Zamrzání bitev CvC CB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12887
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
Zamrzající bitvy na herních serverech A nejhorší
B trochu lepsi
C dobrá
D v noci nefunguje

Tak kdo to kdy opraví

Nejde bojovat nejhorší je server A

Takže moje poslední hodnocení už je dost stare, ale podle mě je to nedotazene nedomyslene rychle na server natažená hra, která nesplňuje nároky uživatele na plynulý chod a jsem z toho zoufalý.
 

DeletedUser12887

Host
Různé

Ale spíš bych řešil A kde to nefunguje permanentně celý den

Nebo jsou nové nějaké omezení že jde pouze 5 bitev pak 15x restart pak jedna bitva 10x restart ?

Pokud jo prosím tedy ať mě předem inno informuje pro mě to bude mít větší přínos než vědět jestli bude soutěž v nefunkční hře, která mě bavila
 

Svatej

Legenda
Taky mi to mrzne, pokud zrovna jede hodně lidí. Před pár dnama jsme 5 cechů jeli hned po půlnoci (dohromady cca 100 lidí) a Buď se neukazoval aktuální pokrok dobývání, nebo to dlouho načítalo.
Ale dá se to pozorovat kdykoliv, kdykoli bojuje hodně lidí najednou.
Svět A
 

trojan1673

Veterán
To bych se hádala, na C je to hrozný!
Na A se spíše farmaří, tam už CvC skoro nehrajete, na C se hraje stále a největší problémy jsou tam.
Tam to spravte, ostatní světy počkaj :D
Krom toho, že obleh nejde nasadit, i když tam žádný není a normálně by to určitě i šlo, ale nejde, tak už ani pouštění 10 sekund před přepočtem nejde.
Musíte mít kouzelnou kouly a vyvěštit si v kolik předem to bude možné, jinak to nestihnete, i když by to asi i šlo, jen by se nesměla pouštět událost za událostí, novinka za novinkou, že?
Tyhle problémy budeme mít pořád, musíme prostě všichni stopnout CvC, pak si nikdo stěžovat nebude.
CvC není postaveno pro více než 10 lidí najednou, nebylo totiž dělané pro CZ komunitu, která bojuje jako o život a to nejvíc na přepočet. Já zaznamenala problémy i mimo něj, ale bojuje méně lidí mimo přepočet, tak to není až tak hrozný.
CB zamrzá, ale tyhle problémy jsou od začátku, pustili to s tím do hry. Alespoň u nás to tak je, když se bojuje, nenaskakují boje nebo to zamrzne a musí se restart :(
Napište si na support, určitě vám poradí.
Než napíšete, tak vyčistit smetí, sušenky a jiný nepořádek z pc, určitě to budete muset udělat ;)
Jako moderátor je to jediné, co vám k tomu tady povím.
 

Dědeq

Znalec
Já bych ty bitvy cb nechal zamrznout asi tak na 14 dní, pak bych se dlouze zamyslel, a nejspíš bych třídenní odpočinkovou etapu protáhl nejméně na týdenní.
 

Tomas 0482

Psavec
Musím uznat, že hra je snad čím dál lepší :) (ironie)
Zlatý sekání, tam si to aspon zapamatuje jednotlivé kliky a člověk nemusí provádět reset aplikace, i když je to rychlejší.

Tohle se mi stalo, když jsem odepisoval na zprávu v cb vláknu a o to víc mě to nasralo, když jsem měl zprávu prakticky dopsanou (měla několik vět). Po restartu jsem ji samozřejmě musel psát znova.
Screenshot_20200130-195331_Forge of Empires.jpg
 

DeletedUser12887

Host
tak to mi nepomohlo ani nový prohlížeč a počítač nepomohl, podle mě teda je chyba jinde v základu

nepomohlo mi ani 5.000 kč za diamanty a vlastně to zatím nikdo asi neřešil, kromě někoho kdo bere peníze od důvěřivců, jako já abych se opět zklamal

fakturu milerád přiložím a čekám nápravu
 

DeletedUser16536

Host
Staci aby se v CB seslo min 50 lidi z ruznich cechu a klidne Vas to vyhodi z rozbojovane hry a okamzite restart a pak ma clovicek bojovat v CB kua zase skvela vec kterou vymyslela spodni cast tela kudy vychazeji vykaly
 

DeletedUser12887

Host
opět se hra seká a je nehratelná

pokud bude každý mít stejný počet bitev (0) ok, jinak chyba má to fungovat plynule

děkuji předem za vyřešení závady, která potká každého poctivého hráče
 
Nahoru