Změna typu speciální budovy (PŘEDÁNO+FEEDBACK)

Henzis

Znalec
Nápad: Pokud je speciální budova postavená na maximální úroveň. Pak při použití dalšího vylepšení mít možnost (pokud to speciální budova umožňuje) změnit její typ, zpravidla tedy bonusy který poskytuje.
Např. Pirátská loď změnit na obchodní loď.

Nezkoušel jsem hledat na fóru neb si nepamatuji, že by něco takového tu bylo ;)
 

Smígl

Člen
PRO,

u mě proběhla morová, covidová eidemie možná i epidemi španělské chřipky :D
a teď mám jen 76 lidí
:D
 

chlastakov

Komentátor
Tohle by bylo rozhodne fajn. Mesta postupne prochazeji vyvojem jako jejich majitele a je skoda celou pracne sbiranou budovu prodat a stavet ji do zacatku.
 

ttopi

Turista
PROTI

Tímhle by ztratil trochu smysl vetešník, ale to je vedlejší. Hlavní je, že tahle hra je o rozhodnutích a tohle do takové hry podle mě nepatří. Stačí že možnost změny (když hráč omylem vybere jinou finální budovu) je přes podporu.
 

d arvit

Odborník
po dlouhém váhání
proti
každá eventovka na max stojí určité úsilí a nejde jich moc získat - tak by každý měl trochu přemýšlet (do budoucna) než jí postaví. Do daleké budoucnosti navíc časem stejně zastará a žádná volba už jí nepomůže (např. lod ted)... pokud někdo nějakou plácne jenom proto že se mu to ted hodí a za měsíc by chtěl jinou - nechť je mu to poučení pro příště..
 

Lord Org

Psavec
PRO
když si jde na posledním vylepšení vybrat variantu, proč by další vylepšení nemohlo tu variantu změnit. Vetešník naopak v tomhle směru získá další využití - i když už mám budovu na max, budu shánět další vylepšení, abych mohl případně tu variantu modifikovat ;)
 
PRO
Na začátku hraní jsem měl jiné priority a tak byla lepší volbou Zemská pagoda. Teď již má člověk více zkušeností a tak by se hodila spíše Ohnivá pagoda.
Určitě jsem pro změnit ji dalším vylepšením ;)
 

Dan 77

Veterán
Aby bylo jasno jedná se jen o budovy, které jsou více úrovňové. Ne vlak.... A jen čistě o poslední úroveň.
A vlak má snad míň úrovní než třeba loď, pagoda, most hanami, zahrada s oltářem, podzimní mlýn, podzimní chata, dům hrůzy, zimní pekařství? Poslední úroveň vlaku, ve které si taky vybíráme variantu, je lvl 9.

Má smysl dát proti a má smysl dát i proti (viz třeba co psal D arvit), ale je vcelku jedno, co napíšu, vývojáři si to udělají podle svého uvážení, teda pokud návrhy budou číst.
 
Naposledy upraveno:

Henzis

Znalec
A vlak má snad míň úrovní než třeba loď, pagoda, most hanami, zahrada s oltářem, podzimní mlýn, podzimní chata, dům hrůzy, zimní pekařství? Poslední úroveň vlaku, ve které si taky vybíráme variantu, je lvl 9.

Má smysl dát proti a má smysl dát i proti (viz třeba co psal D arvit), ale je vcelku jedno, co napíšu, vývojáři si to udělají podle svého uvážení, teda pokud návrhy budou číst.
Spletl jsem se myslel jsem vagón. Moje chyba.
 
Nahoru