BUDOVY změna produkce velkolepých budov pro cech - Arc, Atominium, Observatoř

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem Marie Tudorovna, 8. úno 2019.

 1. Marie Tudorovna

  Marie Tudorovna Nováček

  Registrace:
  20. čer 2012
  Měla bych návrh na jednu změnu, co se týče zásobování pokladny cechu zbožím

  V současné době máme 3 velkolepé budovy, které dodávají zboží do pokladny cechu. Stavět další, které by fungovaly na stejném principu význam nemá a s postupem hráčů do stále vyšších dob tyto budovy přestávají plnit svou funkci.
  Domnívám se, že velkolepé budovy, jako Observatoř, Atominium a Arc, byly dodány do hry s cílem plnit cechovní pokladnu, aby cech mohl hrát expedice a CvC. Jistě, mohou pokladnu dotovat i samotní členové cechu.
  Ale o co mi jde.

  Hráč postaví velkolepé budovy, které produkují toto zboží a jak prochází jednotlivýma dobama, tak postupně plní pokladnu cechu a ten pak toto zboží může využít.
  Pak se hráč přehoupne do ledové budoucnosti a najednou je zboží využitelné jen pro otevření expedice a na boje v CvC musí hráči stavět opět budovy z minulých dob, které by toto zboží dodávaly a nebo stavět budovy , které dostal jako odměny z evenrů a které mají odpovídající úroveň době, ve které chce cech bojovat.

  Chtěla bych vám předložit k zamyšlení návrh, zda by nešlo udělat to, že v momentě, kdy by hráč přešel z budoucnosti do ledové budoucnosti byla změněna také výroba zboží Arku ,Atominia a observatoře
  Tyto budovy by začaly v pravidelných intervalech měnit své produkce zboží - opět by dodávaly postupně zbož od doby železné až do současné úrovně hráče.
  Jejich produkce by se měnila pro všechny hráče od ledové budoucnosti a každý den by dávaly zboží z jiné éry..
  Bylo by to podobné, jako u velkolepek , které dávají zboží hráči - od určité doby nedávají zboží z doby hráče, ale zboží, které potřebuje k výrobě.

  Myslím si, že by to hodně pomohlo bojům v CvC,. Cechy by neměly plnou pokladnu zboží z ledovky, oceánu a virtuální doby, které nelze využít jinde než v expedici, ale opět by se zde objevilo použitelné zboží z nižších dob.

  nápad jsem na fóru hledala, ale nenašla, možná jsem hledala špatně.
   
 2. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Člen

  Registrace:
  17. čer 2017
  No mě to přijde jako zbytečnost, vždy se najde někdo kdo doplní pokladnici, a nevím jestli se ti už stalo že tvůj cech už byl komplet bez surek...
  a prosím tě příště to zkrať jen na pár vět, spousta lidí si to nechce číst protože je to nebaví číst
   
 3. bobbyc

  bobbyc Veterán

  Registrace:
  11. pro 2012
  No, je pravda,že surky z vyšších dob jsou v cechu nanic a něco by se s tím mohlo dělat.Pokud INNo nemá v plánu překopat systém plateb,pak tenhle návrh má smysl :)

  Ještě rýpnutí: Budoucnost patří aluminiu, ale Atominium je kravinimum :D
   
  fmash- za toto poděkoval.
 4. Mrtvejmagor

  Mrtvejmagor Člen

  Registrace:
  17. čer 2017
  ano to jsem zapoměl zmínit, takhle se píše Atomium :D
   
 5. Marie Tudorovna

  Marie Tudorovna Nováček

  Registrace:
  20. čer 2012
  :D občas se nějaké to kravinium vloudí :D
   
  bobbyc za toto poděkoval.

Nahoru