Změna jména

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14135

Host
Zdravím všechny spoluhráče,

rád bych si změnil své hráčské jméno. Zákaznická podpora mě zdělila, že jméno lze měnit jen ve dvou případech.
,, Např. když hráč použije své celé skutečné jméno jako herní nebo když přezdívka porušuje pravidla hry. Jinak toto bohužel nelze měnit.,,
I přesto, že tyto podmínky nesplňuji, rád bych si jméno změnil. Jsem zato ochoten i zaplatil (diamanty).
Tuto funkci hra nenabízí, já osobně bych jí uvítal.

Má otázka zní, měli by jste o tuto možnost změny hráčského jména i za cenu zaplacení zájem??

Přeji hezkou hru
 

DeletedUser12887

Host
Tohle by sice bylo fajn ale celkově by vznikl velký chaos ve všem.
Proti
 

Svatej

Legenda
Pokud to bude zpoplatněno, řekněme 200 dia, tak to 10x denně měnit nebudeš :D
Naopak si to dobře rozmyslíš.;)
 

DeletedUser12887

Host
V tomhle bych možná byl pro změnit jméno jednou včetně ponechání puvodniho ale taky jsem si kolikrat říkal proč mám tak blbý nick proste ho mám kazdy každý by spis měl předem vědět proč si ho dal to neni generovano

To zpoplatnění bych pak viděl řádově výš kolem 10.000 dia

/Příspěvky sloučeny. carameels
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13611

Host
Zdravím všechny spoluhráče,
rád bych si změnil své hráčské jméno. Zákaznická podpora mě zdělila, že jméno lze měnit jen ve dvou případech.
,, Např. když hráč použije své celé skutečné jméno jako herní nebo když přezdívka porušuje pravidla hry. Jinak toto bohužel nelze měnit.,,
I přesto, že tyto podmínky nesplňuji, rád bych si jméno změnil. Jsem zato ochoten i zaplatil (diamanty).
Pokud máš nízkou úroveň města, tak bych to vyřešil smazáním účtu a založením hry znovu. Sám jsem to řešil, protože jsem dostal od kamaráda pozvánku a až když sem tu hru viděl, tak mi došlo, že sem tu účet se svým nickem měl už cca 2 roky zpět. Nakonec jsem po diskuzi s podporou prostě nechal tenhle nick a starý účet jsem nechal smazat, abych neporušil pravidlo o jednom účtu na svět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14135

Host
Mazat město je mě líto , už mám 300 000 bodů:-D A Tomáš Spravedlivý taky neprojde, vidí jméno na faktuře:-D
Já to myslel třeba tak, že první změna by byla 500-1000 dia, a kdyby chtěl někdo zase, již podruhé, tak třeba těch 10 000 dia.
 

DeletedUser14042

Host
Když je to blbost tak proč se to děje včera dnes i zítra ?
Vzhledem k tomu že nejspíš moc dlouho nehraješ tipuji že nevíš o tom že jde lidi okrást o body, suroviny.
 

DeletedUser14042

Host
V jeden den by s tebe byl Rumcajs co krade body a druhej velectěný obchodník Rumcusuj..
 

DeletedUser14135

Host
to, že to jde vím, ale přijde mě blbost, že to lidé dělají.
 

DeletedUser14135

Host
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzis

Znalec
Historie toho člověka.
Bude se pro tebe jevit jako nový člověk. Defacto bude vykoupen ze svých předchozích omylů dokud se nepřijde že je to on/ona (Podle stavu města, příspěvcích ve VB ...)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru