Zaseknutý úkol.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Svět: Cigard.
Prohlížeč a verze: Google Chrome Verze 33.0.1750.154 m
Popis chyby: Neauktualizovaný úkol.
Jak často se chyba vyskytuje: Poprvé.
Detail chyby: Úkol zní, pronikni do 5 oblastí dané lokalizace. Ovšem lokalizaci sem obsadil, ale Q je stále nedokončený. Nvm jak si s tim poradit.
Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ať sem koukal jak sem koukal, nikde sem nic podobného nenašel.
 

DeletedUser10899

Host
Úkol určitě není zaseknutý, jen je potřeba zjistit, zda je skutečně správně splněn.
U každého úkolu je malý otazník, kde je jakoby nápověda, zkuste se ještě podívat tam,
zda není něco co jste opomenul. Pokud jste si jist, že je skutečně vše v pořádku
a že jste splnil co se žádalo, budete muset napsat na herní podporu o pomoc.
 

DeletedUser2298

Host
Mám dojem, že tuším o jaký úkol se jedná.. Zkus si znovu pročíst zadání úkolu ( myslím tím požadavky a ne průpovídku od zadávací postavy) a zjistíš, že je požadováno proniknutí do 5ti oblastí.. a není nutno aby byly zrovna v provincii o které se zmiňují v povídání o úkolu.. může to být jakákoli jiná provincie, kam pronikneš - požadavek v úkolu je čistě na 5 proniknutí.. Teda za předpokladu že se jedná o stejný úkol který se tu už v minulosti řešil.. Hodně by pomohl název úkolu a název provincie o kterou se jedná či přímo screen se zadáním celým..;-)
 

DeletedUser10899

Host
Ano, je to tak, prozkoumat provincii na "západ" třeba a v té prozkoumané provincii proniknout do 5 oblastí.
 

trojan1673

Veterán
Já mám tento úkol na betě a jsem na něm zaseknutá taky:)
Psala jsem tam na support a bohužel s tím prý nejde nic dělat.
Nevím proč,dostala jsem ho,když už jsem byla na mapě průmyslu takže by měl být automaticky splněn.
Jenže není,mapu doby bronzové mám hotovou a stejně je červená.
Nějaký zádrhel tam bude:-(
 

DeletedUser10899

Host
Na betě zádrhel být může, to nepopírám.
Ale v tomhle "našem" případě postačí, když hráč pronikne do dalších provincií v oblastí, jež prozkoumal (nebo prozkoumá).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru