Změna typu speciální budovy (PŘEDÁNO+FEEDBACK)

chlastakov

Komentátor
Když už se tady zmínilo to pekařství, znám spoustu lidí, co to bohužel špatně pochopili a nastavili všechny pekařství na stený typ. Teď nemají šanci to změnit. Tento nápad by to celé vyřešil, když časem ukořistí další výběrovku.
 
Naposledy upraveno:

ttopi

Turista
Když už se tady zmínilo to pekařství, znám spoustu lidí, co to bohužel špatně pochopili a nastavili všechny pekařství na stený typ. Teď nemají šanci to změnit. Tento nápad by to celé vyřešil, když časem ukočistí další výběrovku.
Když už se tady zmínilo to pekařství, znám spoustu lidí, co to bohužel špatně pochopili a nastavili všechny pekařství na stený typ. Teď nemají šanci to změnit. Tento nápad by to celé vyřešil, když časem ukočistí další výběrovku.
Nemáš úplně pravdu. V době eventu je dokonce oficiálně přímo v herní podpoře možnost si nechat konečný typ budovy změnit (resp. vrátí se vše do inventáře). To je OK. Ale měnit budovu za rok se mi nelíbí.
 

Hrneček23

Komentátor
No rád bych dal pro ale i něco ve mě říká dát proti.. Nápad je to zajímavý, ale ve finále se radši zdržím hlasování..
 

chlastakov

Komentátor
Nemáš úplně pravdu. V době eventu je dokonce oficiálně přímo v herní podpoře možnost si nechat konečný typ budovy změnit (resp. vrátí se vše do inventáře). To je OK. Ale měnit budovu za rok se mi nelíbí.

Stejně jako bylo možné si nechat změnit na podpoře, ale kolik lidí to skutečně udělalo, i když měli hrou vybraný nick, který ani nereflektoval jejich pohlaví? Až když to bylo doděláno do hry, nastala změna :)
 
Nahoru