Zboží z doby své nebo předchozí

Beru, že je úkol definovaný jako "daruj do pokladny cechu XX zboží z doby své nebo předchozí". Když se pokusím dát příliš staré zboží,. nezapočítá se nic a to je správné.
Ale pokud vložím zboží z vyšší doby (většinou draze získané výměnou, z mapy nebo dynamickou věží), nezapočítá se také nic, což si myslím, že by se mohlo napravit.
Ve formulaci by stačilo přidat slovíčko "alespoň" nebo "minimálně".
 

Dědeq

Znalec
Když se pokusím dát příliš staré zboží
Dle mého sis odpověděl sám :)
Příliš staré je prostě příliš staré. Není tam z jakékoli předchozí, ale prostě z předešlé. Což sám říkáš, že je správně.

Když je úkol, kde na době darovaného zboží nezáleží, zní nějak jako "daruj X zboží do cechovní pokladny", tj. bez definice jeho epochy.

Nebo nechápu, proč bys chtěl, aby místo "své" nebo "předchozí", pokud jsou v úkolu definovány, mělo být akceptováno i zboží z "budoucí" doby.
 
Možná jsem se špatně vyjádřil, ale
Navrhuji, aby se do splnění započítávaly i suroviny z dob budoucích.
Jednoduchý případ: v cechovní pokladně urgentně chybí suroviny z vyšší doby a já mám něco na skladě. A zrovna mám zároveň úkol (event, denní výzva) na darování surovin do pokladny cechu.
 

Dědeq

Znalec
Navrhuji, aby se do splnění započítávaly i suroviny z dob budoucích.
Popravdě: rád bych tě podpořil, ale asi nemůžu.
a) existuje úkol, který vyžaduje zaplacení určitého množství jakéhokoli zboží do CP
b) existuje úkol, který vyžaduje zaplacení určitého množství zboží ze současné či předešlé doby do PC

To, co ty navrhuješ, je poloviční sloučení těchto dvou úkolů:
c) navrhuješ úkol, který vyžaduje zaplacení určitého množství zboží ze současné či předešlé doby, případně z jakékoli budoucí doby, nikoli však doby starší než předchozí.

V zásadě je mi to jedno, zvlášť když je potřeba zboží na cvc, je běžné dát do pokladny třeba tisíce surek, a jenom nové vyjednávací denní úkoly jsou někdy drahé jako vyjednání poloviny Pekla, takže tyhle úkoly jsou mi úplně lhostejné. Takže nejsem proti, ale ani nejsem pro.
 

DeletedUser17378

Host
Ahoj vespolek. Poraďte prosím. Denní výzva. Mám vložit z nynější, či předešlé doby zboží.... Provedeno, v mém skladu ubylo zboží, v cechu přibylo.......daroval jsem na zkoušku z obou dob, ale na Denní výzvě ani čárka o plnění, natož dokončení úkolu. Díky za reakce. Ps ....zkoušel jsem i odhlášení, přihlášení a stále nic. Tom.
 
Ahoj vespolek. Poraďte prosím. Denní výzva. Mám vložit z nynější, či předešlé doby zboží.... Provedeno, v mém skladu ubylo zboží, v cechu přibylo.......daroval jsem na zkoušku z obou dob, ale na Denní výzvě ani čárka o plnění, natož dokončení úkolu. Díky za reakce. Ps ....zkoušel jsem i odhlášení, přihlášení a stále nic. Tom.
Pokud je to to tak, obrať se na podporu (na PC ve hře kliknout pravým talčítkem a vybrat kontaktovat podporu)
 
Jsou dva úkoly na darování zboží do kasy..a ten jeden z nich přesně splňuje to, co navrhuješ i u toho druhého. Takže mi to přijde docela zbytečné. To už by bylo rozumnější sloučit oba úkoly do jednoho a mít jen úkol na darování libovolného zboží. Nebo nahradit oba úkoly na darování zboží něčím úplně jiným :D
 
No, je pravda, že úkol "Daruj do pokladny 100 zboží z doby vrcholného středověku" by byla rozhodně větší výzva než z doby své (pokrok)
 
Nahoru