Zamrzání hry při bojích v CvC

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4759
  • Vytvořeno

Henzisek

Znalec
Jediné co můžu napsat je že se o tomto problému ví a že se připravují úpravy v CvC.

Ostatní příspěvky, nesouvisející s tématem budou nadále mazány.
Děkuji za pochopení.
 

Kayro

Znalec
Jen si tu tak vykriknu do tmy protoze necekam ani odpoved , odpovedet mohl mozna tak Wavroch kdyby se ho nekdo zeptal ,ale pokud se o problemu vi a pravdepodobne se na nem pracuje proc se to neustale zhorsuje.Dneska aby se clovek v cvc bal dat uz i oblehacku(pokud by to teda nahodou slo)protoze se muze stat uz prakticky cokoliv.
 

DeletedUser10099

Host
Já se k CvC už raději ani nevyjadřuji řešil jsem to i s podporou a je to zbytečné jenom pořád dokola.
Víme o tom řeší se to:-(
Je to už dva měsíce co jsem to řešil a nic takže je to zbytečné jedině to hodně hráču odradí od hry.
Asi to INNO chce,protože chce asi získat hráče pro svoje nové hry,které provozuje.
U podpory se nedočkáme ničeho to vám zaručují,protože jak vím je jich málo a už to nechce nikdo dělat,protože ví,že jsou jenom nastrčené loutky na utěšování hráču.
Jinak vám přeji pěkný den
 

DeletedUser3814

Host
chtěla bych se zeptat, proč když jsem na mapě, tak vůbec nevidím, že bylo nějaké pole puštěné a že tam byl dosazený obleh? někteří hráči to naopak vidí. zvláštní....se sušenkama to nemá nic společného, stejně jako s výkonem pc, protože cookies mažu a pc mám výkoný. at jsem na políčku nebo vně a čekám kdy zoranžoví...nevidím žádnou změnu do přepočtu (někdy ani po přepočtu) a též žádný výpis vlevo v událostech. takhle si pole může štítovat i malý dítě, protože to vyžaduje úplně nulovej skill
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3814

Host
opět bez odpovědi? mám na to vytvořit nové vlákno,aby se tím začal někdo zabývat?
 

DeletedUser12887

Host
Ahoj, jediná drobnost, že výpis událostí je vlevo, ale to je jen detail, jinak se s tím setkávám taky, prakticky denně.
 
Nahoru