Zamrzání hry při bojích v CvC

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4759
  • Vytvořeno

DeletedUser4759

Host
Ahojte,
již delší dobu mě trápí problém zamrzající hry během bojů v CvC.
Ani nevím jestli je to od minulé aktualizace, nebo od předminulé.
blast se načte, vidím všechny své vojáčky, ale u nepřítele jen tuláky, ostaní jen obsazené pole. Pokud jsem první na tahu mohu odehrát svoje jednotky, jakmile přijde na žadu obránce tak se hra zasek na cca 2minuty. Poté se načtou obranné jednotky a mohu pokračovat dál. Na dalším sektoru pokud jsou použity stejné jednotky vše funguje, jakmile se tam objeví jednotka která v minulých bitvách ještě nebyla zas čekám.
Oblast se načte, vidím všechny své vojáčky, ale u nepřítele jen tuláky, ostaní jen obsazené pole. Pokud jsem první na tahu mohu odehrát svoje jednotky, jakmile přijde na žadu obránce tak se hra zasek na cca 2minuty. Poté se načtou obranné jednotky a mohu pokračovat dál. Na dalším sektoru pokud jsou použity stejné jednotky vše funguje, jakmile se tam objeví jednotka která v minulých bitvách ještě nebyla zas čekám.
Oblast se načte, vidím všechny své vojáčky, ale u nepřítele jen tuláky, ostaní jen obsazené pole. Pokud jsem první na tahu mohu odehrát svoje jednotky, jakmile přijde na žadu obránce tak se hra zasek na cca 2minuty. Poté se načtou obranné jednotky a mohu pokračovat dál. Na dalším sektoru pokud jsou použity stejné jednotky vše funguje, jakmile se tam objeví jednotka která v minulých bitvách ještě nebyla zas čekám.

  • Svět: Cirgard.
  • Prohlížeč a verze: 1.66.xxx8739 (15.12.2015) a Firefox, IE.
  • Popis chyby: CvC - zasekávání hry při načítání obranných jednotek
  • Screenshot:
  • Jak často se chyba vyskytuje: Snad pokaždé při začátku bojů v CvC, nebojuju každý den.
  • Detail chyby: Načte se mi mapa, svoje jednotky z dané doby na ní mám, ale z obránců pouze tuláky, místo ostatních mám jen bargraf s životem. Lze odehrát všechny tahy s jednotkami které se načetli, jakmile na tah přijde ta nezobrazená hra zamrzne. Na svém počítači počkám 2 minuty, na novém firemním 1 minutu, poté se jednotka načte a hra už běží normálně. Samozřejmě můžu prohlížeč obnovit a dočkám se tahu obránce hned, bohužel při dalším boji se problém opakuje. Pokud počkám na načtení, tak v příštích bojích už je všechno vpořádku. Pokud jsou v dalším boji stejné jenotky jako v předchozím je to vpořádku, jakmile se tam objeví jednotka která v předchozích bojích nebyla musím zas čekat. Až se mi takhle načtou všechny jednotky z dané doby už všechno běží jak má.
  • Dnes se chyba obrátila, vidím bráncovi tanky
    Oblast se načte, vidím všechny své vojáčky, ale u nepřítele jen tuláky, ostaní jen obsazené pole. Pokud jsem první na tahu mohu odehrát svoje jednotky, jakmile přijde na žadu obránce tak se hra zasek na cca 2minuty. Poté se načtou obranné jednotky a mohu pokračovat dál. Na dalším sektoru pokud jsou použity stejné jednotky vše funguje, jakmile se tam objeví jednotka která v minulých bitvách ještě nebyla zas čekám.
    Oblast se načte, vidím všechny své vojáčky, ale u nepřítele jen tuláky, ostaní jen obsazené pole. Pokud jsem první na tahu mohu odehrát svoje jednotky, jakmile přijde na žadu obránce tak se hra zasek na cca 2minuty. Poté se načtou obranné jednotky a mohu pokračovat dál. Na dalším sektoru pokud jsou použity stejné jednotky vše funguje, jakmile se tam objeví jednotka která v minulých bitvách ještě nebyla zas čekám.
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano / Ne
 

DeletedUser11359

Host
Zasekávání hry v CvC se tady už řešilo hodněkrát, spamováním nic nevyřešíš.
 

DeletedUser4759

Host
Zvláštní, já zasekávání našel několik, ale žádné nebylo stejné jako mám já.
Nevím kdo tady spamuje, já čekal radu zkus tohle nebo tohle a tys ničím nepřispěl.
 

DeletedUser3814

Host
spamování nespamování. NIKDO S TÍM NI NEDĚLÁ!!!! žádná vyjádření, informace o postupu, nic. každje na to peče. ale chápu, že se to některým může hodit o krámu. spousta hráčů tuhle chybu využívá....
 

DeletedUser9906

Host
Tak to u mě se to děje nejen v cvc, ale i v případě, že si chci přehrát průběh utoku na mé město, někdy to je i několik minut. Býval jsem zvědavý, jaké jednotky mají v obraně větší význam, teď už je přehrátí o nervy.
 

DeletedUser11359

Host
Je to spamování, pokud jsi toho našel tolik, tak vidíš, kolik problémů v CvC je a stejně tady přidáváš další zbytečné téma i když víš, že s tím nikdo nic nedělá.
 

DeletedUser3814

Host
děkujeme všem adminům že řeš tento problém. právě jsme ztratili pole kvůli zaseknutí cvc.
a za tuhle hru člověk něco platí?
 

DeletedUser2298

Host
CvC jsem už osobně odpískal.. moje maximální účast je 3x týdně.. zbytečně ztracený čas.. FoE volně ale o to cílevědoměji pracuje na tom aby ztratilo dalšího dlouholetého hráče...
 

DeletedUser3814

Host
jediný co tu drží mě je kolektiv. hra je tak špatně naprogramovaná, že ji "slabší" zařízení skoro nedokážou spustit. a to mluvim o notebooku starém 5 let... jak kdybych hrála na kalkulačce...
 

DeletedUser11359

Host
Kamarád má počítač opravdu vykopávku (Pentium 4 3GHz, 512MB RAM, Radeon 9250) a na jeho počítači jsem si v pohodě odklikal všechny své světy. Samozřejmě to bylo zpomalené, jelikož to grafika nestíhala, ale jinak jsem neměl žádný problém. Dokonce jsem navštěvoval hráče s miliónovými městy, abych investoval bodíky a bez problémů jsem se k nim dostal a body investoval, nic mi v odklikání nebránilo.
Co se s tou hrou špatně? Na některých počítačích jede perfektně a na jiných se skoro hrát nedá. Něco samozřejmě bude způsobené údržbou PC, pokud ho máte s prominutím zasraný všelijakými programy, tak logicky se nemůžete divit, že FoE téměř nejede.
Na své minulé grafice (MSI R7970 Lightning 3GB) jsem měl s touto hrou obrovské problémy, při vybírání a zapínání výroby, při stavbě a přesouvání budov se mi hra neskutečně sekala. Spolucechovníky jsem ani nemohl navštěvovat, to se hra zasekla kompletně. Hra byla téměř nehratelná a to i po přeinstalování systému.
Teď? Stará grafika odešla do křemíkového nebe a koupil jsem si novou (Gigabyte GTX 660 Ti 2GB) a FoE jede absolutně dokonale. Od té doby, co mám tuto grafiku jsem nezaznamenal jediné zaseknutí hry, vše je plynulé a já si připadám jako v době, kdy jsem tuto hru začínal hrát. Dokonce jsem zkoušel i válčit na chvilku a vše bylo perfektní.
Co z toho plyne? Tak to nevím...
 

DeletedUser3814

Host
já se zeptám, zda je normální, abych kvůli onlinovce tunila pc za tisíce a stavěla grafiku jak kdybych chtěla pařit tomb ridera na nejvyšší efekty? bude odpověd adminů: tak si pořidte lepší komp a půjde to?
ehm....pc o kterém jsem mluvila, že zamrzl, je můj herní komp. tak co? jaká bude odpověd v této situaci?
 

DeletedUser11359

Host
Pokud se ti FoE seká, tak to těžko bude grafikou, na to stačí nějaká nejlevnější za 1000,-, popřípadě integrovaná v CPU, nebo na základní desce. Ten příklad, co jsem uvedl je o něčem jiném, jelikož ta grafika je stará 12 let. Žádná dnešní grafika s touto hrou nebude mít problém.
Asi nikdo nedokáže vysvětlit, proč se ti FoE seká, pokud svůj PC udržuješ a nemáš v něm obrovskou hromadu nějakého neužitečného smetí.
Admini tady nic o novém PC nepsali, tak prosím, nebuď na ně hnusná. To v Německu za tohle zodpovídají.

Jakou grafiku máš? AMD, nebo NVIDIA?
 

DeletedUser3814

Host
nechtěla jsem být hnusná, spíš jsem reagovala na henzise, který poděkoval za příspěvěk, jako by to snad všechno vysvětlovalo. skoro si říkám, že začnu psát na německou podporu
 

DeletedUser3814

Host
Co to dneska bylo za ....ani mě nenapadají slova.

abych to shrnula:
- 25X x seknuto - minimálně 89 restartů a bude jich víc
- 10 minut nezobrazené zabrané pole
- nemožnost útoku
- nemožnost doplnění
- absolutní zásek.
tohle už je fakt moc

foechzba.png


chybafoe2.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
CvC v Budoucnosti je prostě humus. Zkusil jsem si po delší době boj v neděli večer (hlavně kvůli pojištění prvního místa ve věži) a hned jsem si vzpomněl, proč jsem se na to v první řadě vykašlal. Za asi 10 minut jsem stihl celé 3 boje, neustále zaseknuté, zraněné a vyměněné jednotky se mi vraceli zpět do aktuální armády. No prostě šílenost. Ale tak hlavně, že za chvíli budeme plnit úkoly s Gagarinem, to je pro chod hry asi důležitější.
 

Fčelkamaia

Nováček
Už mám minimálně po desáté hlášku, že se moje armáda musela stáhnout, ale už tak 10 minut jsem ani nemohl zaútočit, tak nevím co se odkud stahuje. Při každém refreshi hry vidím novou kombinaci toho kde je šťít a kde jsou meče. Pole, které to ukazovalo jako naše jsou po refreshi zase někoho jiného. Dokonce jsem viděl i pole kdy měl cech svůj obleh sám na sobě :D k tomu už fakt není co dodat.
 

DeletedUser3814

Host
i když jsme s čsr v nelítostné válce, tak to hle je vyloženě na odškodnění. díky tomu záseku a masivní chybě ztratili hromadu polí a takovéhle nečestné vítězství mě rozhodně netěší.
 
Nahoru