Zamykání VB

DeletedUser16004

Host
Nevyužil by někdo funkci zamykání VB?, já ano. Nechci aby mi nikdo cizí dojížděl VB a pak si obsadil 1 místo. V době kdy jsem si s velkou radostí úrovně otevřel jsem ještě netušil že mi toto může někdo udělat. Moje chyba za kterou platím mnohem později než je jasné že to chyba je. Já si pak za těchto okolností nemohu 1 nebo i 2 místo vyměnit. Ti co mají vysoké Arc budou určitě proti. že?
 

Svatej

Legenda
Jsem PROTI a ano, mám vysoký arc. :rolleyes:
Čas od času se to děje i mě. Nicméně je to o výběru přátel (ti co to udělají vyhazuju), jistém altruistickém chování členů cechu (v podstatě jde o slušnost) a o to jak vycházíš se svými sousedy (když to udělají u mě jednou, já to udělám u nich 2x). ;)
Zkráceně, nutí to hráče strategizovat a plánovat, což je ve strategické hře žádané.
P.S.: Svou budovu můžeš "uzavřít" dle potřeby před dalšímy vklady bodů tím, že jí odpojíš od cesty. Nicméně tak zároveň přijdeš o její bonusy, dokud ji zase nepřipojíš.
 

DeletedUser16004

Host
Já ale vysoké Arc nemám tak jak to mám někomu oplatit. A už vůbec to neoplatim tomu kdo mi to provedl. To by bylo sakra drahé. Jde tu především o otvírání úrovni zbytečně do předu (Arc) kdybych je neotviral tak se to nestane nikdy. Ale jak jsem to měl tenkrát vědět.
 

DeletedUser10951

Host
Proti a to ARC mám na 12 lvl.. naopak bych ocenila, kdyby mi někdo lvl ARC a nic by po mě nechtěl na oplátku.. brouzdám po sousedech a dohazuju velkolepky kde se dá
 

Dědeq

Znalec
proti
Zamknutí budovy pro přihazování bych považoval za zabíjecí funkci, která by to poslala do kopru. Pak už bych házel pouze lidem, které znám, abych neriskoval, (například) že někoho nakrmím, on si to včas zamkne a dá to pak svému člověku.
Odpojit budovu s lordem popsaným rizikem jde, a přijde mi to jako přiměřené řešení.
Ale jak jsem to měl tenkrát vědět.
Stává se to asi hodně lidem. Měj dohodnuté nahazovače předem a nechávej před koncem levlu hodně bodů, aby se to tomu hamižníkovi, co ti to zavírá, nevyplatilo zavřít. Nebo aby se to vyplatilo i tobě ;)
Jakmile máš vše připraveno a nahazovači jsou připravení, dohodíš potřebnou částku a jede se dál.
 

DeletedUser16004

Host
Asi jsme se špatně pochopili nejde o zamknutí budovy v průběhu výstavby. Ale až příští úrovně, vypadalo by to jako že nemám plánky a já je mám. A v momentě kdy jsem dohodnut s nahazovači úroveň otevřu a obsadíme pozice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Aha. Čili zrušení odemknutí levlu. Tak na to nemám názor, ale asi bych u tohohle návrhu přinejmenším odvolal své proti. Asi by to nebylo proti ničemu.
Ta funkce tam nicméně existuje jiným způsobem, a sice že nad level 10 jsou levly zamčené samy od sebe a nic tě nenutí je odemykat, ale vím sám ze své zkušenosti, že to člověka zpočátku nenapadne.
Ale nevím, jestli se ta popisovaná situace týká i jiné budovy než je arc. Možná by stálo zato přidat do popisku budovy a návodu, jak odemykat levly, také malé upozornění, že odemykání předem může mít své nežádoucí následky.
Jinak je to o tom, kdo ze zkušenějších ti včas poradí, jaká je komunikace v cechu, pokud jsi v nějakém, kde jsou zkušenější hráči apod. Třeba pro náš cech vytvářím různé drobné návody, a je tam i tahle rada, mimo jiných.
 

DeletedUser5384

Host
Takže moment. Ono ti vadí,že ti někdo věnuje značnou částku svých bodů, aby ti pomohl postavit tvou budovu? Teda že se nestydí,takhle dávat body někomu,kdo je nechce:D A ty,místo abys byl rád,že ti budova jde nahoru ještě prskáš? Teda že se nestydíš taky :) Za mne NE.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16004

Host
Jistě že nechci aby mi někdo nahodil body to pak jde odměna úplně jinam. Právě že mi to nedošlo už dřív. Nikdo neporadil. Jsem na úrovni 32 Arc
 
PROTI..bohužel jsi udělal strategickou chybu..i když z nevědomosti. Ale za chyby se platí. Pokud jsi na 32.úrovni jak píšeš, čeká tě dlouhá a trnitá cesta s výstavbou Arcu. Až do lvlu 75 budeš v každém lvlu k okradení. V těch "nejlukrativnějších" lvlech i o 300 bodů na 1. a 2. místě dohromady. Dá se proti tomu částečně bojovat, ale zapotíš se u toho :D Je to strategická hra a chce to nedělat neuvážené a dobře nepromyšlené kroky. A pokud si nejsi jistý, tak se zeptat zkušenějších hráčů například v cechu:) Pročti si pozorně co psal Lord a fmash..tam máš nějaké rady, jak proti tomu bojovat a eliminovat ztráty. Přidám ještě jednu..nepřidávat do přátel nikoho s vysokým arcem a pokud tam někoho takového máš, tak bez milosti smazat :) To nevyřeší tvůj problém úplně, protože sousedy neodstavíš, ale vyřeší ho to z větší části. No a pokud máš nějakého souseda, který ti to dělá tak na chvíli zastav stavbu a stavěj něco jiného..až se sousedi změní, třeba tam nikdo takový nebude a můžeš pokračovat:) A pokud ti to dělá někdo z cechu, změň cech.
Pokud uděláš strategickou chybu, musíš se pokusit ji strategicky co nejvíc eliminovat. Ale tím správným krokem rozhodně není podání takového návrhu typu "já jsem udělal chybu, tak ať na to doplatí někdo jiný a ne já" :)
 

DeletedUser5384

Host
No,Dennisi,dobrá rada nad zlato :D

Zeptám se možná blbě,ale pokud stavím jakoukoli VB,o co mi osobně jde? Aby byla dostavěna co nejdřív,nebo aby odměny posbíral konkrétní člověk? Mě je úplně jedno,kdo se s kým popere, každý má stejnou šanci mi pomoci, ne? :D Pokud jsem s někým domluven a on si to nepohlídá,proč bych měl být naštvaný,že mi někdo přispěje pár set bodů bez mého souhlasu?
 

Dědeq

Znalec
Aby byla dostavěna co nejdřív,nebo aby odměny posbíral konkrétní člověk
To bude nedorozumění :)
Nejde o to, aby to posbíral někdo konkrétní, ale právě o to, aby byla budova dostavěna co nejdřív. A dřív ji postavím, když mi někdo dohodnutý hodí řekněme 1,8, ne-li víc, než když mi ji někdo hodí "nadivoko" za 1,58. A řekl bych, že právě tyhle lovy příležitostí nadivoko wolfovi nejsou podle chuti. Což se nedivím.
A jelikož si myslíme, že to je normální součást hry, tak mu jenom radíme, jak postupovat, aby to pro něj bylo výhodnější :)
 
No,Dennisi,dobrá rada nad zlato :D

Zeptám se možná blbě,ale pokud stavím jakoukoli VB,o co mi osobně jde? Aby byla dostavěna co nejdřív,nebo aby odměny posbíral konkrétní člověk?
Aby byla postavena co nejdřív..ale to nebude, pokud ti někdo dá na 1. místo v Arcu o 200 bodů a na 2. místo o 100b míň než ti, s kterýma jsi domluvený, že ti dají třeba celý svúj bonus 90% k odměně :D Pak máš každý lvl o 300 bodů dražší a logicky ho postavíš podstatně pomaleji :D Ostatní odměny, jako jsou plánky a medaile jsou v těchto případech naprosto podružné a kvůli nim nikdo nikomu Arc na lvlu 60 nezavře :D
ještě dodatek:
Píšeš, že ten s kým jsi domluvený si to neuhlídá a že je to jeho věc, hlavně že ty postavíš. To taky není pravda :D Ty se domlouváš s někým, abys ty stavěl levněji. Když ti dám já třeba do 50.lvlu Arcu svůj bonus 90%, dostaneš ode mě 1520 bodů a mně se 1520 bodů vrátí..já z toho nemám nic..ale ty ano :D Proč bych to měl já hlídat, když je to tvoje stavba :D Když ti to někdo s Arcem 90% obsadí svévolně, tak ti dá jen to co musí, aby ho nikdo nepředběhl..čili dá ti 1335 bodů..a vrátí se mu taky 1520 bodů, jako by se vrátilo mně. Takže vydělá skoro 200 bodů o které tobě tu stavbu prodraží, protože o to víc si tam budeš muset zainvestovat pak sám :D A když ti někdo obsadí rovnou 2. místo, což je běžná praxe, tak proděláš dalších 100 bodů ..a rázem stavíš o 300 bodů dražší každý lvl :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16004

Host
Aby byla postavena co nejdřív..ale to nebude, pokud ti někdo dá na 1. místo v Arcu o 200 bodů a na 2. místo o 100b míň než ti, s kterýma jsi domluvený, že ti dají třeba celý svúj bonus 90% k odměně :D Pak máš každý lvl o 300 bodů dražší a logicky ho postavíš podstatně pomaleji :D Ostatní odměny, jako jsou plánky a medaile jsou v těchto případech naprosto podružné a kvůli nim nikdo nikomu Arc na lvlu 60 nezavře :D
Možná ale na 32 levlu ano a obsadí si první místo tím nejnižším způsobem co může a já si už neudělám výměnu uvnitř cechu. Jenom kvůli odemykání úrovní dopředu. Chceme ty odměny. Je mi fuk že je to pomalejší a dražší.
 

DeletedUser5384

Host
No tak ale v příspěvku nade mnou sis zároveň poskytl návod,není potřeba blokovat VB, stačí se domluvit v cechu,dohodnout se,kdo bude na jaký pozici za kolik bodů,dohodnout termín,kdy otevřeš a hotovo během pěti minut.
 

DeletedUser16004

Host
Ano to sem chtěl ale kvůli otevřeným levlům v dávné minulosti mi někdo uzavře současný levl a obsadí si 1 pozici a pokud nestihnem reagovat tak i 2 místo zase někdo jiný. To je dost nefér platit za chybu otvírání levlu dopředu když ještě nebylo jasné že je to chyba. Koukám že všechny to napadlo když byli teprve třeba ve 12 levlu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Nevím,proč mi cituješ,když můj příspěvek je těsně nad tebou..:(

Není nefér platit za svou chybu,to je normální. Bylo by to nefér,pokud by to nebyla tvoje chyba,ale to bohužel je,není to chyba systému,nemyslím si,že tvůrci hry počítali s tím,že by placené pozice měli zabírat jen dohodnutí hráči,pojali to prostě jako soutěž.
 
Nefér je chtít, aby na tvoji chybu doplatili ostatní ;) Myslím, že jsme ti tu napsali dost rad, kterýma by ses mohl zkusit řídit. Téměř s jistotou ti můžu říct, že tenhle tvůj návrh neprojde. Nemůžeš chtít aby se zavedlo omezení pro všechny hráče jen proto, že tys udělal chybu. Mimochodem..nechci ti do toho kecat..je to tvoje hra a můžeš si ji hrát, jak uznáš za vhodné...ale stavění Arcu výměnama, je další tvojí strategickou chybou. ale to jen tak na okraj :)
 

DeletedUser16004

Host
Jako kdo na to doplatí jako to že si u mě nevydělaš.? Si vydělávejte jinde. Mezi sebou. Naštěstí to mám otevřeny jen do 39 ale jsou lidi na tom hůř. Je to jediná obrana proti nežádoucím s vysokým Arc. A taky odpověď na neslušné chování. Je jasný že ti co vysoký Arc mají to vadí. Pardon za tu citaci prostě klikam na odpovědět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru