Zklamaní nad losem v CB

dudasek

Znalec
jj-ten argument,že jeden člověk není cech jsem uváděl onehdá taky-ale zakázat mu to nemůžeš-jen bude dostávat od skutečných cechů kvalitní čočku(CE/CB)...měl jsem i nápad vyloučit jednočlenné cechy z CB,ale pak se mi to rozleželo:není správné jim to zakazovat!
akorát bude pro smích,když si bude stěžovat....ale nabrat lidi na rozjetých světech je práce na celý úvazek...buď dostaneš novice,nebo farmy a netáhla...a vyjímky potvrzují,že mám pravdu(občas)..

ve středověku .kdy cechy slavily svůj zlatý věk by jednočlenný cech asi vzniknout nemohl-nevím tedy jaké byly tedhá zákony...
 

peepee77

Veterán
@Henzis fajn, když se ti nelíbí argumentace z wiki tak cech neboli aliance je prostě sdružení více subjektů se stejným zájmem či záměrem. Čím více členů cech či aliance má, tím roste její schopnost prosadit svoje zájmy či záměry. Pokud se jako jednotlivec budu nazývat aliancí tak mi v tom asi nikdo bránit nemůže, ale nemůžu počítat s tím, že se výrazně prosadím. FoE sice umožňuje tvořit cechy o jednom člověku, ale nijak to nepodporuje (viz zapojení do turnaje CEx až pro cechy s 3+ členy) a takový cech tedy nemůže počítat s tím, že se výrazně prosadí a taky nevidím důvod pro takové vytvářet zvláštní podmínky. Pravidla jsou stejná pro všechny. S takovou bysme za chvíli zaváděli nižší ceny provinčních budov pro slabší cechy a podobně. NE!, děkuji.
Každý si prostě musí uvědomit, že dobře organizovaná skupina - cech, aliance - toho dokáže víc než jednotlivec.
 
Naposledy upraveno:

Henzis

Znalec
Cech je jen jednotka, uskupení, které může mít 1-80 členů. Prosím kde INNO někdy psalo že cech je jen tehdy pokud je tam x+členů?. Pokud by tomu tak bylo, proč INNO neruší jednočlenné cechy, když podle vás to není cech?
 

peepee77

Veterán
On to rádoby „cech“ je, INNO je nezakazuje, ale ani nijak zvlášť nepodporuje. Ale když se na to člověk podívá z širšího pohledu tak je jednočlennej cech blbost která nemá příliš šancí na výraznej úspěch ve hře, natož v reálu a nic na tom nemění ani to, že sám jeden mám.
 

dudasek

Znalec
jednočlenný cech-zní to jako blbost-v reálu by jedinec ničeho asi nedosáhl(stejná cena výrobků všech pekařů,řezníků,atd...):ve FoE to možné je...jsou i schopní jedinci,co si vystačí sami,ale když je tak dobrý,že se vyrovná vícečlenným týmům měl by mít radost a ne si stěžovat,že to má těžké..
nedávno jsem chtěl nějaké omezení jako má CE(3+) i pro CB,ale zase i v diamantu jsme potkávali 1-členné "cechy" které to uměly roztočit...takže jsem se rozhodl nechat to jak to je...je to v pořádku.
 

Venda Střelec

Komentátor
Nu přijde mne ten los nespravedlivý, to je výsledek, v platině při první sezóně jsem byl 192, bojoval jsem s cechy co mají pořadí 152 až 174, v druhé sezóně jsem měl pořadí 140, a bojoval jsem s cechy 110 až 130, , to něco vypovídá, buď se výkonem své hry nevejdu vývojářům do tabulek nebo nastavení losu je zavádějící, , nic méně mne to stojí měsíc hry kdy se nemohu aktivně podílet na svých plánech ve hře, prostě nuda, jen odbouchat a sebrat odměny
 

dudasek

Znalec
ještě jednou:los je podle LB:Ligových Bodů!!!!!!!
=máš-li stejný/podobný stav patříš do platinové/diamantové ligy(tuším,že 900 je hranice).....

příklad:teď jsme s cechem v diamantu:
převahu má cech *72(62 členů),dohodli se s *79(42 členů) +90(8 členů) na výměnu sektorů...
s námi se nedohodli *80(12 členů),ale přes klacky pod nohama zatím držíme 4 místo...pátí jsou *87(27),šestí *93(5) a poslední *86(22 členů)..4-7 jsou utlačovaní korporací 1-3 a sotva vylezou z tábora hned je přeberou ....není to moc zábavné,ale docela vyrovnané(72-93) dle tvého žebříčku,který ale s CB nemá co dělat!!!!

buď se spokoj se zlatou/platinovou a nelez do diamantu,nebo si nech nářky pro sebe.
měl by jsi být hrdý,že se sám do DIA dostaneš,nám třeba taky imponovalo,že jsme v lize s TOP 10 cechy,i když jsme jim nemohli konkurovat..
 

Venda Střelec

Komentátor
A nejde potom tedy jen o přidělení zbytečně velké odměny a tím pádem přehnaný postup dopředu, jsem teď přeci jen druhou sezónu v módu, ze jen odboucham
 

peepee77

Veterán
Pane jo, co nechápeš na tom, že CB nejsou primárně cílený na cechy o jednom člověku. Ty jsi fakt jak kolovrátek. Současný nastavení mi nevyhovuje tak s tím něco udělejte!
Informace: mně současný nastavení vyhovuje. Nechci nic měnit.
 

Venda Střelec

Komentátor
Nu jo ale ne pro všechny, abych musel nuceně sestupovat, abych musel číst o tom co nechápu, myslíš si že by všichni měli hrát stejně aby se vešli do tabulek, hele pepe 07, hraji to rok a abych se musel nuceně dostávat do dolních pozic aby hra byla hratelná, je něco špatně, to mi nevyvrátíš, , víš když si vezmu že já jako cech, sám samotinký dokáži hrát podobně jako cech o 10 hráčích, nevidím problém toho že jsem v cechu sám, tam je problém jinde, rozpětí bodů v CB je 350 při plné obsazenosti cechů v dané sezóně, to není ani rozdíl mezi žádnou úrovni mezi mědí, stříbrem, zlatem, platinou a diamantem, , když jsem chtěl získat odměny bojoval jsem, ale tím získal i přehnaný postup, a co teď, , třetí sezónu v CB nehraji abych sestoupil, hlavně že jsi veterán a tohle nechápeš, měsíc a půl bez odměn, hra nuda, ale když si myslíš že je takto vše v pořádku, nechám tě při tom, je to tvůj názor, ale s mojí hrou to nemá moc společného, ,
 

Venda Střelec

Komentátor
A dovětek, laskavě se podívej na tabulku na světě A, kolik je tam cechů s pořadím horším nežli mám já a mají více členů, ale co můžeš jako ostatní jen házet špínu na někoho kdo má zájem na kousku logiky, hraji hru jinak a za to jsem právem odměněn myslíte to takto všichni co mne oponujete, a opravdu se nebudu omlouvat nikomu za to že nechci hrát hru na časové úseky, jako je CE do pátku, nebo CB po 4 hodinách, ,opravdu ne, mám svůj život a není tvořen dohadováním o tom jak mám hrát, taky by jsme mohli rozvést otázky typu, proč hra zabírá takové velké množství dat, k čemu je primárně stvořená, a jaký má plnit účel, , myslím si že přehodnotit spravedlivěji bodování aby hra byla příjemná by bylo za zvážení,
 
Porazil jsi 10 hráčů, kteří nehrají... Dosáhl jsi maxima a bohužel jsi se dostal do slepé uličky. Najdi si pořádný cech a můžeš hrát do alelujá. Nebo si stěžuj a buď dál zavřený v té slepé ulici.
 

peepee77

Veterán
@Venda Střelec CE do pátku? V úterý mívám hotovo…když je potřeba tak už třeba 8:15
A mimochodem, nikdo tě nenutí sestupovat, když jsi tak dobrej tak hraj třeba v platině, bojovat můžeš, odměny za boje dostáváš…silnější cechy tě válcují? Asi hrají jako tým. Jejda, to je ale podraz…
To, že má cech o dvaceti lidech nižší hodnocení než ty, vůbec nic neznamená, jsou to většinou neaktivní cechy…kdo nehraje, nemá body.

Edit: hraješ rok? Super, já osm…nechtěl bych číst ten nářek kdyby hra teď vypadala jako tehdy. Teď se všemožný odměny povalují všude, dřív si je hráči aspoň museli zasloužit, sousedi se míchali ze všech dob…to byla paráda, koloniál raboval železo….jooo to byly zlatý časy…teď je hra až nechutně jednoduchá.
 
Naposledy upraveno:

Lord Org

Psavec
Není celá ta diskuze zbytečná? Venda prostě nechce pochopit, že řazení cechů do lig není vůbec zavislé na pozici v tabulce cechů, ale odvíjí se od ligových bodů. Už to tu je napsané několikrát a on si pořád jede svoje nářky nad pořadím :rolleyes:
 

Venda Střelec

Komentátor
Tak mne někdo vysvětlete proč je 175 LB za první místo, není to pitomost, , nechá vas to projít tabulkou aniž by jste skutečně s někým bojovali a navíc ,

proč vlastně nejsou přihlášky do CB, hlavně u cechu co jsou od Mědi do Zlata, jsou tam cechy co nebojují, tak tam nemají co dělat, , to je snad jasné, abych potom musel číst pindy hloupí mindy, , , na téma že jsem projel jak nůž máslem,

když to stále nechápu, , je to nelogické a basta,

Já se o platinu neprosím, , já jen chci hrát na nějaké úrovni a ne abych 8 letým hráčům dělal snadné soupeře aby mohli sbírat body , odměny, hrajte si ze stejně silnými a nenalhávejte si jak jste dobří po osmi letech když kosíte cech co je měsíc starý a hráče v něm co má 8 000 000, , chci vyrovnanost ke svému cechu, , to je vše a veškeré řeči co tady proti mne vedete, je jen to že držíte spolu basu jako cirkusaci, , to co tady děláte, na to je jeden spotřebič v domácnosti, kafemlejnek, ,

Já si za tím stojím co jsem řekl, buď je třeba něco udělat s tím jaké jsou odměny, nebo do losu na CB by se mělo promítnout více aspektů, , a jestli je tu někdo kdo to nechápe tak to nebudu já,

Kdo ví, třeba to někomu takto vyhovuje, nudit se ve hře
Kdo ví, třeba je někdo línej s tím něco dělat
Kdo ví, třeba to vlastně nejde změnit a jen zbytečnými řečmi tady maskují skutečný důvod, ,

Pánové nenarodil jsem se na šlupce od banánu ani na jahodníku, , tak buď buďte věcný nebo nepište, můj pozdrav Venda Střelec
 
Nahoru