Změna nebo úplné zrušení cechovních válek - CvC

Souhlasím s navrženým nápadem viz. níže:


  • Celkový počet hlasujících
    48
  • Anketa uzavřena .

JOSEF 70

Psavec
To nic nemění . Tak dá dva hlasy každé ze dvou možností jeden... změní tedy dvoje procenta ale součet musí být dál STO :))- U třetí možnosti kam nedal hlas tedy procenta klesnou:)) Tak už vím proč je návrh změny CB leckdy odmítaný jako úplná záhada nebo blbost.. :))
 
Naposledy upraveno:

Aedon Ashriver

Nováček
V anketě je možné hlasovat pro všechny tři varianty, protože já sám bych byl pro jakoukoliv z těch tří variant. Hlavně aby to nezůstávalo tak, jak to funguje do teď. V 21. století kdy mají všichni mobily, drtivá většina smartphony, kde je možné foe hrát, tak je nesmysl, aby cvc bylo omezené jen na PC. Já třeba nemám problém si ve 20:00 sednout k PC a odbouchat to tam, ale spousta jiných hráčů tu možnost nemá a je rozhodně příjemnější mít možnost hrát kdekoliv a kdykoliv. Když jdu venčit psa na zahradu, cechovní bitvy tam nabouchám úplně v pohodě, kdežto cvc ne. CvC pouze pro PC je zastaralý způsob a potřebuje aktualizovat.
 

Dan 77

Veterán
A kde bych bez CvC proboha uplatnil já nebo další hráči přebytkové jednotky nebo jednotky ze starších věku??? :) K čemu jsou teda Královské lázně, emisaři a Dódža, pokud jde o jejich produkci, to jsou budovy jen pro začátečníky bez Alcatrazu? Nebo se mají stát jednotky další neupotřebitelnou komoditou hry, vedle mincí, zásob, medailí, nákresů, obyvatel, spokojenosti apod.?

Mimochodem GBG těm CB říkají anglicky (Guild Battlegrounds - druhé G navíc zdůrazněno, aby se to nepletlo s Great Buildings, tj. velkolepými budovami) a CvC je anglicky GvG - ať se to sjednotí. ;)

1. PRO, ale v tom případě by aplikace zabírala ještě víc místa (jako že už teď zabírá hodně)
2. Rozhodně PROTI
3. Spíš PROTI
Vidím to stejně jako Frederick, tak jen odcituju. Taky jsem podle toho hlasoval. Když už se do mobilů přidal ten chat... K tomu fórum je ve fázi možných budoucích změn a výběr za dia i v appce snad bude jednou zprovozněn, doufejme.
 
Naposledy upraveno:

weri85

Komentátor
Ok, tak já ti ti vyjádřím:
1. PROTI (Na mobilu to nikdy nebude, to už napsali jasně)
2. PROTI (Proč rušit něco, co funguje a kdo chce CvC hrát, tak může. Kdo nechce, tak ať to ignoruje)
3. PROTI (V současné době jsou desítky cechů, které dosáhli dialigy, tedy mají za CB stejný počet bodů. Pak se blbě dělá žebříček, těch pár bodů za úroveň cechu je zanedbatelných. CvC to pěkně rozčísnou)
 

weri85

Komentátor
PRO zrušit ten nesmysl,který u nás nikdo nehraje a body přidělit Expedicím!!! :)

Body za expedici již teď ovlivňují pořadí (korunky za expedici zvyšují úroveň cechu, která přispívá do hodnocení pořadí) a i kdybys zavedl body za umístění, tak by to nic nezměnilo. Silné cechy by měly maximum stejně jako teď za dia ligu a pak by pořadí dělala jen úroveň cechu.
 

Dan 77

Veterán
Vidíte? CvC ani nikoho nezajímá, když se tu pomalu ani nikdo nevyjádří :D ho rovnou může Inno zrušit :D
A přesto váš cech vyvíjí v CvC trochu aktivity. :D K čemu že? A možná spíš CvC nezajímá tebe osobně a spoustu dalších spolucechovníků. A proč ne, nikdo vám to nebere, ale vy to berete jiným, když to dělají jinak, ostatní to podle vás dělají špatně. :) Přitom třeba jen využívají možností a rozmanitosti hry.

A tady na fóru není zas tolik aktivních přispěvatelů, kteří by aspoň jednou za čas prošli zdejší návrhy, od toho se odvíjí i počet komentářů. Porovnej to se svým návrhem na sjednocení limitů v počtu přátel, ten návrh jsi ještě musel propagovat na globálním chatu, jinak by se ti dokonce ani k tomu nevyjádřilo moc lidí, tj. asi ještě méně než tady (?!?!).
Je to překvapivé i pro mě, ale je to tak. Možná bych z toho měl udělat závěr, tvými slovy: "Limit přátel ani nikoho nezajímá, když se tam pomalu ani nikdo nevyjádří, takže tvůj návrh může Inno rovnou zavést (místo nebrat na něj vůbec žádný zřetel a nechat dvojí limit přátel)". A jistě uznáš, že kdybych tohle napsal pod tvůj druhý návrh, byl by to pěkný manipulativní nesmysl. ;) (Soudit jen z malého přívalu reakcí proti tvému návrhu nebo pro něj.)

A tvůj návrh má i poměrně velký nedostatek. Neuvedl jsi, jak by se pak mě vyvážit žebříček v případě zrušení CvC, tj. co by rozlišilo cechy s 1000 LB (neboli 18 000 prestiže), když je žebříček seřazený podle prestiže a ne podle něčeho jiného. Muselo by se to nějakým způsobem změnit, to jsi tu nepromyslel nebo jsi to aspoň neuvedl jako otevřenou otázku pro vývojáře (pokud jsem to nepřehlédl).
 
Naposledy upraveno:

explorer Pablo

Dopisovatel
Body za expedici již teď ovlivňují pořadí (korunky za expedici zvyšují úroveň cechu, která přispívá do hodnocení pořadí) a i kdybys zavedl body za umístění, tak by to nic nezměnilo. Silné cechy by měly maximum stejně jako teď za dia ligu a pak by pořadí dělala jen úroveň cechu.
Ano,ale nesmyslně málo na to,jaká je to pro hráče fuška, 90%hráčů v mém cechu neudělá komplet ani 3levely. A body za to jsem v porovnání z CB směšné
 

weri85

Komentátor
Ano,ale nesmyslně málo na to,jaká je to pro hráče fuška, 90%hráčů v mém cechu neudělá komplet ani 3levely. A body za to jsem v porovnání z CB směšné

Body za expedici záleží na několika parametrech. Na věku hráče (čím vyšší věk, tím více bodů) a počtu uhraných střetů. Takže pokud 90% hráčů nedohraje ani trojku, tak to není chyba expedice. U nás většinou všichni uhrají 4 úrovně. Teď mámě odměnu cca 100k síly cechu, což je za 2 týdny 200k. V CB v dia lize na prvním místě získáš 500k. Takže bych neřekl, že expedice je hodně podhodnocená.
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Body za expedici záleží na několika parametrech. Na věku hráče (čím vyšší věk, tím více bodů) a počtu uhraných střetů. Takže pokud 90% hráčů nedohraje ani trojku, tak to není chyba expedice. U nás většinou všichni uhrají 4 úrovně. Teď mámě odměnu cca 100k síly cechu, což je za 2 týdny 200k. V CB v dia lize na prvním místě získáš 500k. Takže bych neřekl, že expedice je hodně podhodnocená.
No tak to já neznám toto :-DD My máme 35k - a v CB přes 150 takže je to nepoměr-U nás je opravdu většina hráčů kolem 500tisícbodů a 4.ani omylem,takže kdyby jí udělaly,tak bude mnohem víc bodů,
díky za osvětlení. To bude ještě půlroku trvat,než nás aspoň polovina jí dodělá.
 

peepee77

Veterán
jaká je to pro hráče fuška, 90%hráčů v mém cechu neudělá komplet ani 3levely.
Pokud hráči nejsou schopní udělat ani 3 levely expedice tak udělali tu naprosto běžnou chybu, že se hnali dopředu výzkumem a vykašlali se na velkolepky. Ať zastaví kde jsou a zvednou si diovku, Cáchy a Castel.
Běžně vídám hráče v současnosti co mají nahraných míň než 1M bodů a strašně se diví, že hru nezvládají.
 

peepee77

Veterán
@Kayro jo, eventovky jsou fajn, ale to je napřed v tom eventu musíš dostat. Svatá trojice je základ bez kterýho by hráči do vyšších dob vůbec neměli postupovat protože pak mají problém zvládnout i základní věci ve hře.
 
1. Nemožnost hrát na všech platformách. Podle toho, co jsem tady pochytil, ani nelze vyřešit.
2. Zastaralé, nevzhledné, nepřehledné rozhraní ve srovnání s CB
3. Nízká motivace, když nejsou adekvátní odměny (taky srovnávám s CB)

Jelikož bod 1 je podle mě klíčový, tak ty ostatní nemá bez něho smysl řešit.
 
Nahoru