Zešednutí vyřešeného úkolu a dokončené cech.exp

Nirvána

Turista
Označit zešednutím vyřešené denní úkoly a také cechovních expedice když jsou již hotovy. Ale i u eventovek bez nutnosti rozeklikávat.
Mám 7 světů skoro stejných a všude pořád pendluji a plním všechny ůkoly.
 
Naposledy upraveno:

Tommy Angello

Dopisovatel
PROTI - nápad vůbec nemá logiku. Zase nějaký inteligent tady......:rolleyes:

pokud nejsi schopen si zapamatovat, zda máš nějaké úkoly hotové, tak se fakt nemá cenu o něčem bavit.....
 

Budik

Dopisovatel
Tak řeš jeden a pořádně. Myslím, že je tu mnoho lidí, kteří jsou na tom stejně.

Nejhorší je, že ty nápady co píšeš nemají vůbec žádnou logiku. Ta věta nedává smysl. Někdy je lepší vymyslet jen jeden kvalitní nápad, než 10, které nedávají smysl a ani nesplňují pravidla pro tvorbu nápadu

Pak ještě jedna rada, než klikneš na tlačítko odeslat/odpovědět, přečti si to po sobě.
 

Nirvána

Turista
ale hra chce aby jsi u toho trávil co nejvíce času :D
Jo. Tak je nastaven celej virtuální svět. A to je ten problém. Není reálný, jakkoli se snaží UI opičit, tak každá účast je úlet. A jako takové, stejně mnohonásob již teď přeháním. Ano dá se viset i na 1 světě 24/7 s budíkem na púlnoc, a i poroto mám všech 7... Abych možná tolik nelipnul.

Jestli se chceme bavit konkrétně, je to obchod s naší pozorností. A kdo je tvůj pán pak? Kolik voleb dělá člověk sám a kolik má nalinkovanejch ve svý osobní bublině - uživatelském profilu? Nakolik jsme předvídatelní? No nakolik se odpoutáme a obrátíme k životu. Ale mýslím že zde je linka jiná....
ZEŠEDNUTÍ VYŘEŠENÉHO ÚKOLU., Nemílým-li se ?
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
a i poroto mám všech 7... Abych možná tolik nelipnul.
já mám jeden a jsem rád :D aspoň stihnu i něco jiného :D

Jestli se chceme bavit konkrétně....
nevím tohle je na mě moc filozofické :p

jo tohle myslíš tak když máš víc světů a odejdeš do seznamu světů tak tam to máš zašednuté? tak proč to nejedeš postupně A-G ? :D
 

Nirvána

Turista
Tak řeš jeden a pořádně. Myslím, že je tu mnoho lidí, kteří jsou na tom stejně.

Nejhorší je, že ty nápady co píšeš nemají vůbec žádnou logiku. Ta věta nedává smysl. Někdy je lepší vymyslet jen jeden kvalitní nápad, než 10, které nedávají smysl a ani nesplňují pravidla pro tvorbu nápadu

Pak ještě jedna rada, než klikneš na tlačítko odeslat/odpovědět, přečti si to po sobě.
Už je to opraveno. Snad to přečteš.

To kolik světů a jak obracím je má věc a mám na to dobré důvody. Je to můj volný čas. A nejsem zdaleka jedinej kdo to takto dělá.

Že to jiní nestihaj je jiná. Když jsem ve hře byl více než rok a pouze na 1 světě, jistě jsem měl co dělat v top cechu tehdy i bez cb. Ale nemělo to takový efekt jako když čejáš na 7 sběrů, namísto jednoho.
A ani to že jsem měl všechny osady hotovy tomu moc nepřidalo. ...
 
Nahoru