Zavírání cizích VB

Malach

Turista
Jo tak teď už jsem doma! Prostě rychlejší následný výběr! :-D O nic ale nepřijdou, jen se to časově posune... ;-P

klidně PRO


protože cizí hráči když zavřou tvojí VB tak příjdeš o ''dvojtý'' výběr, to je že by jsi mohl b´vybrat, zavřít, a tím pádem znovu vybrat ;)
například u mys, vybereš 10fb zavřeš 1fb a znovu vybereš 11fb, takže zisk 20fb. Kyž ti to ale někdo zavře tak máš pouze 11fb
 

dudasek

Znalec
Jo tak teď už jsem doma! Prostě rychlejší následný výběr! :-D O nic ale nepřijdou, jen se to časově posune... ;-P
počítáš špatně!MM ti to napsal jasně-prostě ho okradeš!

-1....počkáš na výběr=sklidíš 10...doplatíš 1 do další úrovně=lvl up=sklidíš 11....+20(10-1+11=20)
nějakej snaživej Malach zavře =máš lvl up a sklidíš "jen" 11
často se stačí s majitelem dopsat a domluvit,abys zavřel po výběru-pak o nic nepřijde a ušetří bod-proto má spousta hráčů v profilech větu "prosím nezavírat VB bez domluvy"..ale jelikož spousta lidí ty profily buď nečte,nebo nerespektuje-někdo schválně....je to boj s větrnými mlýny..jediná obrana je odpojit od cest a zavřít si sám až budeš chtít
 

Malach

Turista
počítáš špatně!MM ti to napsal jasně-prostě ho okradeš!

-1....počkáš na výběr=sklidíš 10...doplatíš 1 do další úrovně=lvl up=sklidíš 11....+20(10-1+11=20)
nějakej snaživej Malach zavře =máš lvl up a sklidíš "jen" 11
často se stačí s majitelem dopsat a domluvit,abys zavřel po výběru-pak o nic nepřijde a ušetří bod-proto má spousta hráčů v profilech větu "prosím nezavírat VB bez domluvy"..ale jelikož spousta lidí ty profily buď nečte,nebo nerespektuje-někdo schválně....je to boj s větrnými mlýny..jediná obrana je odpojit od cest a zavřít si sám až budeš chtít

To je ta relativita času... :)
Kdo čte knihy, ví, kdo je Malach ;-)

Jinak odpojovat města od radnice, aby na mě nikdo nemohl, to chce fakt herní odvahu! :-D)))))) Takovej hráč by měl raději plést svetry, aby se vyhnul riziku... ;-P
 
Jsem také PRO, kolikrát se mi stalo, že jsem nechtíc někomu VB zavřela a nemám ráda, když to někdo udělá mně !
 

dudasek

Znalec
já to dělám sousedům,kteří si to nachystají na hromadný sběr...ale jen těm,co mi lezou do města a podaří se jim rabovat..snažím se jim ušetřit čas-zavřu za pár bodů a nemusí se namáhat lozit mi do města...(mám to v profilu,který stejně nikdo nerespektuje,ale nemůžou se divit....)
 
Nahoru