Zadání soutěže "Příběh šlechtice"

  • Zakladatel vlákna Lord Termoplína
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
<div id="foe_changelog_spoiler_block">

Zdravím Vás, uživatelé místní komunity!
Opět nastaly kolem mé osoby pochybnosti, avšak tentokrát ze strany krále Skrty a jeho dvora. V poslední době jsem byl několikrát zpovídán z původu mé rodiny a pokud chci i nadále pokračovat ve svých funkcích po boku panovníka, musím předložit poutavý a zároveň seriózní příběh o mém původu. Můj rod není nikterak slavný, a tak by mé vyprávění nemuselo krále přesvědčit o tom, že jsem jeho důvěrníkem. Doufám, že se nalezne někdo, kdo mi z tohoto problému pomůže, a já opět budu moci s klidem v srdci usínat.
Pro vyhodnocení jsem si přizval své přátele z FoE týmu a samozřejmě budu rád, pokud jim poradíte formou ankety.
Své rozhodnutí oznámím do 10 dnů od uzavření tohoto úkolu.
Věřím, že mne nezklamete a já opět budu moci pomáhat s rozvojem zdejšího království!

<h3>Vyžádáno:</h3>
• Vytvoř příběh rytíře, jak se dostal ke královskému dvoru, o délce 400-800 slov (počet můžete zkontrolovat pomocí Wordu, nebo zde).
• Součásti příběhu musí být i jméno rytíře, které si vymyslíte. Jméno musí obsahovat minimálně jeho křestní a také rodové jméno. Jméno musí být vymyšlené.
• Každý soutěžící musí vytvořit v podsekci soutěžního koutku téma, jež pojmenuje „Příběh rytíře - své jméno“.
• Každý soutěžící se smí zúčastnit soutěže pouze s jedním dílem, které musí být vloženo v prvním příspěvku soutěžícího.
• Vytvořená práce musí být Tvým dílem, je zakázané kopírovat díla jiných autorů odkudkoli z internetu!
• FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoli změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen.
• Dodejte svůj návrh do 22.12.2013


<h3>Odměna pro nejlepší 3 výtvory:</h3>
1. místo - 600 diamantů
2. místo - 300 diamantů
3. místo - 200 diamantů


Diskuzi k soutěži najdete zde.

Přejeme Vám mnoho štěstí při soutěžení,
s pozdravem Váš FoE tým


</div>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://77.93.219.186/skrty/foe/gb_post.css.php?post_id=32337">
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru