Zavírání cizích VB

Pokud ve VB chybí do konce méně FB než mám v zásobníku, je v přihazovacím okně na pravém tlačítku možnost příhozu maximálního možného počtu do uzavření.
U vlastní VB je to fajn, ale u cizí to svádí k uzavření, což ne všichni vlastníci VB uvítají.
Proto by se u cizí mohl zobrazovat (počet FB do uzavření)-1 (tedy na obrázku by místo 6 bylo jen 5)
A pokud by dotyčný chtěl přesto uzavřít, musel by kliknout ještě jednou
upload_2018-5-15_12-48-5.png
 

DeletedUser12887

Host
pro

rád nechávám bod na majiteli budovy a mrzí mě, když někomu zkazím výběr, jenže to vidím tak do další pětiletky, než to někdo pochopí a vyřeší
 

DeletedUser16069

Host
Já bych spíše ocenil políčko, kde bych mohl vložit určitý počet FP, než klikat na "vnucený" počet FP
 

Malach

Turista
Proč se občas hráči rozčilujou, když jim příhozem zbývajících výzkumáků "uzavřu" level VB? Vždyť tím o nic nepřijdou, nebo ano? :)
 

Mrtvejmagor

Veterán
klidně PRO

Proč se občas hráči rozčilujou, když jim příhozem zbývajících výzkumáků "uzavřu" level VB? Vždyť tím o nic nepřijdou, nebo ano? :)
protože cizí hráči když zavřou tvojí VB tak příjdeš o ''dvojtý'' výběr, to je že by jsi mohl b´vybrat, zavřít, a tím pádem znovu vybrat ;)
například u mys, vybereš 10fb zavřeš 1fb a znovu vybereš 11fb, takže zisk 20fb. Kyž ti to ale někdo zavře tak máš pouze 11fb
 
Nahoru