Změna bonusů do útoku a obrany

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Ahoj, jak bylo avizováno tak se spuštěním války cechů se změnily i bonusy do útoku a do obrany. S tím nemám problém, když jde o hráče jako takové. Ale jsem zvědav jak to bude vypadat při dobývání nových provincií, protože tam se bonusy do obrany zřejmě neměnily. Například poslední území z "Ameriky" měly do obrany +120%. To teď bude prakticky nedobitná pevnost.
 

DeletedUser9061

Host
Ano v Americe měli vysoké bonusy a to až 140%, já tam bojoval se 70 % útokem a dával jsem to v pořádku, takže by podle mě ani nebyla potřeba toto měnit. Teď může mít hráč max. 90%útok, což je taky dost. Ale rozhodně snížit bonus by bylo rozumné.

Když bych to rozebral, hráči byli připraveni o 60% podpory útoku, takže by na mapě mělo být v Americe maximálně 80%, aby hráči nebyli znevýhodněni. S tímto souhlasím ...
 

DeletedUser3814

Host
tak já souhlasím s Cloudisem. Na betaserveru po snížení bonusů nemám šanci území ameriky přebojovat a to ani s armádou z POKROKU!

(a hlavně to nikdo neházejte na moje bojové schopnosti, které jsou v této hře vysoce nadprůměrné)
 

DeletedUser

Host
zrovna na beta servru píšou že to je krok aby se hra mohla vyvíjet tak jak chtějí a do konce roku udělají něco s velkolepkami ještě a jestli jsem dobře pochopila tak by snad zrušili max level ale to je jen odhad z mého chabého překladu.
 

DeletedUser3814

Host
no hlavně že polovina toho je spíše k horšímu. od hnusných ikonek zboží po nevybalancování jednotek apod.

Když snížily bonusy ultimátek, aspoň měli snížit bonusy jednotek v americe. nebo ASPON rapidně snížit koupi oblastí.
 

DeletedUser9061

Host
tak já souhlasím s Cloudisem.

Já s ním taky souhlasím ( v tom, že by to chtělo snížit alespoň o 60% → jelikož o 60% byli připraveni i hráči )
Já jen psal, že se to dá i s 40% útokem (jestli to bylo před balancováním, či po je vcelku jedno; útočil jsem jednotkami z průmyslové éry a doby pokroku)
 

DeletedUser9959

Host
Za mne souhlas s názory souputníků. Úplně se mi zastavilo dobývání dalších území. Nejdou pak plnit úkoly atd. Začíná to být jenom klikačka.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru