Změna jména hráče v běžné verzi hry

Většina z nás FoE hraje už opravdu dlouho a každý z nás si nejspíš už říkal jestli jeho přezdívka ve hře není divná, špatná nebo prostě stará. TENTO NÁVRH TU UŽ NĚKOLIKRÁT BYL, přesto bych chtěla znovu navrhnout MOŽNOST ZMĚNIT PŘEZDÍVKU HRÁČE . V tuto chvíli lze změnit přezdívku hráče pouze ve dvou případech pokud jste použili své skutečné jméno nebo pokud vaše přezdívka porušuje pravidla hry.

Návrh: Možnost změnit jméno hráče jednou za 100 dní(cca 3 krát do roka).
 
1. Pravidla pro tvorbu nápadů jsem nejmíň desetkrát četla.
2. Změnu jména by mohlo doprovázet upozornění o té změně.
3. V reálu stojí změna 100 Kč. pokud máš směšné,hanlivé, zkomolené, cizojazyčné nebo dřívější příjmení a 1000 Kč v ostatních případech. Platí to jak pro jméno tak pro příjmení.
 

sir mcbacon

Komentátor
Chápu, že si jméno člověk změní kvůli třem důvodům, které snad všichni známe a které tu nebudu vypisovat. Stačí napsat na podporu a to už si asi rozmyslím, jak se budu jmenovat, ne???? Taky jsem nad svým jménem při jeho změně přemýšlel a dal si jako nick to, co jsem chtěl. Takže návrh úplně zbytečný. A je hezké, že sis četla pravidla pro tvorbu napadů desetkrát, ale zkus to alespoň jednou aplikovat v praxi ;).
PROTI
 
Jistě, můžete napsat na podporu, ale někteří hráči to nevědí. Navíc by to bylo jednoduší, kdyby změna přezdívky byla součástí hry. Navíc by to odlehčilo podpoře.
 

Joxer

Psavec
ANO.
Jen bych to limitoval na maximálně jednu výměnu. Pokud bys snad i pak dala špatnou přezdívku, tak už to snad neni o omylu nebo tak. Pokud budeš zadávat dokola nové přezdívky, tak asi nemáš vybráno dobře nikdy ;). Navíc při častém měnění přezdívky to u jiných her řešili přidáním ID hráče pod jeho nick. Ale do těch několikanásobných změn nicků bych to osobně nehnal. Pak tu budou hráči, co si nebudou pamatovat svůji herní email a ani nick a odkráglujou si účet :D
 

d arvit

Odborník
změnit si sám nick?? proč ne - ovšem pod podmínkou 1. změna zdarma, druhou si zaplať/požádej podporu
 
JEN 200 DIA? znáš dia farmy, víš co to je? 200 je nic... a navíc jdou normálně koupit
Dia farmu nemám a ani jí neznám(moje chyba). Souhlasím se zdvojnásobením po každé změně. A pokud je 200 dia málo, tak zavést cenu podle doby ve které jste. 100 dia v době bronzové 200 dia v době železné.........atd. Zvyšovat tedy po 100 dia v každé éře.
 
V tomhle případě rozhodne nejvyšší dosažená éra. Je jedno jestli budeš v nějakém světě v době kamenné, pokud jsi v jiném světě v ledové budoucnosti.
 

sir mcbacon

Komentátor
Podle mě je to prostě zbyytečný návrh. A když už, tak poprvé s udáním inteligentního důvodu u podpory, a podruhé za alespoň 5000 dia. Nestojím o to, aby si tu čtvrtina serveru měnila nicky jako na běžícím pásu. Kdo se v tom má potom vyznat?
 
Nahoru