Zadání soutěže - Hra rolí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

trojan1673

Veterán
Hra rolí
newlogo1.png

Píše se rok 626 a muži z císařského města Konstantinopol jsou v jejich nejlepší formě. Konec zimy se blíží a bohužel příchod jednoho nebo více nepřátelských králů plných ambicí nebude dlouho trvat.
Lidé se opevnili na hradbách, zatímco armáda mladého krále Fredegara tajně cvičící v utajení, v podzemí království. Lukostřelci jsou připraveni, válečníci připravují zbroj a jezdci jsou plni energie.
Příkopy se objevily podél celého města a pasti byli rozptýlené uvnitř lesa Woodness. Na Východním kopci není žádá možnost k jakémukoliv přístupu k vojákům a pobřeží poskytuje jen jeden námořní přístup blokovaný padací mříží a dvěma gigantickými věžemi, střeženými lukostřelci. Jedinou cestu k věži je hora, která je bohužel obsazena Lordem X (který by se mohl přidal k vám, aby vám pomohl).


screenvuv.jpg


Vezmete mi můj hrad?

Situace/Prostředí:

• Hrad se mnou uvnitř
• Hora s jedním hráčem X, který by mohl být vaším spojencem
• Musí být uvedeno - boje, včetně místa útoku, strategie útoku a útočných jednotek.
• Bojujete proti 3 vlnám po 10 jednotkách (Celkem 30 obránců).
• Počet útočníků - maximálně 15 vámi vybraných jednotek z tabulky.
• Váš cíl je dobýt můj hrad!

Složení obrany hradu:

1. vlna - 5x Lukostřelec, 5x Vrhač kamene
2. vlna - 3x Lukostřelec, 4x Voják, 3x Vrhač kamene
3. vlna - 4x Válečník na koni, 4x Legionář, 2x Lukostřelec

Jednotky na útok a jejich bonusy
JednotkyÚtokObranaDosahPohybBonus útokuBonus obranyBody za bitvu
Voják99116+4
screenxzx.jpg
+4
screenxzx.jpg
+3
screenugu.jpg
+4
screeneqe.jpg
140
Legionář813111+4
screengmg.jpg
+4
screengmg.jpg
+4
screenpdp.jpg
150
Válečník na koni98122+4
screenddd.jpg
+4
screenddd.jpg
120
Lukostřelec104512+4
screenvfv.jpg
+2
screeneje.jpg
+4
screenvfv.jpg
180
Vrhač kamene32126+3
screenvfv.jpg
+1
screensvs.jpg
+3
screenvfv.jpg
110

screenxzx.jpg
- Rychlá jednotka
screenvfv.jpg
- Těžká jednotka
screengmg.jpg
- Lehká jednotka
screenddd.jpg
- Střelecká jednotka
screenugu.jpg
- Křoví
screeneqe.jpg
- Les
screenpdp.jpg
- Planina
screeneje.jpg
- Skály
screensvs.jpg
- Kopce
Pravidla/Pokyny:

• Každý soutěžící musí vytvořit v podsekci soutěžního koutku téma, jež pojmenuje „Hra Rolí - své jméno“.
• Popsaná strategie musí být v rozasahu 300-700 slov (počet můžete zkontrolovat pomocí Wordu, nebo zde)
• Každý soutěžící se smí zúčastnit soutěže pouze s jedním dílem, které musí být vloženo v prvním příspěvku soutěžícího.
• Vytvořená práce musí být Tvým dílem, je zakázané kopírovat díla jiných autorů odkudkoli z internetu!
• Vyhrává ten, kdo zvolí nejlepší strategii a padne mu nejméně vojáků.
• Soudci rozhodnou, zda útok byl správný či ne.
• Pozor, téma je moderované, proto odpovědi ostatních neuvidíte. Budou zveřejněny po ukončení soutěže.
• FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoli změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen.
• Soutěžní kolo potrvá od 29. 9. do 8. 10. do 23:59 hodin.

Maximálně dva útočníci ve stejnou dobu (Vy a Lord X), někdo se může chystat zaútočit a vy můžete zaútočit nepříteli do zad, když se mi bude snažit sebrat můj hrad.

Co je to HR?
Hra Rolí (HR), jak název napovídá je navržena tak, abyste si vybrali postavu, která bude pro vás hlavní rolí vašeho příběhu. Jak byste měli popsat tuto postavu?
Pokud hrajete HR vaše postava bude mít minulost a svět kolem sebe. Vaše postava bude jednat na základě jeho světa, jeho minulosti a jeho charakteru. Máte svobodnou volbu vašich akcí, ale musíte mít na paměti, že musí udržovat napětí.
HR je a byla založena na charakteru a historii. Nejste to vy, ale vy jí dáte život.

Příklad:
X napsal HR, jde lesem a přichází před můj hrad a začne útočit.
Odpovídám, že pouze pěchota překročila les za špatných podmínek a veškeré pozemní jednotky, které jsou součástí nepřátelské armády zemřeli v nastražených pastech.
X si představuje situaci o útoku na hrad s vojáky kteří mu zůstali.
Soudce rozhodne o zbytku příběhu, zda byl hrad poražen, či ne.


Diskuzi k soutěži najdete zde.

Odměna pro 3 dobyvatele:

1. místo - 800 diamantů
2. místo - 600 diamantů
3. místo - 400 diamantů

Přejeme Vám mnoho štěstí při soutěžení,
s pozdravem
Váš FoE tým
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru