán
Takhle jsem PRO

Horší bude až někoho napadne to rozvést a přidat k tomu automatickou volbu záložky s ohledem na to jaký jednotky jsou v nepřátelské armádě:D:eek:
 
pokud to chápu:
založíš si záložku 1 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku
založíš si záložku 2 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku
založíš si záložku 3 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku
založíš si záložku 4 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku

nemá smysl dělat moc těch záložek, tak 10 by stačilo, přeci jen hraješ boje se současnými a nejlepšími jednotkami 90% času

suma sumárum,
vox populi...
já jsem PRO

ad1
Když mi jednotky dojdou tak by se to mohlo chovat stejně jako když mi dojdou jednotky v záložkách co už máme ne? (lehká/těžká...) Prostě to bude prázdný.

Pokud ti jednotky dojdou, záložka se může záložka zamknout než je získáš....

ad2
Horší bude až někoho napadne to rozvést a přidat k tomu automatickou volbu záložky s ohledem na to jaký jednotky jsou v nepřátelské armádě:D:eek:

To snad nikoho nenapadne.
 
pokud to chápu:
založíš si záložku 1 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku
založíš si záložku 2 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku
založíš si záložku 3 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku
založíš si záložku 4 a dáš si tam 6x tuláka a 2x jednotku

do každé záložky by se daly navolit samozřejmě rozdílné jednotky z různých dob

př.
záložka 1 1x ocelový hlídač 7x tulák
záložka 2 8x protiletadlové vozidlo
založka 3 2x tankové vznášedlo, 6x tulák
atd.

jinak 10 záložek by určitě stačilo
 

Lord Org

Psavec
Jak psal traktorista, sice jednoznačně PRO, ovšem bez valné naděje ve skutečné vytvoření takového vylepšení. Nicméně naděje umírá poslední ;)
 
Nahoru