Zaseknutí mapy CvC

DeletedUser3814

Host
  • Svět:cirgard
  • Prohlížeč a verze: mozilla
  • Popis chyby: mapa cvc se zasekne po jednom "přesunu" z doby do doby
  • Jak často se chyba vyskytuje: vždy
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ano
  • Detail chyby: po nové aktualizace se začala sekat cvc mama novým způsobem. Když vlezu do mapy např. doby ledové, vše funguje. pak vylezu a chci do bunoucnosti...zásek. nekonečný štít, nutno restartovat. vlezu na cvc do budoucnosti. vše funguje. vylezu chci opět dobu ledovou. ZÁSEK. nekonečný štít. nutno restartovat hru. situace trvá od včera na notebooku i PC. napříč dobami

 

DeletedUser12151

Host
taky potvrzuji.
Svet A a D, prohlizec mozila. K zaseknuti dochazi pokud se vratite na mapu a chcete prejit na dalsi mapu. Ted aktualne prechazim z B do vsech svetu. Kdyz pouziji moznost nad chatem tak se to nestane.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzis

Znalec
U mě je to zas v pořádku.
Prosím ty co potvrzují ať napíší prohlížeč a svět. (nejlépe úpravou své odpovědi)

Děkuji
 

Zelda

Člen
Arvahall - Mozilla Firefox 46.0.1 nejnovější verze Flash Playeru (na jiných světech se CvC neúčastním)
 

Henzis

Znalec
Chyba se dle mých informací stává pouze u prohlížeče Mozilla, případně od nich odvíjených Maxhton.
 

DeletedUser3814

Host
no to je bájo. až na to, že chrome se mi zasekává mnohem víc, zatěžuje víc pc a celkově je pomalejší. btw. trojanka hlásila chrome...?
 

Arthoris

Odborník
Tady se tím pádem nabízí otázka, proč se hráčům, tahle hra chová, v prohlížečích , každému jinak (myšleno, co se bugů týče). Protože zatímco jednomu se mapy např.: ve Firefoxu načítají normálně, jinému to vtom samém prohlížeči nejde. A nejedná se zde jen o tento případ, těch věcí bylo více.
 

DeletedUser12613

Host
To je čistě akademická otázka - že každý OS a každý prohlížeč spouští kód jinak je jasné z logiky věci.
Mě osobně se nejvíc osvědčila OPERA s win 7 32bit a poslední verze všeho podstatného. Její problém je pouze spuštění vice světů najednou
Dost často při načítání CvC spadne zásuvný modul s Flash(musí se pak restartovat všechny světy), ale opera umožňuje bez map fungovat - ostatní prohlížeče nekontrolovatelně zabírají RAM a po určité době je třeba restart právě z nedostatku celkové paměti

Škoda jen ze INNO nevydává žádnou informaci jaký prohlížeč, jaky OS a jaké nastavení používají vývojáři. Nebo se pletu a někdo z administrace dává doporučení pro hráče, které jsem přehlédl?
 

DeletedUser12887

Host
I love jů erza

teda upravím dotaz kterého cechu jseš vůdkyní ?
pokud bys šla do boje proti JZD okamžitě se hlásím

víceméně pokud nedostaneš odpověď půjdu to vyzkoušet sám, snad si pak nikdo nebude stěžovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3814

Host
25.5.2016 hlášena chyba.
9.1.2017 stále neopraveno
už ani nevím, co sem napsat. lol...rofl...nemožné...
 

trojan1673

Veterán
Doporučila bych změnit prohlížeč, v chromu se mi to neděje :)
Radím to proto, že chyby jsou odstraňovány podle priority a chyba která je jen v jednom prohlížeči a lze jí obejít, má prostě malou prioritu.
Doporučuji zhlédnout rozhovor s Bartolomiejem Wawro, mluví o tom.
 
Nahoru