Zápis VB do historie událostí (PŘEDÁNO)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
  • Oblast hry: Historie v Radnici
  • Současný stav:Není
  • Nápad: Navrhuji aby se pokud někdo dostaví VB a já z ní něco získám učinil se zápis i do Historie v radnici
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano

Navrhuji aby se pokud někdo dostaví VB a já z ní něco získám učinil se zápis i do Historie v radnici. Stává se mi, že dojde k dokončení několika VB v rychlém sledu a pak se mi to ztrácí, zvláště pokud chci u nějakého hráče po dokončení levelu pokračovat. Nemuselo by tam být snad ani odkaz na které konkrétní plánky padly, stačilo by jen odkaz na hráče, název VB, level, pošet získaných bodů, medailí plánků.
 

DeletedUser3139

Host
JO, fajn nápad. A já bych ho s dovolením ještě zkusil vylepšit. U každého hráče bych ještě doplnil křížek, abych ho mohl ze seznamu smáznout. Mám tam pár lidí, kteří sice slibovali vzájemnou spolupráci, ale celkem rychle se na to vykašlali a mysleli si, že jim budu stavět VS a oni nebudou muset nic, případně se jen smát, jak já pomáhám. Takže tam zbytečně pouze zabírají místo! ;)
 

DeletedUser3817

Host
Úplný souhlas jak s nápadem, tak s navrhovaným vylepšením (JiPi53).
 

DeletedUser13683

Host
Souhlasím s původním návhem ale s jedním detailem ne jen když získám něco ale zapis o tom že byla dostave když jsme se tam podíle.
Nesouhlasím absulutně s návrhem (JiPi53).
Co by to by se talo kdyby si mohl někoho vyloučit ze stavby VB. Tak se tane to hle tady někdo ství tak mu přispěju. ale přijde jeho kamarád před dkončením a někd řekne tak vyhodime tohle ikdyž dal XX bobů a náhle je volné misto pro někoho kdo nedal ani polovinu bodů.

Naopak by bylo dobré mít tlačítko v senamu VB. který mohu řici ty se mi neukazuj.
 

DeletedUser11297

Host
Určitě dobrý nápad, jak ten původní, tak i Jipiho vylepšení. Snad bude vyslyšen.
 

traktorista

Odborník
Díky za ohlasy. Každopádně JiPiho vylepšení by mělo být spíš v Radnici - Velkolepé budovy ne? Proč mít křížek na rušení v Historii, která se stejně za chvíli smaže.
 

DeletedUser3139

Host
Ale samozřejmě, že jsem myslel dát křížek do radnice, do seznamu VS. Protože mi tam zbytečně visí několik lidí, kteří ode mně neuvidí ani bod. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru