Zimní diskuze

RTV4

Psavec
Veselý průplav vypadá celkem dobře, ale Letní událost byla podle mě o dost lepší a celkově nejlepší tento rok co se kvality a odměn týče.
 

dudasek

Znalec
mám moc rád archeologii..dá se taktizovat a nechat si v "mlze" klíč na další den kalendáře...tady budeš gemblit a třeba něco propásneš a hledat pět částí na univerzál se jistě prodraží...ten novej vagon dává +5 útok?
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Na útok už vagón máme, nový salonní vagón dá +5%
wWr1F8t.png
.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
+4%, ale skoro :p ona i varianta hlavní ceny na obranu má vyšší hodnoty jak ta na útok, a podobný trend se opakuje - příkladem je Ruské kolo z letošní archeologické události kde je také u hlavní ceny na max úrovni větší obrana. :)
 
Oblíbená zimní událost už zase brzy začne. Co na ni říkáte letos? Na co se těšíte nejvíc?
Zdravím, no co bych vám na ní řekl... snad jen, že je asi chyba v počtech hvězdiček za úkol. Jako splnit 2 úkoly, abych si mohl otevřít 1 dárek, to je teda síla. Když se tak zamýšlím, tak za den, když splním 2 úkoly (velmi zhruba počet úkolů/2) a 10 hvězd za aktivitu, jsem schopný denně otevřít 2 dárky z 18. V těch 2 dárcích bych měl najít klíč do kalendáře a to všechno 31x? To jako vážně? Kdo to počítal... Mě z toho vychází jediné... Nemožné splnit bez obrovského množství DIA = což se rovná dost drahé finančně a za to bych měl dostat 2 sady (tzn. 2 části z 10) jedné eventové budovy, portrét (který mi k ničemu není) 200fb a zboží které si vyrobím za den? No jestli to má být demotivace hrát event, tak se to povedlo :D Do teď jsem si myslel, že event má být motivací dále hru hrát (zpestření pro hráče) a měl by tedy být splnitelný ve všech částech pro všechny hráče, pokud jsou dostatečně aktivní, bez nutnosti platit za hru DIA...
Jsem moc zvědav na odpověď. Mějte se...
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
jj. na začátku ty hvězdy skoro nemáš šanci získat-navíc musíš mít kliku:kalendář je podle mně k splnění jen pro suprklikaře a platící hráče....doteď to šlo s "paklíči" z denních úkolů ...splnit

dnes mám 3 den kalendáře,klíč jsem netrefil,a SUPER Hlavní klíč 2/5...bez DIA to nedám...už takhle je to dost o náhodě a vždycky to šlo aktivitou dohonit-teď o tom pochybuji...
 

BoraBora23

Nováček
Zimní "událost"? Absolutní zklamání!!! Nic pro normální dlouhodobé poctivé hráče. Odměnu nelze vyhrát, jen si ji koupit! Úkoly za 5 hvězd (za což si neotevřete ani jeden dárek!) jsou na 8 a více hodin! Za den nelze splnit víc jak 3 úkoly, pokud nebudete platit! Ale platíte vlastně i tak, protože úkoly typu "zaplať 91000 mincí nebo zásob" nejsou v podstatě nic jiného, než kupování. Žádná invence! Osobně jsem si říkal, že jestli budou v další události úkoly tohoto typu, tak budu hodně nas...štvanej a hned první úkol byl "zaplať 91000 zásob!!! Co to je? To vás fakt nenapadne něco vtipnějšího? A hlavně hratelného pro všechny? To by bylo z mého pohledu lepší celou událost zrušit, žádný už nedělat a těm, co nechtěj hrát a jsou ochotný si ty odměny koupit rovnou, tak je dát do obchodu a nenaštvávat ty, co chtěj odměny vyhrát za rozumné úkoly. V této události to ale rozhodně nejde!!! Našel jsem klíč jen první den a to velkou náhodou, ze 4 otevřených dárků. Druhý a třetí den už nic a z náhradních klíčů mám 2/5, takže kalendář už po 3 dnech bez šance. Soba jsem ani nezahlídnul, takže další úkol je po 3 dnech rovnou taky pryč, tak co z celé události zbylo? To, že si koupím za 91000 mincí 5 hvězd a pak za 91000 zásob a nějaký ten úkol ještě k tomu dalších 5 hvězd a za to dostanu, když budu mít štěstí z dárku 40000 mincí?!!!! CO TO JE? Za mně jediná letošní událost, která byla zábavná a k něčemu dobrá, byla DIVOČINA. To mělo nápad a bylo to hratelné, tohle NE!!!!! A VELKÉ ZKLAMÁNÍ! Bohužel. Už se na žádnou další událost teda netěším. Kdyby byla možnost událost někde u sebe vypnout, tak to hned udělám, takhle mne tam jen štve!
 

BoraBora23

Nováček
V tom případě ale celá událost ztrácí smysl, ne? Proč bych měl dávat 180000 mincí, abych získal 40000?! To je opravdu "skvělý" obchod! Jestli je taková každá zimní událost, tak to je opravdu skvělá vánoční záležitost pro všechny věrné hráče, to se teda divím, že ještě hrajou. Horší je, že se to ale netýká jen Zimní události, stejné to bylo i u Halloweenské události! A dvakrát po sobě to samé, to je trochu moc, ne? Navíc se to od Divočiny v podstatě jen zhoršuje! Škoda!
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Je to sice z cesty a mimo téma, ale přece jen se to evidentně hodí zmínit - v události Divočina snad nebyly takové úkoly typu zaplať X mincí/zásob? Schválně jsem si to vyhledal, a přímo v divočině hned první úkol byl "zaplať zásoby" (zdroj), tudíž, podle stejného názoru, ta událost také ztrácela smysl a neměla cenu hrát, a to se vztahuje snad na všechny události kde se valná většina úkolů opakuje nebo je velmi podobných. Navíc to nemá nic s obchodem společné, investuješ do postupu pro získání hlavní či denní odměny.
 

RTV4

Psavec
Za mně jediná letošní událost, která byla zábavná a k něčemu dobrá, byla DIVOČINA.
Ta nešla moc hrát na více světech, protože brrala hodně času a musel jsi přemýšlet několik tahů dopředu + doufat že ti padne packa.
Za mě nejlepší byla letní událost, protože
V tom případě ale celá událost ztrácí smysl, ne? Proč bych měl dávat 180000 mincí, abych získal 40000?! To je opravdu "skvělý" obchod!
Ty eventy jsou hlavně o budovách, které nejde jen tak koupit (viz. hlavní budova a denní speciály jak Psal/a NoVa), a tam se vyplatí hlavně renovačka a budovy na útok.
Navíc mám raději tyhle úkoly, jsou lepší než získej x spokojenosti, protože tam buď musíš čekat než postavíš kulturní budovu, nebo stavět a bourat spousty malých dekorací.
 

BoraBora23

Nováček
A kolik denních odměn mám asi šanci získat, když jde reálně udělat tak dva úkoly za den a za každý splněný získám 1 sirku? Na získání té velké odměny potřebuju minimálně 7 sirek (když budu mít štěstí a každá sirka mi rozsvítí 3 domy, což nevěřím!), tak kolik budu mít těch "ohromných" odměn za celou dobu události? A už vůbec teda nemluvím o tom, že budu na konci na nule s mincema a zásobama, jak tomu bylo po Halloweenu! A to můj případný další postup spíše zabrzdí, nemyslíš? Pro postup ve hře samotné přeci potřebuju hlavně mince a zásoby! A Divočina byla dobrá v tom, že jako hráč, jsem mohl výrazně ovlivnit počet možných získaných odměn, podle toho, jak jsem hrál tetris, musel jsem u toho přemýšlet. Ale tohle je jen o náhodě, navíc se strašlivě malou pravděpodobností úspěchu! A to mne deprimuje. Fakt ty odměny radši prodávejte v obchodě, je to stejný, stejně jdou jen koupit!
 

RTV4

Psavec
A už vůbec teda nemluvím o tom, že budu na konci na nule s mincema a zásobama, jak tomu bylo po Halloweenu! A to můj případný další postup spíše zabrzdí, nemyslíš? Pro postup ve hře samotné přeci potřebuju hlavně mince a zásoby!
V jaké jsi době? +- od středověku by jsi s pokrokem měl trošku zabrzdit, a tunit VB, farmit mince, zásoby a FP, jinak pak se dostáváš do takovéhle situace.
A kolik denních odměn mám asi šanci získat, když jde reálně udělat tak dva úkoly za den a za každý splněný získám 1 sirku?
Hádám tak 10-20 za celý event odhaduji? denní odměny by jsi neměl brát každý den, ale počkat na nějakou dobrou a tu vzít 10-20x
Na získání té velké odměny potřebuju minimálně 7 sirek (když budu mít štěstí a každá sirka mi rozsvítí 3 domy, což nevěřím!), tak kolik budu mít těch "ohromných" odměn za celou dobu události?
Mělo by to být spočítané (vždy tomu tak bylo), že by hlavní odměna měla jít získat bez dia, pokud dokončíš úkoly, což není zase tak těžké.
A Divočina byla dobrá v tom, že jako hráč, jsem mohl výrazně ovlivnit počet možných získaných odměn, podle toho, jak jsem hrál tetris, musel jsem u toho přemýšlet. Ale tohle je jen o náhodě, navíc se strašlivě malou pravděpodobností úspěchu!
Pokud máš dostatek času, tak souhlasím že to byl jeden z lepších eventů, i co se týče odměny, akorát většina lidí neměla čas na více než 1 svět při tomhle eventu. :D
Fakt ty odměny radši prodávejte v obchodě, je to stejný, stejně jdou jen koupit!
Já za ně nechci utrácet dia, já jsem rád že mohu místo dia utratit mince a zásoby... :D
 
Nahoru