"Zamrzání" chatu

Zelda

Člen
Než budu tenhle problém řešit jako chybu, zeptám se tu, zda se s ní setkal i někdo další (protože kvůli chybě u jednoho člověka nemá smysl otravovat adminy).

Na notebooku mě začal "zamrzat" chat, a to tím způsobem, že vždy v celou hodinu (což je docela zvláštní) se přestanou načítat nová data - tj. nezobrazí se nové zprávy a já sice můžu psát, ale zpráva se neodešle. Ostatní součásti hry zůstavají plně funkční (odpočty, návštěvy, CvC). Problém vyřeší až nové načtení hry. Mám spuštěné 3 světy naráz a komunikace ustane na všech zároveň stejným způsobem.

Na okamžik "zamrznutí" nemá vliv restart NTB (čas je stále v celou hodinu), stejně jako použití jiného prohlížeče (testoval jsem to na nejnovějších verzích Chrome a Mozilly s nejnovější verzi Flash Playeru. Zdrojem by neměl být samotný NTB, v souhrnu událostí není nic, jenž by proběhlo v celou hodinu.

Tenhle problém není ani tak závažný, jako otravný. Navíc se mi od posledního update docela často stává (a to i na dalších 2 PC), že hra přestane reagovat v průběhu CvC nebo návštěv sousedů (i načítání trhu) a opět je nutný reload.

Setkal se s tím ještě někdo další?
 

Svatej

Legenda
Potvrzuju.
Nevím sice, jestli zamrzání probíhá přesně v celou, nicméně se mi děje. V chatu se objeví červené "Odpojeno"a hned zase zmizí, na čež se chat přestane načítat.
Hraju na 2 světech zároveň (A, B)
Jediným způsobem odmrznutí chatu je refresh hry.

I druhý problém potvrzuju, Během načítání, kdy se uprostřed obrazovky objeví štít a pod ním loadingová lišta (výzkum, sousedi, mapa, mapa CvC, pošta...) se zelený progres lišty zasekne přesně v polovině a opět je nutné hru refreshovat.
 

Henzis

Znalec
Taky se mi stává to co Zelde, ale nedosledoval jsem jestli každou celou hodinu. A jelikož mám toto info i od jiného hráče, přesouvám do chyb.
 

DeletedUser11297

Host
Na chat nechodím, takže to potvrdit nemůžu. Ale ten druhý problém už se mi stal několikrát. Při motivaci, výzkumu, na mapě, přesně, jak píšeš. K tomu se mi to ještě děje při překlikávání opakujících úkolů. Dokončím třeba mince a když se k nim chci dostat znovu, tak se to čas od času zasekne. Což při sběru denní výroby je hodně nepříjemné.
 

DeletedUser

Host
Ocividne to nikomu v Inno nevadi :D Chat zamrza i po dnesni aktualizaci a vetsinou je to vzdy v nejakou celou hodinu, dnes napriklad v 9:00 a 13:00
 

DeletedUser11823

Host
Potvrzuji i za sebe (a za vetsinu lidi u nas v cechu tez), jen u mne to byva vzdy tak 10 minut po cele :)
Krome toho, kdyz zamrzne chat, castecne zamrznou i zpravy. Standardne, kdyz odeslu zpravu, hned se objevi v danem vlakne. Po tomto zamrznuti se objevi az kdyz zavru a znovu otevru cele centrum zprav, navic jako neprectena.
 

DeletedUser11823

Host
Potvrzuji i za sebe (a za vetsinu lidi u nas v cechu tez), jen u mne to byva vzdy tak 10 minut po cele :)
Krome toho, kdyz zamrzne chat, castecne zamrznou i zpravy. Standardne, kdyz odeslu zpravu, hned se objevi v danem vlakne. Po tomto zamrznuti se objevi az kdyz zavru a znovu otevru cele centrum zprav, navic jako neprectena.

Edit: Omlouvám se, zlobí mi celé forum v Chromu. Prosím o smazání tohoto příspěvku z důvodu zdvojení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Double post

Dnes opet v 9 hodin zamrznul .... To neni nahoda

a opet kratce po 13 hodine

dalsi zamrznuti okolo 17:00 - 4 hodinova pravidelnost??

znovu 21:00 .....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7728

Host
Potvrzuji. Někdy i několikrát kolem celé hodiny.
 
Nahoru