Zklamaní nad losem v CB

d arvit

Odborník
Pánové nenarodil jsem se na šlupce od banánu ani na jahodníku, , tak buď buďte věcný nebo nepište, můj pozdrav Venda Střelec
ne?? ale vypadá to tak :eek:

miluju plky lidí co něčemu nerozumí a protože narazili na potíže tak je ten systém automaticky špatný.

pro potomky banánu:

CB = cechovní bitvy = myšleno pro cechy kde hraje více (klidně i desítky) = obtížnost počítá s tímto podkladem
v CB je několik lig (ano hned po zavedení tu byly diskuze že tolik lig je zbytečných dle tohoto nastavení - všechny aktivní cechy pendlují mezi zlato/platina/diamant
umístění v lize nezáleží na počtu členů nebo bodovém hodnocení cechu/jeho hráčů ale pouze na jediné věci - jeho předchozích umístěních v CB
každá pozice je bodově ohodnocená a každá liga má bodové rozmezí - kolik má cech bodů, v takové je lize

díky minimální aktivitě na našich světech (pár desítek víceméně aktivních cechů) je prostě příliš málo na ideální fungování nastaveného systému = z toho plynou problémy typu že se slabí cech dostane do ligy kde nemá co dělat najednou se může zdát že náročnost skokově vzroste stejně tak jako se v lize udrží dlouhodobě cechy s minimální aktivitou protože je jich příliš mnoho na rychle vypadnutí z ligy (systém je bohužel nastaven tak že je snažší postoupit než klesnout)

udělejte něco s odměnama nebo zavedte více aspektů do losu cb.
PÁÁÁNIII, navrhnout takové dokonalé zlepšení cb chtělo opravdu hodně inteligence a znalostí..

poznej systém, najdi slabinu, navrhni řešení, pochop (představ si) jaké důsledky bude mít tvé řešení - prezentuj své řešení a podpoř ho reálnými argumenty

potom se s tebou bude někdo seriozně bavit.

když neni z čeho brát tak můžeš do losu zahrnout kolik aspektů chceš a na věci se nic nezmění

argument že neni správné dávat do skupiny 8leté hráče s nováčky je totálně mimo - nezáleží na hráči ale na hráčích v cechu a jejich aktivitě v CB. 10 takových hráčů udělá méně parády než jeden roční hráč když se bitvám nebudou věnovat

chceš vyrovnanost ke svému cechu?? kolik myslíš že je cechů na tvé úrovni?? počtem bodů, počtem hráčů, aktivitou, stářim účtu..

udělat něco s odměnama?? co myslíš?,
zvýšit?? více hráčů bude hrát aktivně, větší náročnost jednotlivých lig - ve finále skončíš o ligu dřív
snížit?, méně liddí bude hrát - dojdeš o ligu dál a nastane stejný případ jako ted - najednou skokově vzroste obtížnost a končíš

proč by měl dev tým měnit systém kvůli jednomu (předpokládám neplatiči) z nějaké prdele ve středu evropy když je řešení jednoduché - přesunout tu osobu do jiného cechu nebo ho nechat trápit kde je..
vyřešeno, jdeme dál vymýšlet funkci která přinese zisk z celé komunity
 

Chimichurri

Psavec
Já se o platinu neprosím, ,
když se o ni neprosíš, tak hrej tak, aby ses tam nedostal
a ne abych 8 letým hráčům dělal snadné soupeře aby mohli sbírat body , odměny, hrajte si ze stejně silnými a nenalhávejte si jak jste dobří po osmi letech když kosíte cech co je měsíc starý a hráče v něm co má 8 000 000,
věř že jsou z tebe ještě méně nadšení než ty z nich a brečí možná ještě více, že nemůžou pořádně hrát. Obzvláště pokud chytnou takových cechů jako máš ty více. Oni by rádi bojovali s rovnocennějším cechem...protože to pro ně právě znamená více odměn ....ty pro ně rozhodně žádná výhra co se týče odměn nejsi
 

Venda Střelec

Komentátor
Takže co s tím, nic jako vždy, nu jo,
Jako když píšeš na podporu s něčím

like like like like prostě Vendo vyser se na to že

Budeš prostě dělat rohožku

Bud si že zvykni nebo nech být

Mě Už je to fuk, jako hrách na zeď

Když jste tak chytří tak to tady smažte

Dokonce si myslím kdyby jste byli chytřejší tak jste to udělali dávno,
 

RTV4

Psavec
to co tady děláte, na to je jeden spotřebič v domácnosti, kafemlejnek
Myslím že z celého fóra jsi jediný kdo má v domácnosti používaný kafemlejnek.
je to nelogické a basta
já jen chci hrát na nějaké úrovni a ne abych 8 letým hráčům
Proč mám podle tvé gramatiky a vyjadřování pocit, že ty jsi podle tvých slov "8 letý hráč", jenže věkem namísto doby hraní? :confused:
 

Lord Org

Psavec
samozřejmě, co si myslíš že se změní a kdo to změní??
schválně se tady s námi poděl o tvojí představu jak ta změna bude probíhat, kdo jí tady zařídí na základě jakých argumentů a jak rychle??

P.s. 8letí hráči jsou herní zajíčci :cool:
Jen je potíž, že tohle on vůbec neví, představa o změně nulová. Jen umí brečet, že něco nefunguje tak, jak by zrovna jemu vyhovovalo.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru