Zima 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager


Mohu vidět vaši jízdenku, prosím? Na stanici na vás čeká Forge Expres!
Vážení hráči,

sbalte si kufr a nezapomeňte jízdenku. Všichni nastupovat do Forge Expresu! Zimní událost je zpět a má pro vás spoustu fantastických dárků k rozbalení!

Pan Zima, průvodčí Forge Expresu, vás v letošní úkolové řadě protáhne pohádkovým dobrodružstvím. Poslouchejte pozorně, když vypráví své příběhy v 70 úkolech. Okamžitě jich můžete splnit 38, poté následují denní úkoly.

Událost začíná 2. prosince 2019.
Podobně, jako v loňském roce, plněním úkolů a každodenním přihlašováním získáte hvězdičky, které pak můžete použít k rozbalení dalších dárků! Nějaké další hvězdy můžete nalézt i v příhodách v okolí vašeho města. Dárky budou obsahovat spoustu různých odměn, včetně již známých a oblíbených z předchozích zimních událostí! Každý otevřený dárek vám navíc poskytne jízdenku na vlak, kterou můžete použít k přesunu vlaku do místa určení a získat tím velkou cenu! Pomocí lístku rozbalte kolejnice, které posunou váš vlak o 1, 2 nebo dokonce 3 místa! Pro získání velké ceny se posuňte o 20 míst a vydejte se na cestu vlakem k další Velké ceně. Hůů hůů!


Kliknutím na ikonu události v levém horním rohu se vám zobrazí plocha s dostupnými dárky. Stisknutím tlačítka "Start" se dárky zabalí a promíchají. Jakmile se dárky promíchají, klikněte na některý z nich a rozbalte ho! Každý výběr stojí 10 hvězd. Nabídka dárků se jednou denně obnoví a vy budete mít možnost získat nové ceny. K obnovení dárků dojde i pokud rozbalíte dárek "Promíchat". Každý den bude také k dispozici jiná denní speciální cena, takže si v levém dolním rohu okna události hlídejte své oblíbené.

Když už jsme zmínili speciální denní cenu, máme pro vás všechny v letošní události překvapení. Vždy, když získáte speciální denní cenu a s ní jízdenku, získáte i jednoho ze ztracených sobů! Jakmile získáte svého prvního soba, můžete za diamanty odemknout sáně a získat tak své odměny! Pomozte vrátit všechny soby do sání. Najděte všech 9 sobů, abyste odemkli více odměn a získali lepší nabídku:


Jakmile získáte svou sbírku sobů a vyberete odměny, můžete začít sbírat další a získat novou sadu odměn.

Cena za sbírku sobů je 2995 diamantů. Můžete ji získat po nalezení prvního soba, ale pokud chcete lepší nabídku, najděte za pomoci denních speciálů všech 9 sobů. Odměny ve sbírce nejsou pevně dané, liší se pro každého hráče i pro každou další sbírku.

Kromě pravidelných dárků existuje také šance, že při otevření dárku narazíte na speciální pole. Jsou to "Ukaž 2", které odhalí obsah dvou náhodných dárků, "Dvojnásobná výplata", která zdvojnásobí odměnu následně otevřeného dárku a "Promíchat", které obnoví sadu dárků, znovu zabalí a všechny je promíchá.


Letošní velkou cenou je Zimní vlak, rozšiřitelná budova 7x3 s 9 úrovněmi. Na úrovni 9 si můžete vybrat mezi třemi variantami, z nichž každá nabízí jedinečné odměny. Vybírat můžete mezi Uhelným expresem (černý), Sáňkovým expresem (červený), nebo Evergreen expresem (zelený).


Tento rok představujeme zbrusu novou techniku v budovách Zimního vlaku - schopnost řetězu. Funguje to podobně, jako fungují bonusy různých sad budov, kde se poskytují extra odměny za budovy, které jsou umístěny vedle sebe. Zde jde spíše o bonus řetězový, tedy budova nesousedí s jakoukoli jinou, bez ohledu na umístění, vlak získává řetězový bonus, když připojíte vagóny k zadní části Zimního vlaku. A nejen to, můžete připojit tolik vagónů, kolik se jich k zadní část Zimního vlaku vejde, abyste mohli těžit z výhod ještě více bonusů. Každý vagón bonusy přičítá!

Vagóny lze najít jako denní speciální ceny, nebo dokonce jako sobí odměnu!K dispozici jsou lůžkový, nákladní a jídelní vagón.


A to stále není vše! Představujeme také zcela novou budovu 1x1, Taktikovu věž. Tato budova posiluje útok obranných armád hráče, a bude také možné vylepšit ji na druhou úroveň.


A samozřejmě, stejně jako u každé události, dokončením úkolové řady získáte dva nové portréty s tématikou události.Zimní událost potrvá do 2. ledna 2020. Doufáme, že se vám událost a nové budovy budou líbit!

Diskutovat o této události můžete zde!

Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.