Změna dražby ve starožitností

Ferda H.

Komentátor
Současný stav: Ve starožitností může při dražbě házet každý hráč, v jakémkoliv věku
Nápad: Dražba a samotné starožitnictvi může jakýkoliv hráč z jakékoliv doby může nahazovat. Což je špatně, protože každý hráč v jiné době má jiný počet mincí... Takže navrhuji aby dražby se mohli zúčastnit hráči jen ze své doby, což by bylo mnohem spravedlivější než je systém nastaven teď...
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Svatej

Legenda
Na tomhle obrázku mám kmenový náměstí v dobách od ledovky po planetky. Ukaž mi, kde máš nárůst ceny s dobou?
DHoX.png
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
já tomu rozumím. Ale snažím se ti říct, že to není dobou ve které se nacházíš na hře,ale dobou strávenou na hře. Můžeš být roky v době železné a mít nasysleno více zlaťáků a drahokamů než kdokoliv ve vyšší době. Takže pokud hledáš svým nápadem nějakou spravedlnost, tak hledáš marně. Prostě jde o to kdo má kolik ušetřených mincí a na to doba ve které se nacházíš nemá vliv
 

sauron 11

Komentátor
já tomu rozumím. Ale snažím se ti říct, že to není dobou ve které se nacházíš na hře,ale dobou strávenou na hře. Můžeš být roky v době železné a mít nasysleno více zlaťáků a drahokamů než kdokoliv ve vyšší době. Takže pokud hledáš svým nápadem nějakou spravedlnost, tak hledáš marně. Prostě jde o to kdo má kolik ušetřených mincí a na to doba ve které se nacházíš nemá vliv

To nemůžeš, protože vetešník se odemyká až v raným středověku.:p
 

RomanS24

Člen
Proti

Když příjdu do Sothebys a budu chtít Aston DB5 tak se nebude řešit jestli mam na sobě oblečení z Tesca a hodinky Casio. nebo oblek od Tom Ford na na ruce Patek Philipe Custom.
Podmínky aukce budou stejny kdo dá víc vyhrává.
 
Nahoru