Změna pořadí tlačítek

peepee77

Veterán
Současný stav: Tlačítko pro vstup do města je na kraji lišty
F361219E-6A2C-491F-9D5D-33CDD1BAB33B.png
Nápad: Přesunout na začátek lišty tlačítko motivace a za něj tlačítko krčmy. Celkem často se mi stává, že omylem kliknu na tlačítko pro vstup do města hráče místo tlačítka motivace. Přitom návštěva města není většinou žádoucí pokud nechci rabovat nebo nehledám třeba inspiraci...
Návrh nového rozmístění:
DDE0FE2C-DE69-423C-9321-77A6F3F65A5A.png
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

f4llen4ngel

Nováček
PROTI
Stejně tak jako se můžeš prekliknout u M/Z, se budeš moct prekliknout u krčmy, či přehledu hracovich VB.
 

peepee77

Veterán
@f4llen4ngel to je pravda, ale ještě se mi nestalo, že bych místo kliknutí na krčmu otevřel velkolepky. Pravdou je, že jdu z leva do prava...tedy nejdřív motivace, potom krčma. Ty tlačítka by se daly přeházet různě a vždycky můžeš klepnout jinam, ale pokud to bereš od kraje tak se ta pravděpodobnost sníží :)

Edit: motivace a krčma je takovej...řekněme strojovej pohyb, kterej opakuješ mnohokrát. U VB je to přece jen trochu jiný.
 
Naposledy upraveno:

f4llen4ngel

Nováček
@peepee77 Mě se upřímně ani nikdy nestalo, že bych přešel omylem do města.
Navíc, pokud by se to změnilo, tak bych se naopak začal preklikavat, dokud bych si nezvykl na nové uspořádání.
Na "proti" si trvám, ale třeba se vás najde víc
 

Svatej

Legenda
Sice mi to připadá jako změna pro změnu samotnou, bez přínosu ale neublíží, ale PRO.
 

ttopi

Turista
Ne že bych se kolikrát nepřeklikl, ale to se bude stávat při jakémkoliv pořadí.

PROTI - hlavně z toho důvodu, že už takhle se toho k tvůrcům moc nedostane a z toho co dostane implementují jen určitou část. Budu raději, když se k nim dostanou věci, které opravdu usnadní každodenní hraní více než změna tlačítek.
 

Lord Org

Psavec
Já jsem pro, překlikávání se mi taky stává celkem pravidelně, ne tedy na PC, ale na mobilu.
A argument o vytížení tvůrců je podle mě mimo, za léta hraní jsem nabyl přesvědčení, že jejich primární motivací rozhodně není hru hráčům ulehčovat, podle toho se oni neřídí ani náhodou. Nápadů na ulehčení tu bylo mraky a efekt z nich nic moc
 

ttopi

Turista
Já jsem pro, překlikávání se mi taky stává celkem pravidelně, ne tedy na PC, ale na mobilu.
A argument o vytížení tvůrců je podle mě mimo, za léta hraní jsem nabyl přesvědčení, že jejich primární motivací rozhodně není hru hráčům ulehčovat, podle toho se oni neřídí ani náhodou. Nápadů na ulehčení tu bylo mraky a efekt z nich nic moc
Tak rozhodně na ně nezapůsobí ani argument o překlikávání, což je problém mezi židlí a přístrojem
 

Ohník 1.

Nováček
Ahoj, asi bude trvat, než si na toto zvyknu, ale taky se mi stává, že omylem navštívím cizí město aniž bych chtěl. Proto návrhu vyslovuji SOUHLAS
 
Nahoru