Zaseknuté lešení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11359
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11359

Host
Na novém světě se mi pravidelně stává, že nově postavená budova se mi zasekne ve fázi lešení a čas do dostavění stojí. Jediné, co pomůže je refresh stránky. Má někdo stejný problém?
 

Svatej

Legenda
Neděje se to jenom na novém světě.
Zkoušel jsem na všech (českých) světech stavět chýše a objevil jsem zajímavý bug.
První série budov, které dám stavět se nezaseknou. Když je ale po stavbě hned zbourám a začnu stavět znovu, stavba se zasekne hned v první fázi a odpočet ukazuje maximální dobu. Když pak dám po nějaké době refresh stránky, budovy jsou už postavené.
Zkoušel jsem všechny budovy doby kamenné, ale pouze chýše se takto buguje.
 

DeletedUser11474

Host
Jaký prohlížeč? Pokusím se to vyzkoušet a nasimulovat.
 

DeletedUser11474

Host
Aha, tak v Chrome jsem plnil úkol na event - cyklicky jsem stavěl Chýše a přes to rovnou Domy na kůlech. A vše OK. Jediné co, tak jsem nestíhal překlikávat, protože se to děsně rychle stavělo. A dokonce se to ani neseklo v okamžiku, kdy jsem měl hotovou výrobu a akce provedené ve hře se uloží do fronty a odešlou na server hromadně. Ale postavil a zrušil jsem jich asi jen 20. Tak to zkusím s větším vzorkem.
 

DeletedUser11359

Host
Teď se mi to opakovaně stalo při plnění eventových úkolů na všech světech, především v tom, kde jsem musel získat obyvatele a spokojenost. Řešil jsem to stavbou několika chýší. První várka se zasekla, refreshoval jsem stránku, budovy byli postavené. Zboural jsem se, postavil nové a ty se už postavili bez problémů, ale když jsem je zase zboural a postavil 3. várku, tak se zase zasekli v lešení a musel jsem zase refreshovat stránku. To samé se dělo při stavbě Památníků na spokojenost.
 

Henzisek

Znalec
Po aktualizaci sem testoval ve třech prohlížečích a ani v jednom se mi chyba již nepodařila nasimulovat.

Je stále problém? Pokud ano, prosím o postup kdy se lešení zaseklo.
 

DeletedUser11359

Host
Vypadá to, že chyba už byla opravena, po několika pokusech se lešení nikdy nezaseklo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru