Zamrznutí hry při přesunu na mapu či do obchodu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14058
  • Vytvořeno

DeletedUser14058

Host
Pokud se pokusím na mapě přejít z jednoho území na jiné (klasicky v marsovce z toho dolního na horní), tak skončím u erbu a nekonečného načítání. Musím refrešnout stránku a zkusit to znova, na druhý pokus se to většinou podaří.
To samé při pokusu dostat se do obchodu se surovinami.
Výskyt: ne vždy, jen někdy. prohlížeč Mozilla Firefox.
 

jaromires

Dopisovatel
Tohle se mi stává taky ale přičítám to tomu že se mi kamsi ztrácí signál na internet, takže pokud máš internet od O2 tak se ani není čemu divit:rolleyes:
 

DeletedUser14058

Host
Ne, nemám internet od O2 a opravdu se mi nikam neztrácí :p
Občas se chová podobně i menu stavby, tam vyjede jen prázdný rámeček, a nahoře se neobjeví ikony mazíní, přesunu a pod.
Ale ani neočekávám, že by někdo kompetentní něco vysvětloval. Za ty roky jsem si zvykla, že místo opravy chyb se vymýšlejí bombastické změny, třeba v barvě oken na foru...
 

DeletedUser16536

Host
Jo barbucho je pro inno dulezitejsi ze ti tam po sobe lezou kralici a jeleni troubej serenadu nez to ze das stavet budovu a kdyz skonci odpocet tak je porad budova v leseni dokud ze hry se neodhlasis a znovunepripojis
 

Y u m a n

Komentátor
Barbucha má pravdu v poslední době to začíná zamrzat zkoušel jsem jiné prohlížeče a některý méně některý více ale net je ok myslím si že je to hrou píšu zprávu a najednou nejde odeslat musím počkat apod chyby jinak ntb mám kvalitní všechno je aktualizované a na odpověd typu abych si promazal cookies a cache nereaguji a ten kdo má chuť to sem napsat at si cvakne hlavou o zeď ono ho to přejde ........ , prostě myslí se na hovadiny eventy 3 za za kvartál apod .
 

DeletedUser4749

Host
Nekonečné načítání je poslední dobou stále větší problém...
 
Nahoru