Změny v CvC

Téma v sekci 'Oznámení' založené uživatelem KaseO, 11. čvc 2019.

Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. KaseO

  KaseO Community Manager Člen komunitního týmu FoE CZ Community Manager

  Registrace:
  31. led 2014
  Vážení hráči,

  nejprve bychom vám ještě jednou chtěli poděkovat za to, že jste si udělali čas a přispěli svou zpětnou vazbou k nadcházejícím změnám ve Forge of Empires, zejména co se týče cechovních bitev. Určitě si budete pamatovat, že když jsme ohlásili cechovní bitvy, uvedli jsme také, že se budeme snažit zlepšit chod CvC. Rádi bychom vás nyní informovali o blížících se změnách a chtěli bychom vás požádat o zpětnou vazbu, zda tyto novinky přinesou do CvC zlepšení.

  Dodatečný časový přepočet
  Pravděpodobně největší změnou, kterou plánujeme realizovat, je změna inetrvalu na 4hodinový výpočet, kdy bude přepočítáno: cechovní síla, cechovní hodnocení, bonus podpory obrany CvC a bonus pro obranu sektorů. Nicméně pro úroveň cechu, přemísťování velitelství a udílení svobody sektorům zůstává 24hodinový přepočet nezměněn. Štíty získaných sektorů budou mizet po každém z těchto přepočtů.

  Doufáme, že se nám podaří zlepšit problémy, které máme s prodlevami v souvislosti s přepočtem, a také zvýšit účast v CvC tím, že bude přístupné nejen těm, kteří jsou denně k dispozici během stávajícího přepočítávání.

  Odstranění jednotek doby bronzové
  Na mapě "Všechny éry" již nebude možné používat jednotky doby bronzové. Doufáme, že bez použití kopiníků bude boj o sektory spravedlivější a konkurenceschopnější.

  Snížení bodového zisku
  Kvůli využívání bojů proti šampiónům, budou jednotky z uvolněného sektoru doplněny náhodnými jednotkami příslušné doby. Na mapě všech ér to budou jednotky z doby nejvyšší.

  Zaškrtávací políčka pro potvrzení
  S cílem zlepšit celkovou spokojenost uživatelů a umožnit hráčům rychlejší umístění obléhací nebo obranné armády, přidáme zaškrtávací políčko „Znovu nezobrazovat“. Díky tomu bude celkový zážitek více konzistentní s ostatními aspekty Forge of Empires a dá vám výhodu rychlejší komunikace bez neustálého zbytečného klikání při zavírání oken.

  Zaměření pohledu
  Dalším malým vyladěním, které chceme zavést, je zaměření. Po vstupu na mapu CvC se pohled automaticky zaměří na sektor, ve kterém jste naposledy prováděli nějakou akci.

  Opravy chyb
  Nakonec plánujeme opravit několik chyb, které mají dopad na CvC a zlepšit tak kvalitu této funkce. Tyto chyby budou podrobně popsány v následujících aktualizacích.

  Jako vždy nám v této diskuzi dejte vědět, co si o změnách myslíte. Doufáme, že s vaší pomocí tato vylepšení vytvoříme tak, abychom dosáhli lepšího zážitku pro všechny, kteří se účastní CvC.


  S pozdravem a díky
  tým Forge of Empires
   
  Colmic, petrpivoj, fmash- a 1 další osoba za toto poděkovali.

Nahoru
Thread Status:
Uzavřeno pro další odpovědi.