Zmenšení

Současný stav: Přebytek jistých budov
Nápad: Popsán dole
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Jednalo by se pouze o budovu obřadní oheň, která jako jediná nemá level up a hráči jich mívají poměrně hodně.

na začátku víme že má 2x1 velikost a dává 8% obrany

Vycházejme tedy z nám známých údajů.

2 spojené základní ohně by měli 16% obrany a velikost 2x2 a daly by nám oheň 2
2 spojené ohně 2 by nám dali 32% obrany a velikost 2x3 a dali by nám oheň 3
2 spojené ohně 3 by nám dali 64% obrany a velikost 3x3 a dali by nám oheň 4
2 spojené ohně 4 by nám dali 128% obrany a velikost 4x3 a dali by nám oheň 5

takto by se dali postupně spojovat rituální ohně, samozřejmě levelů může být i více, ale mne přijde 5 jako dostatek a 4x3 velikost jako taky přiměřená. Místo by pak bylo i na další budovy, při zachování % obrany a částečným uvolněním místa.

Rozdíl políček na úrovních 5: 3x3=12
Původní velikost : 16*2 = 32

32-9 = 20 a to už se Horste vyplatí.
 

d arvit

Odborník
čistě ze zištných soukromých důvodů:

NE

1, jsem všechny prodal a koupil za ně něco lepšího
2, obrana je i tak k ničemu, viz

tímto bych chtěl poděkovat obětavým hráčům kteří pro mě :rolleyes: nezištně staví ve městech krásné želvičky, vždy mám ohromnou radost když jí křupne krunýřek:oops:
viděl jsem ve městě nějakou obranu, tak jsem to schválně zkusil projít jen tak na automat:eek:, prošel jsem a potom jenom valil bulvy na hodnotu obrany

tahle želvička křupla až na třetí pokus (první testovací, druhý s plnou polní i max bufama a na potřetí to prošlo) samozřejmě ručně a s krakenem, obránce měl zase štěstí v neustálém padání kritiku a zaměřování (2x za boj mu to padlo +5x za sebou)
jinak jsou bitvy mezi oceláky na dlouhý lokte, sundavat hp po 1-2 kostičkách..
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
Základní oheň je 8%, Po tvém škatulkování bych pak narval 16 těhle základních ohňů do pole o velikosti 4x3. Tos přepísk ne? Nejsi troškař. Takže by jsi zabrané pole o velikosti 32 polí smrštil na 12 polí :D. Právě jsi vymyslel budovu o hodnotě 128% obrany která by měla velikost 4x3. Nemyslíš to vážně, že ne? Buď trochu realista ;)
Samozřejmě, že za mě NE
 

Dan 77

Veterán
Návrhy na sloučení budov, které padají z expedice ve velkém (obřadní ohně, stráže nebes, kmenová náměstí, terasy, tváře starověku, brány), do budov na vyšší úrovni na stejné ploše (nebo jen o něco větší) tu už byly... Jestli měly podporu nebo jestli byly poslány do Německa, netuším, hledat je nechci.
Každopádně Inno je zvyklé rozdávat to, co nikdo nechce a čeho mají hráči přebytky, takže bych v zavedení ani nedoufal. Návrh má hlavu a patu a nejsem úplně proti, jen je to asi zbytečný návrh no.
 
Nahoru