Zamykání VB

No já těžko :D Já nemám s tvým Arcem nic společného, ani s tebou ne. Nevím o tom, že bych tě měl v přátelích, nevím o tom že bys byl u nás v cechu nebo můj soused :D Ukaž mi, kde jsem si stěžoval, že u tebe nevydělám :D Naopak..snažil jsem se ti poradit , co máš udělat aby u tebe nevydělával nikdo. Ale mám takový pocit, že vlastně o žádnou pomoc nestojíš a že jediný smysl tvého návrhu byl, si tady pobrečet, že ti někdo obsadil Arc a že jsi spoléhal na to, že tu najdeš podporu podobného okruhu hráčů, kteří bez rozmyslu klikají na všechno co jde a pak se nestačí divit :D Takhle to asi nefunguje..za svoje chyby si každý platí sám ;)
A na to, že stavíš Arc výměnama nedoplatím ani náhodou já..ani nikdo jiný kdo už Arc má. Na to doplatíš ty..tisícema bodů které investuješ naprosto zbytečně ;)
 

DeletedUser16004

Host
Já si nestěžuji jenom je to nápad jak ty chamtivce co dávají úplně přesně jenom aby nemuseli dávat jedinej bodík navíc vyřadit. A obsazení 1 a 2 místa tedy odměna by potom šla ve prospěch hráčů v cechu. Nebo těch co chci já.
 

DeletedUser5384

Host
Dobře,tak natvrdo: Ty nejsi tvůrce hry,abys vymýšlel nějaký mantinely podle tvých představ. Co si o tvém návrhu myslí ostatní jsi tady viděl. Ti s těmi vysokými Arcy ( mezi které nepatřím) a obsazují ti vyšší místa hrají přesně tak,jak tu hru mají a mohou hrát. Žádná tvoje nálepka typu " chamtivci " na tom nic nezmění.
Nebo těch co chci já.
Přesně o tomhle píšu.
 

Dědeq

Znalec
nápad jak ty chamtivce co dávají úplně přesně jenom aby nemuseli dávat jedinej bodík navíc vyřadit
Skoro zbytečné to opakovat, ale zařídíš si, máš, nezařídíš si, nemáš. Aneb voják se stará, voják má, jako všude. Tohle není hra na altruistu, ale na vojevůdce a obchodníka. I když každý hraje podle svého gusta, někdo je hodnější a někdo zlejší. No a? Tak to má být.
Tipnul bych si, že až budeš mít s vyšším arcem víc zkušeností, tak si na tenhle nápad vzpomeneš a budeš se sám sobě divit ;)
 

DeletedUser16004

Host
A kdo říkal že by si každý musel zamknout příští lvl. Někomu to třeba vyhovuje když mu někdo kazí výměny. Já si chci hrát hru po svém a ne jak mi určují jiní. A to je jediná možnost. Jak se bránit bez složitých manévrů jaké navrhujete.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Já si chci hrát hru po svém a ne jak mi určují jiní. A to je jediná možnost. Jak se bránit bez složitých manévrů jaké navrhujete.
Pokud chceš hrát hru po svém a bez negativních interakcí s jinými hráči, neměl jsi se pouštět do multiplayer hry.
Ideální možností mi přijde to, abys šel a naprogramoval si hru dle vlastních představ a hrál tu. ;) Pak se nebudeš muset rozčilovat nad špatně nastavenými pravidly.

"Složité manévry"? Co je tak složitého na 2 kliknutí myší, abys budovu odpojil od cesty? (a to je jen jedna z MNOHA strategií které ti tu byly doporučeny, ani jedna mi nepřipadá obzvláště namáhavá či náročná) ;)
Jinak, opět jako už mnohokrát. Toto je STRATEGICKÁ hra. To znamená že k jejímu úspěšnému hrání je potřeba zapojit mozek.
 
Já si chci hrát hru po svém a ne jak mi určují jiní.
Dupni si Evžene, jen si dupni :D
V tom případě nechápu, proč se vůbec registruješ do hry, kde je jedním ze základních principů, přizpůsobit se tomu, jak hrají ostatní :D Ono i když budeš hrát piškvorky, tak nemůžeš dělat křížky jen podle toho jak chceš ty, ale musíš se přizpůsobit tomu, kde soupeř udělá kolečko :D
 

DeletedUser16004

Host
Otvírání úrovni do předu je past. Mělo by to někde být vidět. Je to jako hrát piškvorky se zavázanýma očima.
 

DeletedUser16004

Host
Já myslím že je to tak důležité že by na to měl být hráč upozorněn. A ne to hledat v návodech. Jako v návodech hledám když je problém. A když se potom v těch návodech dozvím že je pozdě tak to je fakt gól.
 
A já si myslím, že na to nemá být upozorněn nikdo a že tvůj návrh je nesmysl :D Je tvůj názor víc než můj? :D Je to tvoje špatné rozhodnutí ve hře a ty si za něj nes následky ;) A smiř se s tím, že pro svoje nářky podporu nenajdeš. Mimochodem ..protože pohrdáš radama, které jsi od nás dostal a je pro tebe příliš obtížné se jima zkusit řídit, a neustále tady obhajuješ něco, pro co jsi nenašel nejmenší podporu, tak jsem dal tip hráčům od nás z cechu, kteří jsou ve stejné éře jako ty, že ti ten tvůj Arc mají občas omrknout..že je šance, že u tebe můžou vydělat :D
 

Joxer

Psavec
wolfe, ty nápady to chce domyslet dokonce. Vem si, že by tenhle systém v tvém nápadu byl přijatej. Když vezmeš více možnosti využití nebo zneužití, tak by mohla nastat hodně nepříjemná situace třeba u nově vytvořené velkolepky, co by tvůrci pustili do hry. S tímhle systémem tragédie. Ty, co by se k ní dostali první by kšeftovali na samotný připuštění až do astronomických výšin a samotný množení by bylo nejméně po nějakou dobu nemožný. A i po nějaký době by bylo získání prvního plánku pro někoho skoro nemožný. Dosavadní svoboda velkolepky ti nemusí úplně sedět, ale díky tomuto nynějšímu vstupu se unikátky rychle množí a jsou tak rychleji dostupný i ostatním. S největší pravděpodobností vymýšlíš systém na velkolepku, kterou máš díky té svobodě co teď má.
 

DeletedUser16004

Host
Joxer a proč se to neděje už teď? A přeci se nové velkolepky množí.
 

DeletedUser16004

Host
Jedinou chybou krerou jsem udělal že jsem hned po registraci na FoE nevyhledal p. Bergkampa aby mi poradil zda mohu otvírat úrovně dopředu. A protože je to nejlepší strategický hráč řekl by že ano aby mi třeba později mohl házet body do Arc jak se mu zlíbí. Dojíždět VB, obsazovat zamyšlené výměny a tak. A ještě za to dostávat odměny. Adekvátní obrana proti tomu není. Dobrá je to strategie...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16004

Host
Ok, mě to taky nebaví. FoE není zas tak zábavná hra jak se původně zdálo.
 

DeletedUser15822

Host
Z pocatku jsem mel pocit ze jde o satiru ale slepe jsem se mylil .
 
Nahoru