Změny v odměnách VB a % k útoku a obraně

Téma v sekci 'Otázky' založené uživatelem Attal 5, 9. kvě 2019.

1. Attal 5

Attal 5 Nováček

Registrace:
    25. čvc 2017
    Ahoj, také jste v poslední době zaregistrovali změny u spokojenosti z Alcatrazu?Je to již starší věc.
    Také bych řekl, že právě probíhá změna v Ú/O bonusech jednotek. Zatím mi to hlásil pouze jeden člověk, u mě se to neprojevilo, zatím.

Má s těmito změnami někdo zkušenosti?
    Díky, Attal

2. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    Jaký změny ? To jako si myslíš že při updatu hry se sníží spokojenost u Aliku ???

3. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
    O žádných změnách nevím.

fmash- a LordFrunDor za toto poděkovali.
  4. Mrtvejmagor

Mrtvejmagor Člen

Registrace:
    17. čer 2017
    A nebo ten dotyčný ukončil lvl Alcatrazu ale vůbec si to neuvědomil a pak zaregistrovat jen to že se mu zvětšila spokojenost :D:D:D

5. Attal 5

Attal 5 Nováček

Registrace:
    25. čvc 2017
    je to tak 2 mesice stara zalezitost. vim minimalne o 3 hracich kterym zedne na den, aniz by staveli nebo bourali nejakou bidovu, klesla spokojenost. v mem pripade slo o cca 4k spokojenosti. jeden den jsem byl 2k v plusu a druhy 2k v minusu. podovne to meli i ostatni. to ze to byl alcatraz jsme vydedukovali z toho, ze se to stalo pouze hracum s alikem.

kazdopadne aktualne dava alik tolik spokojenosti kolik je psano na wiki

Naposledy upraveno: 10. kvě 2019
  6. fmash-

fmash- Odborník

Registrace:
    17. srp 2017
    Možnosti jen tak na první nástřel:
    1) zvedal jsi level budovy, která dává populaci, takže máš najednou málo spokojenosti
    2) renovoval jsi nějakou budovu, která žere spokojenost (např. černá věž) o víc dob najednou, takže najednou žere mnohem víc spokojenosti
    3) někdo ti nemotivuje speciálky poskytující spokojenost
    4) renovoval jsi speciálku, která dává populaci, takže jí dává mnohem víc než předtím...
    Etc.
    Těžko říct, protože nevíme, v jaké jsi době, kolik máš populace a vůbec. Ale tipnul bych si, že to bude nějaká z uvedených nebo velmi podobných možností, protože spokojenost u Alíka by se asi jen tak bez oznámení nezměnila (a on jí zase tolik nedává, abych si myslel, že to jakožto nevybalancovanou věc někdo bude měnit).

Dennis Bergkamp, Mrtvejmagor, peepee77 a 2 dalších za toto poděkovali.
  7. Attal 5

Attal 5 Nováček

Registrace:
    25. čvc 2017
    1, 2, 4 ne, nikdo z nás
    3 je možná, ale ne dlouhodobě, protože budovy které nám dávají spokojenost jsou speciálky, který se motivujou jako první

je to asi jedno jak se to stalo, jen jsem se chtěl zeptat jestli se to někomu v poslední době taky nestalo. abych věděl 100% co to bylo, tak bych to musel sledovat před tou změnou a to netuším...

8. LordFrunDor

LordFrunDor Legenda

Registrace:
    21. čvc 2015
    S alcatrazem určitě nehýbali.
    Pokud bys věděl přesné datum, či alespoň přesný měsíc kdy ke změně došlo, možná by se dalo v oznámeních vydolovat zda neměnili spokojenost u něčeho jiného. (a ano, v oznámeních se píšou veškeré změny které mají viditelný dopad na hru)
    napadá mě ještě možnost, že jste všichni přestavovali město a podařilo se vám výrazně zmenšit počet cest. Ty dávají taky spokojenost, v mém případě 69.025 spokojenosti, což je cca 1/4 celkové spokojenosti a snadno bych to přestavbou mohl ostříhat o +-15.000

+rada ke spokojenosti - vždycky měj ve městě jen nejmodernější možné cesty a silnice, jejich dopad na spokojenost je u jednoho kusu malý, ale celkově veliký.

dudasek za toto poděkoval.
  9. Attal 5

Attal 5 Nováček

Registrace:
    25. čvc 2017
    jj, o cestách vím, ale s rozložením nehýbeme už hodně dlouho a tolik cest by nám ubýt nemohlo i kdybychom přestavovali.
    datumy nevím, bylo jich víc, nebylo to v jeden den, ale dejme tomu že během týdne, možná 14 dní

10. Žitomír Ralok

Žitomír Ralok Psavec

Registrace:
    20. dub 2017
    No, je fakt, že mi v poslední době taky silně ubyla spokojenost. Jenže problém může být i v tom, že různé speciální odměny z eventů přidávají populaci a ve chvíli, kdy jsou postavené už není šance zjistit, kolik která.

11. Attal 5

Attal 5 Nováček

Registrace:
    25. čvc 2017
    na wiki to najdeš