Zadání soutěže o nejlepší kutilský výtvor

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
<div id="foe_changelog_spoiler_block">

<h1>Nejlepší kutilský výtvor na téma FoE</h1>


Zdravím Vás, uživatelé místní komunity,
mé jméno je XXX. Můj král Skrty ze země Bohemia mi dal za úkol rozšířit výzdobu jeho konferenčního salonku o další 3 ruční výtvory, ať už ruční kresby či výrobky na téma hry FoE. Nicméně mne nyní žádný konkrétní nápad nenapadá. Hledám proto zdatné kreslíře, kutily a řemeslníky, kteří mi pomohou. Pro nejlepší 3 mám samozřejmě hodnotnou odměnu v podobě diamantů.
Pro vyhodnocení jsem si přizval své přátele z FoE týmu a samozřejmě budu rád, když jim poradíte formou ankety.
Své rozhodnutí oznámím do 10 dnů od uzavření tohoto úkolu.
Věřím, že mne nezklamete a král Skrty bude spokojen!


<h3>Vyžádáno:</h3>
• Vytvoř výrobek na téma této hry. Může jít o kresbu pomocí psacích potřeb, můžete něco ručně vyrobit. Následně svůj výtvor musíte vyfotit nebo naskenovat a vytvořit fotodokumentaci.
• Každý soutěžící musí vytvořit v podsekci soutěžního koutku téma, které pojmenuje „Kutil - své jméno“.
• Každý soutěžící se smí zúčastnit soutěže pouze s jedním dílem, které musí být vloženo v prvním příspěvku soutěžícího.
• Vytvořená práce musí být Tvým dílem, je zakázané kopírovat cizí díla jiných autorů odkudkoli z internetu!
• FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoli změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen.
• Dodejte svůj návrh do 16.6.2013

<h3>Odměna pro nejlepší 3 výtvory:</h3>
1. místo - 600 diamantů
2. místo - 300 diamantů
3. místo - 200 diamantů


Diskuzi k soutěži najdete zde.

Přejeme Vám mnoho štěstí při soutěžení,
s pozdravem Váš FoE tým

</div>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://77.93.219.186/skrty/foe/gb_post.css.php?post_id=26604">
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru