Změny v bitevním plánu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Dědeq

Znalec
Které zvíře si hrálo s mapou boje, a proč je najednou velmi špatně zřetelný dosah nepřátelských jednotek? Má to nějaký mně uniknuvší hlubší význam, nebo je to chyba, k jejíž nápravě dojde co nejdříve?
Edit: je to teda fakt děs, abych si vykoukal oči, a stejně něco občas přehlédnu - tam, kde se kryje dosah nepřítele s dosahem mým, je to skoro neviditelné. A chyba zřejmě není na mém přijímači, jsem na druhém kompu (totéž) a slyšel jsem to i od dalších lidí.
wCVs.png
Edit 2: Hilfeeee!
To se nedá.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12978

Host
Stejny problem. Po tom co nepratelska jednotka dokonci tah neni poradne videt pri najeti na ni, jaky ma dosah v pristim kole a u streleckych vidite jen kam dobehne, ne kam dostreli. Celkove je "zatemneni" dobehovych/dostrelovych poli o dost svetlejsi, tedy hure viditelnejsi! S tim se neda poradne taktizovat! :F
 

DeletedUser7728

Host
Toto je chyba! To by chtělo napsat / přesunout do jiného vlákna. Neni vidět resp. občas slabě vidět dosah jednotek!!!
Dále - Zvuková psychadelická smyčka ani po letech neodstraněna o_O:eek:
Dále - Když úkol přeskočíš, chvilku trvá, než je tlačítko na další přeskočení aktivní. o_O:eek:
Na 10 vylepšení 20 zmršení - kdy už konečně přijmou normální programátori do IG Farben v Merkelandu o_O:eek:
 

Dědeq

Znalec
Toto je chyba! To by chtělo napsat / přesunout do jiného vlákna.
Ano, teď už to taky považuju za chybu.
Mimochodem v levém horním rohu se neoznačuje jednotka, takže si občas myslím, že čekám na zcela běžný lag, ale ono to jen neukazuje obarvení hexu...
Normální programátoři už tam jsou. Jen mají ještě zkřehlé prsty z nafukovacích člunů, tak se občas utnou.
 

DeletedUser3139

Host
Jo, jo, na tyhle problémy upozorňuji už od začátku co hraju (2012). Pochopitelně, zbytečně! Fakt to vypadá, že testují co vydržíme! Bohužel, většina starejch pák, co to fakt bere jako hru, tak chyby berou jako nutné zlo. Upřednostňují partu v cechu, protože tam mají dobrou partu a tak si zskřípou zuby, ale hrají dál. Ale jsem skoro na 100% přesvědčen, že se INNO dříve či později dopracuje k tomu, že se ty staré páky tak otráví, že to začnou balit. To co tu v poslední době programátoři předvádi je fakt svrab, bída a neštovice. Už před několka lety jsem tu začal psát, že hru tvoří kotelník, zahradník, údržbář a vrchní uklízečka (pozor na to vrchní je dost háklivá) z INNO. Ale to, co se děje v poslední době vypadá, že jim to sebrali a předali do nějakého ústavy pro retardy. Místo toho, aby chyb bylo méně, tak rapidně jejich počet narůstá. Uvidíme, kdy to dotáhnou k bodu nehratelnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Už jsou nějaké zprávy o tom, kdy se bude řešit zrakem nerozlišitelný překryv dosahu, když proti sobě stojí dvě dálkové jednotky? Celkem to trvá a je to fakt opruz. Alík mi nestačí generovat vojáky rychlostí, kterou mi kvůli tomu problému ubývají (a ne, nemám teď na to, abych ho vyhodil o pár levlů výš).
 

Y u m a n

Komentátor
Jo, jo, na tyhle problémy upozorňuji už od začátku co hraju (2012). Pochopitelně, zbytečně! Fakt to vypadá, že testují co vydržíme! Bohužel, většina starejch pák, co to fakt bere jako hru, tak chyby berou jako nutné zlo. Upřednostňuji partu v cechu, protože tam mají dobrou partu a tak si zskřípou zuby, ale hrají dál. Ale jsem skoro na 100% přesvědčen, že se INNO dříve či později dopracuje k tomu, že se ty staré páky tak otráví, že to začnou balit. To co tu v poslední době programátoři v poslední době předvádi je fakt svrab, bída a neštovice. Už před několka lety jsem tu začal psát, že hru tvoří kotelník, zahradník, údržbář a vrchní uklízečka (pozor na to vrchní je dost háklivá) z INNO. Ale to, co se děje v poslední době vypadá, že jim to sebrali a předali do nějakého ústavy pro retardy. Místo toho, aby chyb bylo méně, tak rapidně jejich počet narůstá. Uvidíme, kdy to dotáhnou k bodu nehratelnosti.
Jipi máš absolutní pravdu na druhou stranu si myslím že v Hamburgu nevědí co se děje a jen hasí problémy. Kdyby se vytvořila nějaká statistika problémů se hrou a k tomu se vyjádřila většina hráčů a poslalo se jim to ......., za další když se díváte na video z INNA tak samí mladoši ale tuhle hru většinou hrají starší hráči a myslím si že největší problém je v komunikaci jestli oni řeší hlavně jak která budova je hezká a ne hru jako takovou. Ono asi není snaha i zde něco "řešit" aby se hra posunula problémy odstranili. Nevím jak detailně probíhá komunikace směrem do INNA ale opravdu jestli se to nezlepší pujde to do kytek . Všem přeji hezkou hru y.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru