CVC Změna nebo úplné zrušení cechovních válek - CvC

Souhlasím s navrženým nápadem viz. níže:

  • 1. Zprovoznit CvC pro mobily

  • 2. Zrušit CvC

  • 3. Rapidně snížit váhu prestiže za CvC a zvednout prestiž za GbG


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

Aedon Ashriver

Nováček
Současný stav: CvC neboli cechovní války je možné hrát POUZE na PC! CvC určuje drtivou mírou prestiž cechů v žebříčku cechů.
Nápady:
  1. Zprovoznit CvC i pro mobilní telefony
  2. Úplně zrušit CvC
  3. Rapidně snížit váhu prestiže za CvC a zvednout váhu hodnocení za GbG (cechovní bitvy)
Důvod: Není spravedlivé, aby pořadí cechů určovala aktivita, která se nedá hrát na všech zařízeních, ale pouze na PC. CvC je zastaralé, hráči v něm přicházejí o spoustu army i cechovních surovin a odměny za to nejsou žádné. Je opravdu absurdní, aby pořadí cechů určovala aktivita, kterou nemohou hrát všichni hráči. Je nespravedlivé, aby například 5 hráčů z cechu, kde je 80 lidí, zařídilo místo v TOP 10, když například v GbG sotva dosáhnou na diamantovou ligu, kde se na úspěchu mohou podílet všichni hráči bez ohledu na to, zda hrají na mobilu či PC. Pak dále například vzniká situace, kdy cech z TOP 5 díky CvC kde hraje jen někdo, během GbG sedí celých 11 dní "na pláži" a cech, kde 80 hráčů aktivně bojuje v GbG a dominuje celé mapě okupuje v žebříčku cechů 15.-20. pozici.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

SasheCZ

Turista
1. Nebude fungovat, mobily to prostě neutáhnou, kvůli tomu vznikla Cechovní Expedice. Pochybuju, že za tu dobu se něco změnilo.
2. S tímhle naprosto souhlasím a předpokládám, že tím směrem míří i Inno. Proto vznikly Cechovní bitvy, jako náhrada CvC, kterou můžou hrát všichni.
3. Vliv CvC na prestiž cechu už částečně snížen byl tím, že se do prestiže projevují Ligové body (LB). Předpokládám, že postup bude takovy, že vliv CvC bude stále snižován, až bude nakonec CvC úplně odstaveno.
 
aby pořadí cechů určovala aktivita
odměny za to nejsou žádné
Tady si protiřečíš.

Jak již bylo nastíněno, v GBG jdou primárně odměny jednotlivci, v GVG jednotlivec nic moc nezíská (krom žebříčkových bodů), kdežto cech ano. Kdyby jsi namísto tohoto navrhnul, aby GE, GBG taky dávaly prestiž podle umístění pro následujících 7 až 14 dní, tak bych ti dal i PRO. Však možnostem, které jsi navrhnul dávám PROTI z důvodů, které jsou vypsány výše.

Nakonec bych rád zmínil, že žijeme v 21. století v celkem vyspělé zemi ve střední Evropě a pochybuji, že až na výjimky tolik lidí nemá přístup k PC/Wifi připojení. Tedy chci říct, že jestli ti jde o pozici v žebříčku, tak raději před osmou zvedni zadek, nažhav PC a s chutí do získávání sektorů. ;)
 

JOSEF 70

Psavec
Řešení je dle mě návrh jak dostat C v C do CB-- odstranit tím chybu že osobní odměny v CB k středu nerostou jako je to u odměn pro cech a že získání další oblasti není těžší jako je to u C v C- pak budou moci C v C klidně zaniknout - když se prvek C v C do CB nedostane CB asi zaniknou taky- bez růstu osobních výher ke středu budou nemastné- neslané?, C v C - jak je napsáno výše dávají odměnu jen cechu -neupravené CB jen jednotlivcům ale málo navíc přece jenom podporují cechovní odměny a tam je důvod nerovnováhy když se připočtou cechovní odměny z C v C--- opravené CB a zrušení C v C dává možnost osobní i cechovní odměny dostat do rovnováhy v jednom stylu cechovních bojů v CB - jde jen o to najít správná % v testování. INNO navíc jak je zmíněno C v C odpískává ligovými body jak uvádí SasheCZ o par řádků výše:))
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Na to kolik by po změně bylo střetů nutných na obsazení další a další oblasti ANO , Trvalo by stále déle než by se cech dostal k dalšímu obsazování- počtu střetů proti současnosti by celkově ubylo- nahradily by to vyšší osobní odměny u středu-- okraje by zůstali volné pro slabší cechy- a zahráli by si všechny cechy --silné cechy by ale vyhráli nejvíc :))
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Teda to je objev až mi zaskočilo :)) Myslíš že velmi silné cechy v současném uspořádání které prošlo nevyhrají nejvíc ?? Smysl je v něčem jiném Současné CB -nutí velmi silné cechy do top 5 obsadit celou mapu aby vyhráli pro ně dostatečné výhry-- tím nutí silné cechy co jsou v diamantu právem utočit jen a pouze na ty velmi silné cechy a ne na ty silné kde o pořadí mohou rozhodnout PŘÍMÝM soubojem se stejně silným cechem-- a ne soupeřením nepřímým--oždibováním velmi silného cechu- to má do pravých CB daleko:)) Není to u platiny to samé tedy jsou cechy odhadem top 40 které obsadí mapu a ty okolo 60 co nemohou hrát proti stejně silným cechům. Neplatí že kvůli tomu cechy CB skoro nehrají ..odhadem je 100 co je jedou z kolika celkem ?, A proč zrušit C v C -zastaraly oproti CB s násobením obtížnosti za obsazení dalších oblastí tuplem :)) Když tam násobení a t d nebude CB rychle zastarají také už je to vidět -stížnosti typu vlákna "všechno špatně" přibývají-- ale změně CB hráči ještě chtějí dát připomínkami šanci--ale C v C už odpískali-- navrhovali změny a nic---:))
 
Naposledy upraveno:

Monkeyskunk01

Dopisovatel
1 Pro
2 Pro
3 Pro

Nejlepší by to bylo hodit na i na mobil, ale pokud to nejde tak raděj zrušit nebo razantně snížit vliv na hodnocení. Opravdu to není moc fér, znám hromadu hráčů hrajících pouze na mobilu.

Nakonec bych rád zmínil, že žijeme v 21. století v celkem vyspělé zemi ve střední Evropě a pochybuji, že až na výjimky tolik lidí nemá přístup k PC/Wifi připojení.
Co dovolená? Služební cesta? Myslíš, že si s sebou všude vozím PC? CB takhle můžu odehrát. Právě, žijeme ve 21. století a telefony už toho zvládají opravdu víc, než by před 20 lety kdo čekal. Pokud hru směřují i na mobilní telefony, jakože ano, tak snad dává smysl, aby byla zachována konkurenceschopnost napříč platformou.

a zahráli by si všechny cechy --silné cechy by ale vyhráli nejvíc
Takže by si chtěl ještě víc zvýhodnit silné hráče a udělat větší propast mezi nimi? Cíleně snížit konkurenceschopnost a znovuzavedení vlajkování a výměny sektorů? To je teda pěkná blbost :-D Silné cechy co vyhrávají, tak už vyhrávají nejvíc přece. Nebuď nenažranej... A CvC ti dává i odměnu pro jednotlivce - body do žebříčku za každou bitvu.
 

JOSEF 70

Psavec
NE -- ALE UŽ i ted VELMI silné cechy v CB do desátého místa vyhrávají nejvíc ale tím že obsadí celou mapu-- pak by taky vyhráli nejvíc ale na menší ploše takže B3 a B4- atd by zůstali pro silné cechy okolo 25-30 místa žebříčku .-- Vlajkování by dostalo na frak-- zavlajkováním 159/160 NYNI-- se cech zbavuje možnosti po obsazení zavlajkované oblasti uhrát dalších 160 střetů v jiné a něco tím vyhrát--- Po změně tím odmítá uhrát 700- 800 střetů nejméně a možnost v nich vyhrát 2až 3,5 násobné výhry- myslíte že nějaký cech vydrží takovou oblast neobsadit??. A myslíte že dnes výměny oblastí nejsou ?? Obsadit oblast by po změně by trvalo déle už tím by výměny oblastí byly méně časté-- prodloužily by se doby mezi obsazováním přípravou tak rozsáhlé akce - v součtu by střetů za CB ubylo- osobní výhry by stouply takže CB by zůstali stejně bohaté--- zlepšení CB tímto postupem je otázkou nastavení % testováním :))
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
:)) stav hlasování- pro A-- 10 hlasů --59%... pro B-- 8hlasů -47% ... pro C.. 2 hlasy ..24 % ---celkem 130% ze sta ..?? :))