Zamykání VB

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem wolf45, 15. kvě 2018.

 1. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp Psavec

  Registrace:
  27. kvě 2017
  No já těžko :D Já nemám s tvým Arcem nic společného, ani s tebou ne. Nevím o tom, že bych tě měl v přátelích, nevím o tom že bys byl u nás v cechu nebo můj soused :D Ukaž mi, kde jsem si stěžoval, že u tebe nevydělám :D Naopak..snažil jsem se ti poradit , co máš udělat aby u tebe nevydělával nikdo. Ale mám takový pocit, že vlastně o žádnou pomoc nestojíš a že jediný smysl tvého návrhu byl, si tady pobrečet, že ti někdo obsadil Arc a že jsi spoléhal na to, že tu najdeš podporu podobného okruhu hráčů, kteří bez rozmyslu klikají na všechno co jde a pak se nestačí divit :D Takhle to asi nefunguje..za svoje chyby si každý platí sám ;)
  A na to, že stavíš Arc výměnama nedoplatím ani náhodou já..ani nikdo jiný kdo už Arc má. Na to doplatíš ty..tisícema bodů které investuješ naprosto zbytečně ;)
   
  willy2, Joxer, fmash- a 1 další osoba za toto poděkovali.
 2. wolf45

  wolf45 Nováček

  Registrace:
  15. kvě 2018
  Já si nestěžuji jenom je to nápad jak ty chamtivce co dávají úplně přesně jenom aby nemuseli dávat jedinej bodík navíc vyřadit. A obsazení 1 a 2 místa tedy odměna by potom šla ve prospěch hráčů v cechu. Nebo těch co chci já.
   
 3. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  Dobře,tak natvrdo: Ty nejsi tvůrce hry,abys vymýšlel nějaký mantinely podle tvých představ. Co si o tvém návrhu myslí ostatní jsi tady viděl. Ti s těmi vysokými Arcy ( mezi které nepatřím) a obsazují ti vyšší místa hrají přesně tak,jak tu hru mají a mohou hrát. Žádná tvoje nálepka typu " chamtivci " na tom nic nezmění.
  Přesně o tomhle píšu.
   
  lubomir74, Joxer, Dennis Bergkamp a 2 dalších za toto poděkovali.
 4. fmash-

  fmash- Člen

  Registrace:
  17. srp 2017
  Skoro zbytečné to opakovat, ale zařídíš si, máš, nezařídíš si, nemáš. Aneb voják se stará, voják má, jako všude. Tohle není hra na altruistu, ale na vojevůdce a obchodníka. I když každý hraje podle svého gusta, někdo je hodnější a někdo zlejší. No a? Tak to má být.
  Tipnul bych si, že až budeš mít s vyšším arcem víc zkušeností, tak si na tenhle nápad vzpomeneš a budeš se sám sobě divit ;)
   
 5. wolf45

  wolf45 Nováček

  Registrace:
  15. kvě 2018
  A kdo říkal že by si každý musel zamknout příští lvl. Někomu to třeba vyhovuje když mu někdo kazí výměny. Já si chci hrát hru po svém a ne jak mi určují jiní. A to je jediná možnost. Jak se bránit bez složitých manévrů jaké navrhujete.
   
  Naposledy upraveno: 16. kvě 2018
  LordFrunDor za toto poděkoval.
 6. peepee77

  peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

  Registrace:
  20. pro 2013
 7. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  Pokud chceš hrát hru po svém a bez negativních interakcí s jinými hráči, neměl jsi se pouštět do multiplayer hry.
  Ideální možností mi přijde to, abys šel a naprogramoval si hru dle vlastních představ a hrál tu. ;) Pak se nebudeš muset rozčilovat nad špatně nastavenými pravidly.

  "Složité manévry"? Co je tak složitého na 2 kliknutí myší, abys budovu odpojil od cesty? (a to je jen jedna z MNOHA strategií které ti tu byly doporučeny, ani jedna mi nepřipadá obzvláště namáhavá či náročná) ;)
  Jinak, opět jako už mnohokrát. Toto je STRATEGICKÁ hra. To znamená že k jejímu úspěšnému hrání je potřeba zapojit mozek.
   
  Joxer, fmash- a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 8. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp Psavec

  Registrace:
  27. kvě 2017
  Dupni si Evžene, jen si dupni :D
  V tom případě nechápu, proč se vůbec registruješ do hry, kde je jedním ze základních principů, přizpůsobit se tomu, jak hrají ostatní :D Ono i když budeš hrát piškvorky, tak nemůžeš dělat křížky jen podle toho jak chceš ty, ale musíš se přizpůsobit tomu, kde soupeř udělá kolečko :D
   
  willy2, Joxer, fmash- a 1 další osoba za toto poděkovali.
 9. wolf45

  wolf45 Nováček

  Registrace:
  15. kvě 2018
  Otvírání úrovni do předu je past. Mělo by to někde být vidět. Je to jako hrát piškvorky se zavázanýma očima.
   
  LordFrunDor za toto poděkoval.
 10. LordFrunDor

  LordFrunDor Legenda

  Registrace:
  21. čvc 2015
  Je to jako začít hrát FoE a nepřečíst si předtím návody a rady na fóru.:rolleyes:
   
  willy2, Joxer a Dennis Bergkamp za toto poděkovali.
 11. wolf45

  wolf45 Nováček

  Registrace:
  15. kvě 2018
  Já myslím že je to tak důležité že by na to měl být hráč upozorněn. A ne to hledat v návodech. Jako v návodech hledám když je problém. A když se potom v těch návodech dozvím že je pozdě tak to je fakt gól.
   
 12. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp Psavec

  Registrace:
  27. kvě 2017
  A já si myslím, že na to nemá být upozorněn nikdo a že tvůj návrh je nesmysl :D Je tvůj názor víc než můj? :D Je to tvoje špatné rozhodnutí ve hře a ty si za něj nes následky ;) A smiř se s tím, že pro svoje nářky podporu nenajdeš. Mimochodem ..protože pohrdáš radama, které jsi od nás dostal a je pro tebe příliš obtížné se jima zkusit řídit, a neustále tady obhajuješ něco, pro co jsi nenašel nejmenší podporu, tak jsem dal tip hráčům od nás z cechu, kteří jsou ve stejné éře jako ty, že ti ten tvůj Arc mají občas omrknout..že je šance, že u tebe můžou vydělat :D
   
  willy2, Joxer a fmash- za toto poděkovali.
 13. Joxer

  Joxer Psavec

  Registrace:
  13. led 2018
  wolfe, ty nápady to chce domyslet dokonce. Vem si, že by tenhle systém v tvém nápadu byl přijatej. Když vezmeš více možnosti využití nebo zneužití, tak by mohla nastat hodně nepříjemná situace třeba u nově vytvořené velkolepky, co by tvůrci pustili do hry. S tímhle systémem tragédie. Ty, co by se k ní dostali první by kšeftovali na samotný připuštění až do astronomických výšin a samotný množení by bylo nejméně po nějakou dobu nemožný. A i po nějaký době by bylo získání prvního plánku pro někoho skoro nemožný. Dosavadní svoboda velkolepky ti nemusí úplně sedět, ale díky tomuto nynějšímu vstupu se unikátky rychle množí a jsou tak rychleji dostupný i ostatním. S největší pravděpodobností vymýšlíš systém na velkolepku, kterou máš díky té svobodě co teď má.
   
  Dennis Bergkamp, fmash- a LordFrunDor za toto poděkovali.
 14. Ripley 120

  Ripley 120 Nováček

  Registrace:
  31. říj 2017
 15. wolf45

  wolf45 Nováček

  Registrace:
  15. kvě 2018
  Joxer a proč se to neděje už teď? A přeci se nové velkolepky množí.
   
 16. wolf45

  wolf45 Nováček

  Registrace:
  15. kvě 2018
  Jedinou chybou krerou jsem udělal že jsem hned po registraci na FoE nevyhledal p. Bergkampa aby mi poradil zda mohu otvírat úrovně dopředu. A protože je to nejlepší strategický hráč řekl by že ano aby mi třeba později mohl házet body do Arc jak se mu zlíbí. Dojíždět VB, obsazovat zamyšlené výměny a tak. A ještě za to dostávat odměny. Adekvátní obrana proti tomu není. Dobrá je to strategie...
   
  Naposledy upraveno: 17. kvě 2018
 17. fmash-

  fmash- Člen

  Registrace:
  17. srp 2017
  Už toho nech prosím, tvůj návrh zjevně nemá podporu, není třeba reagovat stále dál a dál.
   
  willy2, Joxer, LordFrunDor a 1 další osoba za toto poděkovali.
 18. wolf45

  wolf45 Nováček

  Registrace:
  15. kvě 2018
  Ok, mě to taky nebaví. FoE není zas tak zábavná hra jak se původně zdálo.
   
  LordFrunDor za toto poděkoval.
 19. Dennis Bergkamp

  Dennis Bergkamp Psavec

  Registrace:
  27. kvě 2017
  no hurá ..děkujeme za tvůj závazek :D Zkus kuličky..to tě možná chytne :D
   
  Joxer a LordFrunDor za toto poděkovali.
 20. lubomir74

  lubomir74 Nováček

  Registrace:
  16. úno 2018
  Z pocatku jsem mel pocit ze jde o satiru ale slepe jsem se mylil .
   

Nahoru