zadávání verbování jednotek

Svatej

Legenda
Klidně padesát hele, ale abych v nich zadával verbování? :oops: :eek: vyhazování zdrojů hele :D Závislé jednotky nemám ani tuláky.
 

Hrneček23

Komentátor
Proti.. Aby někomu Alkatraz dával jednotky nemusí být ta budova spojená cestou a ani nemusí být dostavěná.. Stačí aby prostě byla ve městě.. Takže mít více budov je zbytečné (i když sám mám 2 na tanky a tuláky).. Jako nápad zbytečné a zabere to další paměť telefonu..
 

Smígl

Člen
Proti.. Aby někomu Alkatraz dával jednotky nemusí být ta budova spojená cestou a ani nemusí být dostavěná.. Stačí aby prostě byla ve městě.. Takže mít více budov je zbytečné (i když sám mám 2 na tanky a tuláky).. Jako nápad zbytečné a zabere to další paměť telefonu..
každý nejede taktiku že v pozdním středověku má alcatraz a podobné budovy
a taky třeba nemá body na jeho levlení a tak mu dává třeba jen 6 jednotek
 

Ondromass

Dopisovatel
Proti.. Aby někomu Alkatraz dával jednotky nemusí být ta budova spojená cestou a ani nemusí být dostavěná.. Stačí aby prostě byla ve městě.. Takže mít více budov je zbytečné (i když sám mám 2 na tanky a tuláky).. Jako nápad zbytečné a zabere to další paměť telefonu..
Haha paměť telefonu by ti to zabralo tak 2 MB
 
Proti.. Aby někomu Alkatraz dával jednotky nemusí být ta budova spojená cestou a ani nemusí být dostavěná.. Stačí aby prostě byla ve městě.. Takže mít více budov je zbytečné (i když sám mám 2 na tanky a tuláky).. Jako nápad zbytečné a zabere to další paměť telefonu..

Četl jsem Tvoji reakci a nějak to nechápu, nevím jestli jsem pochopil co myslel honzaš

Původně jsem si myslel, že se navrhuje zjednodušení, aby se nemusela otevírat a hledat budova po městě, tak by se otevřela jedna budova a zadal se úkol stavby jednotek, jakmile bych klikl, tak by mě to hodilo na další budovu, jako to máme teď na mobilu při zadávání výroby zásob automaticky to hodí na další budovu.
 
Nahoru