Změna cechu vs přátelé, hradní body a postup do další doby

Dobré odpoledne, měl bych 3 dotazy:

1) Pokud změním cech přijdu o všechny přátele z původního cechu, nebo jsou přátelé v podstatě nezávislí na tom v jakém jsem já cechu? Předpokládám, že přátelé jsou nezávislí, ale nevím to...

2) Když bych chtěl přestoupit z doby železné do raného středověku, kdy se tak stane? Když vložím první bod do budovy v nové době nebo až vyzkoumám celou první budovu (např. Hr!zděné domy) v nové době?

3) Množství "Hradních bodů" z jednotlivých soubojů se s další a další dobou zvyšuje? Nyní mi připadá, že z jednoho souboje / vyjednávání je cca 20 až 30 hradních bodů. Jde mi o to, zda by při přechodu do další doby nebylo sbírání hradních bodů výrazně rychlejší...

Děkuji a přeji hezkou hru...
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Ahoj..

1) Pokud máš přátele z cechu tak po jeho opuštění o ně nepřijdeš, to jde jedině tak že si je sám z přátel odstraníš, případně oni tebe.

2) Do nové doby vstoupíš jakmile odemkneš první výzkum ve stromu technologií v nové době, takže můžeš klidně předem vložit všechny potřebné body na jejich výzkum, a jakmile budeš chtít postoupit tak je stačí odemknout a můžeš pokračovat ve výzkumu dál.

3) Hradní body z bojů/vyjednávání jsou pro všechny stejné bez závislosti na éře hráče, ty je možné získat za prvních 15 bojů či vyjednávání každý den, kde první uděluje 30 bodů a každý další pak o 2 méně, jestli tě to zajímá více můžeš si počíst zde.
 
Nahoru