zimní event 2016

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

RomanS24

Člen
Je už někde napsanej seznam všech ukolu popřípadně jaká bude finalní odměna pokud bude na zimní event 2016.
 

DeletedUser11297

Host
Finální odměna bude jako každý rok vylepšené cukrářství. Pro ty, kteří již mají poslední verzi, tedy Legendární cukrovinky, bude odměnou něco jiného. Legendární cukrovinky jsou totiž již poslední verze definitivně. Dá se předpokládat, že náhradní odměna bude renovačka.

Pokud umíte anglicky, zde máte úkoly popsané ve videu. Kdo anglicky neumí, tak by se také měl vyznat, stačí sledovat, co dělá a v rohu máte pořadí úkolů. Dávejte si však pozor, ve videu jsou ukázány denní odměny. To jsou však denní odměny z bety, na live serverech je pořadí jiné. Pořadí úkolů souhlasí.


A ještě nové budovy (i když už jsou k vidění v magazínu od karamelky)

vanocertr.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
Finální odměna bude jako každý rok vylepšené cukrářství. Pro ty, kteří již mají poslední verzi, tedy Legendární cukrovinky, bude odměnou něco jiného. Legendární cukrovinky jsou totiž již poslední verze definitivně. Dá se předpokládat, že náhradní odměna bude renovačka.
Super Dík takžen ve čtvrtek startuje ?
 

DeletedUser11297

Host
Citovat nemusíš, když píšeš hned pode mnou. ;) Tak tuto informaci upřímně nevím. Ve videu to sice zazní, ale zatím to nikde ofiko není. Ale kromě loňského roku, kdy event začal již v listopadu, začínal Frosty vždy 1. prosince. Takže ano, je pravděpodobné, že ve čtvrtek ho tu máme. :)
 

RomanS24

Člen
Super, snad ty cukrovinky stojej a to a odměny co budou v těch dárkách taky budou stát za to snad nebudou padat kraviny.
 

DeletedUser11297

Host
Tak cukrovinky jsou dílna, vyrábíš tam pouze zásoby. Co jsem zatím koukal, tak bude možnost získat svatyni znalostí, úcty a inspirace, studánku, renovačku, uložení budovy atd. Bohužel co jsem zatím nezachytil, jsou medaile. Je možnost je sice získat jako vedlejší odměnu při určité hlavní ceně, ale předchozí roky byl vždy jeden nebo dva dny, kdy se dal získat obrovský balík medailí jakožto hlavní cena. Teď by se něco podobného hodilo, tak snad se dočkám. :)
 

RomanS24

Člen
tak renovačka by se další hodila. studánka taky(ale jen ta co dava dia :D zatím z těch dvou co mam dala dia jen jedna a to jednou za pul roku). Medaile by se hodily. ale ještě víc by bodlo rozšíření
 

Kayro

Znalec
A vubec co je to za bordel aby si hraci zakladali tema o nadchazejicim eventu.Co ted bude Foe tym psat do oficialniho vlakna kdyz uz bylo vse podstatne receno ? :)
 

DeletedUser11297

Host
Já nic nezaložil, pouze odpovídal. :) Až to sem budou dávat ofiko, můžou to udělat třeba barevným fontem, do toho se mi nechce. :D
 

DeletedUser11297

Host
Tak ještě se nabízel Brumbál a ten jelen, co vyčaroval Harry (nedávno jsem koukal na filmy = massive fanboy :D), ale bohužel. :( Jak píšeš, třeba příště. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru