Zadaní screenshotové soutěže

  • Zakladatel vlákna Lord Termoplína
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
<div id="foe_changelog_spoiler_block">

Zdravím Vás, uživatelé místní komunity,
v nedaleké řece proteklo ještě málo vody od doby, kdy jsem Vás požádal o pomoc, a obracím se na Vás znovu. Před nedávnem přijel posel z mého rodného panství a přinesl pozdravy od mých rodičů. Neuvěřili mým slovům, že jsem se stal rádcem panovníka ze země Bohemia a žádají, abych jim dodal i nějaké nezpochybnitelné důkazy. Věřím, že mne z této šlamastyky vytáhnete a podložíte má slova důvěryhodnými materiály. Na oplátku mohu slíbit, že nechám Vaše jména vytesat do nedaleké skály.
Pro vyhodnocení jsem si přizval své přátele z FoE týmu.
Své rozhodnutí objevíte na nedaleké skále 10 dnů od ukončení tohoto úkolu.
Věřím, že mou důvěru nezklamete a já budu moci potěšit své rodiče!

<h3>Vyžádáno:</h3>
• Vytvoř screen z jakéhokoliv místa ze hry Forge of Empires a jeho fóra
• Každý soutěžící musí vytvořit v podsekci soutěžního koutku téma, které pojmenuje „Screenshot - své jméno“.
• Každý soutěžící se smí zúčastnit soutěže s více screenshoty, které musí být vloženy v prvním příspěvku soutěžícího.
• Vytvořená práce musí být Tvým dílem, je zakázané kopírovat cizí díla jiných autorů odkudkoli z internetu!
• Dodej svůj návrh do 24. 8. 2013.
• FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoli změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen.

Jak vložit screen:
[SPOIL]1. najděte si na klávesnici Prt Sc (Print Screen) - název se může lišit u notebooku
2. po zmáčknutí si otevřete nějaký program na úpravu obrázku (např. Malování (obvykle u Windows Start - Všechny programy - Příslušenství - Malování))
3. použijte klávesovou zkratku CTRL+V
4. upravte obrázek (výřez okna,začerněte si údaje, které nechcete zobrazit - např. počet peněz)
5. uložte do počítače (.png, .jpg, .jpeg,..)
6. nahrajte na internet (např. www.pictureup.cz) a zkopírujte adresu nahraného obrázku (pomocí klávesové zkratky CTRL+C)
7. vložte na fórum pomocí Zobrazit přílohu uživatele 322 - dejte CTRL+V do dialogového okna
8. uložte a před odesláním příspěvku dejte Náhled (pro kontrolu)[/spoil]

<h3>Odměna pro nejlepší screenshoty:</h3>
Vybrané screenshoty budou umístěny na úvodní stránce Forge of Empires se jmény vítězů.

Diskuzi k soutěži najdete zde.

Přejeme Vám mnoho štěstí při soutěžení,
s pozdravem Váš FoE tým

</div>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://77.93.219.186/skrty/foe/gb_post.css.php?post_id=28926">
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Vážení hráči,

soutěž je prodloužena až do 8. září.


Přejeme Vám mnoho štěstí při soutěžení,
s pozdravem Váš FoE tým
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru