Zaseknutí mapy CvC

DeletedUser11317

Host
Dovoluji si citovat sama sebe, 15. září 2016: Přepis bohužel k dispozici není a zřejmě nebude, je mi líto.
Ale myslím, že by vám to částečně mohl vynahradit únorový Forge magazín, kde se chystá malé překvapení. Víc prozrazovat nebudu a dále pokračujte prosím v tématu :)
 

Svatej

Legenda
Erza: Nejspíš tě vyslišeli :D:D Dnešní zápis ze změn na beta foru:
  • "Fixed an issue where while switching between various different era GvG maps and the GvG overview, the game would sometimes freeze."
Carameels: hele, je to práce na 2 hodiny maximálně... Když otevřeně napíšeš, že jste líný tu hrůzu přepisovat, klidně to udělám sám :)
 

DeletedUser3814

Host
no jo, řešení změnit prohlížeč....přála bych ti, aby stejný princip použil tvůj zaměstnavatel, až jednou budeš v práci. místo, aby tě poslal na školení nebo ti opravil nějakou chybu, kterou uděláš, raši tě vyhodí a hradí někým, kdo tu chybu neudělá. BRAVO
tohle kdybych řekla našim zákazníkům eshopu...opravdu geniální
 

trojan1673

Veterán
Co ti k tomu napsat, jen to, že tým FoE co tu je se snaží pomoci jak to jde, ale ne vždy se zavděčí.
To, že se chyby řeší podle priority je prostě realita a tady se s tím nic nenadělá.
Veškeré chyby přeposíláme dál.
 

Svatej

Legenda
Trojanko: Jo, všechny.... pokud si teda support myslí že jde o chybu, jinak je to na dlouhou diskuzi s ní/m, než to vůbec pošle dál...;) Alespoň tuhle zkušenost mám...
 

trojan1673

Veterán
Máš pravdu, dál se posílají jen chyby které jsou uznány jako chyby :)
Ne vše z tématu "Chyby" je vždy chyba.
 

DeletedUser12887

Host
Tak tohle nevím přesně ale po těch několika letech hraní, je to celkem běžná záležitost při spouštění eventů i během trvání, taky jsem psal už dříve na support a odpověď byla taková, že to zkrátka a dobře občas blbne, nehledal bych ale chybu tady u nás, spíš je to od počátku nějak divně nastavené
 

De Giorgi

Komentátor
Dobrý večer, již několik dní se mi hra neustále seká. Zůstane na jednom stát a nejde nic. Není to jen u mne, zjistila jsem to u více hráčů. Takže to počítačem nebude. V mobilu mi funguje normálně.
 

DeletedUser3814

Host
platí stále, že na mozille prostě chybu zaseknutí mapy neodstraní? chyba trvá skoro už rok. mezitím bylo nespočet aktualizací
 

DeletedUser3814

Host
i přes nízkou prioritu chyba trvá víc jak rok. to předčí i nás eshop...
 
Nahoru