Změny v CvC

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Vážení hráči,

nejprve bychom vám ještě jednou chtěli poděkovat za to, že jste si udělali čas a přispěli svou zpětnou vazbou k nadcházejícím změnám ve Forge of Empires, zejména co se týče cechovních bitev. Určitě si budete pamatovat, že když jsme ohlásili cechovní bitvy, uvedli jsme také, že se budeme snažit zlepšit chod CvC. Rádi bychom vás nyní informovali o blížících se změnách a chtěli bychom vás požádat o zpětnou vazbu, zda tyto novinky přinesou do CvC zlepšení.

Dodatečný časový přepočet
Pravděpodobně největší změnou, kterou plánujeme realizovat, je změna inetrvalu na 4hodinový výpočet, kdy bude přepočítáno: cechovní síla, cechovní hodnocení, bonus podpory obrany CvC a bonus pro obranu sektorů. Nicméně pro úroveň cechu, přemísťování velitelství a udílení svobody sektorům zůstává 24hodinový přepočet nezměněn. Štíty získaných sektorů budou mizet po každém z těchto přepočtů.

Doufáme, že se nám podaří zlepšit problémy, které máme s prodlevami v souvislosti s přepočtem, a také zvýšit účast v CvC tím, že bude přístupné nejen těm, kteří jsou denně k dispozici během stávajícího přepočítávání.

Odstranění jednotek doby bronzové
Na mapě "Všechny éry" již nebude možné používat jednotky doby bronzové. Doufáme, že bez použití kopiníků bude boj o sektory spravedlivější a konkurenceschopnější.

Snížení bodového zisku
Kvůli využívání bojů proti šampiónům, budou jednotky z uvolněného sektoru doplněny náhodnými jednotkami příslušné doby. Na mapě všech ér to budou jednotky z doby nejvyšší.

Zaškrtávací políčka pro potvrzení
S cílem zlepšit celkovou spokojenost uživatelů a umožnit hráčům rychlejší umístění obléhací nebo obranné armády, přidáme zaškrtávací políčko „Znovu nezobrazovat“. Díky tomu bude celkový zážitek více konzistentní s ostatními aspekty Forge of Empires a dá vám výhodu rychlejší komunikace bez neustálého zbytečného klikání při zavírání oken.

Zaměření pohledu
Dalším malým vyladěním, které chceme zavést, je zaměření. Po vstupu na mapu CvC se pohled automaticky zaměří na sektor, ve kterém jste naposledy prováděli nějakou akci.

Opravy chyb
Nakonec plánujeme opravit několik chyb, které mají dopad na CvC a zlepšit tak kvalitu této funkce. Tyto chyby budou podrobně popsány v následujících aktualizacích.

Jako vždy nám v této diskuzi dejte vědět, co si o změnách myslíte. Doufáme, že s vaší pomocí tato vylepšení vytvoříme tak, abychom dosáhli lepšího zážitku pro všechny, kteří se účastní CvC.


S pozdravem a díky
tým Forge of Empires
 

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager
Vážení hráči,

rádi bychom vás informovali o pokroku, kterého jsme dosáhli na základě vašich komentářů ke změnám v CvC. Komunitní manažeři sdíleli vaši zpětnou vazbu s vývojovým týmem a my jsme začali provádět některé úpravy tak, aby odrážely vaše názory. Většina změn stále probíhá, ale chtěli jsme, abyste byli v obraze po zohlednění vašich názorů.

Podrobnosti o změnách jsou uvedeny výše u původního příspěvku. Změny, které provedeme podle našeho původního oznámení, jsou:
  • Zaostření kamery při návratu na mapu
  • Změny v zaškrtávacích políčkách při umisťování obléhacích a obranných armád
  • Odstranění jednotek doby bronzové z mapy "Všechny éry"
Hlavním důvodem pro pokračování v těchto změnách, jak byly oznámeny, bylo, že se nesetkaly s téměř žádnou kritikou. S ohledem na to budou výše uvedené změny brzy přidány na Betě a poté v následujících týdnech na živé servery.

Řešení dalších změn, diskutovaných v původním příspěvku, stejně jako opravy chyb stále probíhají, pracujeme s vašimi návrhy a názory a budeme vás dále informovat.

Jako vždy, děkujeme za vaše postřehy, protože nám pomáhají formovat změny a úpravy, aby hra lépe vyhovovala vašim potřebám.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.