Zimní diskuze

Budik

Dopisovatel
Joo, to uz bylo minuly rok, takze mi co to vime, tak se za tim nezeneme, kdyz vime, ze to stoji za nic (vcetne odmen)
 

dudasek

Znalec
bylo to tak i minulý rok:můžeš a nemusíš to kupovat!

mě štve,že musím rozbalit všechny dárky,aby se to resetovalo a nebo najít "promíchat"...když ale ještě nemáš denní speciál a najdeš míchání........:můžeš začít znovu!
vydoloval jsem 5 salonních vozů tak snad je dám (brzy) za vláček...
průplav mám na max ve městě,další 1lvl v invu a asi budu mít 2 sady
 

traktorista

Odborník
Na všechny určitě ne, mě studánky vůbec nezajímají. Co je na nich tak extra, když z expe můžeš mít tu samou budovu.

Jinak co se týče akce - vánoční standard, jako obvykle nic moc. Bohužel musím konstatovat, že akce jdou od deseti k pěti, ani ten Halloween letos za moc nestál. Když tak o tom přemýšlím, tak jediné nové budovy co stálo za to letos přidat do města byl Slavnostní průplav s Orlí horou. A spolu s Cimrmanem se ptám - a není to málo Antone Pavloviči?
 

dudasek

Znalec
studánky jsou hlavně pro farmáře...já je chápu...
průplav i horu jsem si také postavil....ten cirkus i piráty mám v invu a ještě popřemýšlím..
 

Borat

Člen
Seslat peklo na Vánoce 2021. Ještě není konec... :cool:

Včera mi slavně zmizely odkazy na Zimní událost 2021. Nastartovalo Centrum událostí s odměnou. Soda neskutečná. 160% na mince na pár dní. Jenže, nebyla k tomu žádná hláška "restartujte hru". Eventové budovy mi dál ukazovaly svoji normální hodnotu, když jsem je vybral, letěla ale do inventáře navýšená hodnota. Vybírám s plněním opakujících se úkolů a s Frontenacem. Zarazilo mě, že ta zelená fajfka se objevuje nějak rychle. Jinak jsem se řídil údajem na budově. Takže jsem se parádně okradl a přišel o výhody z prvního dne odměny. :rolleyes:

Tak hlavně, že je zde beta verze a testovací tým a pak FoE předvádí školácké chyby. Dnes po novém natažení hry mi eventové budovy zobrazují navýšené hodnoty. Tak už je mohu vybrat cíleně. Pro změnu, v Centru událostí mám dokončenou zimní událost 7.12.2021. Cože? To je možná datum, kdy jsem postavil stánek. Ale to už nevím?

A aby toho nebylo dosti, ve středu jede aktualizace, co opravuje Centrum událostí. Má cenu to řešit? Vše bude jinak.

A Zima 2021? Mám jeden průplav v inventáři. Marně jsem přemýšlel, co hodnotného vyzobat z kalendáře? Vcelku nic. Když si vezmu, že jsem nechal propadávat denní úkoly a pracoval na kouscích klíče, sečteno podtrženo, za kalendář jsem v minusu. Musel bych ho alespoň dokončit a brát hlavní cenu, dokončit ale bez tisíců diamantů nejde.)

cirkus i piráty mám v invu a ještě popřemýšlím..
Piráti lvl. 9 jsou super. Hodí velmi často 40 FP. Má to být nejčastější odměna na 40%. Pak dávají 85 zboží, 32%. K tomu útok a obrana. ;)
 
Nahoru